Kuo mažiau kilogramų sveri, tuo senesnio veido atrodai?

Teksto dydis:

Kuo mažiau kilogramų sveri, tuo senesnio veido atrodai?

2011-09-26 10:27

Jei esate moteris, kuriai daugiau nei 40 metų, tikriausiai girdėjote sakant, kad turite rinktis: veidas ar figūra. Tradicinė išmintis teigia, kad negalima turėti jaunatviškos figūros ir jaunatviško veido tuo pačiu metu. Ne per seniausiai kosmetinės chirurgijos industrija atliko keletą tyrimų, kurie kaip pasirodo palaiko populiarų teiginį. Remiantis praeitais metais paskelbtų tyrimų duomenimis, dieta gali padaryti stebuklus su jūsų figūra, tačiau kenkia veido išvaizdai. Taigi ar nukritę kilogramai skatins moteris kreiptis į plastikos chirurgus?

Studijų rezultatai buvo skelbiami patikimame plastikos chirurgijos žurnale, jos buvo atliktos su 200 porų identiškų dvynių. Palyginus KMI (kūno masės indeksą) ir dvynių išvaizdą padaryta išvada, kad moteriai sumažėjus vienu drabužių dydžiu ji gali atrodyti net keturiais metais vyresnė. Moterys, turinčios putlesnius žandukus ir švelnesnius veido bruožus – kitais žodžiais tariant esančios stambesnio veido – atrodo jauniau, nei lieknos ar liesos moterys. Dar buvo atsižvelgiama ir į tokius faktorius kaip depresija, saulės vonios, rūkymas ir alkoholio vartojimas.

Tai negi dabar turėtumėte atsisakyti visų dietų ir imti auginti kilogramus, kad iš veido atrodytumėte jaunesnė? Deja, dažnu atveju sulieknėjusi moteris kaip tik tampa jaunatviškesnė, jei ne iš veido, tai bent jau iš figūros ir padidėjusio energingumo. Jei esate vyresnė nei 40 – ties vienintelis dalykas ko jums reikia, tai palaikyti stabilų ir sveiką kūno svorį. Kaip žinia, antsvoris dar niekam nepridėjo jaunatviškumo, lygiai kaip ir per mažas kūno svoris.

Sekinančios dietos sukelia veido odos senėjimą

Atliktais tyrimais buvo siekiama parodyti sekinančių dietų ir jo-jo efekto daromą žalą, kai svorio netenkama ekstremaliu būdu. Remiantis Didžiosios Britanijos plastikos chirurgų žiniomis didžioji dalis moterų pastebi sumažėjusį skruostų putlumą nuo 38 metų amžiaus. Kas iš tiesų atsiliepia veido būklės pokyčiams tai perdėtas dietų laikymasis, kuris galiausiai sukuria neigiamus pokyčius moters veido srityje.

„Veido pilnumo praradimas gali būti jo – jo efekto priežastis, kurio metu dar ir ištampomi veido raumenis palaikantys raiščiai, todėl išryškėja raukšlės aplink lūpas ir nosį.“ Teigia dr. Rajiv Grover, Britų estetinės plastinės chirurgijos asociacijos narys.

Svarbu ir gyvenimo būdas

Skurdi mityba vaidina svarbų vaidmenį. Jei moteris netinkamai maitinasi, veido oda gali pakeisti spalvos toną, imti greičiau senti. Ypač didelį vaidmenį čia atlieka cukrus. Valgant daug angliavandenių turinčių produktų galima paskatinti neigiamus veido odos pokyčius. Tuo tarpu sumažinus angliavandenių ir cukraus suvartojimą, padėsite sau ne tik numesti svorio, bet ir atrodyti jauniau. Saulės vonios, rūkymas, stresas taip pat turi įtakos mūsų išvaizdai, nesvarbu, kokio svorio bebūtume.

Atminkite, jei svorį metate ne sekinančių dietų pagalba, o einate sveikos mitybos keliu, numetusi kelis kilogramus tikrai neatrodysite senesnė.

simplyantiaging.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 23:35


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.