Maišeliai po akimis nepuošia

Teksto dydis:

Maišeliai po akimis nepuošia

2011-04-04 00:00

Patinimai po akimis – tai, aišku, ne pati geriausia dienos pradžia. O jei tokie rytai būna ne tik po ilgesnių išeiginių ir metuose jų vis dažnėja, būtina griebtis aktyvios kovos su šiuo nepatraukliu kosmetiniu defektu.
 
Dėl kokių priežasčių „pakimba“ maišeliai?
Visų pirma, tai gali būti paveldimas reiškinys. Tarp akių vokų odos ir poodinio ląstelyno yra plona membrana, kuri iš prigimties gali būti arba tampresnė, arba plonesnė. Suplonėjus membranai susidaro nedidelės angos, per kurias išsiskiria riebalinė ląsteliena. Rezultatas, susidaro maišeliai po akimis. Jei jūs paveldėjote ir taip ploną membraną, vadinasi, ateityje greičiausiai jus vargins patinimai po akimis.
Maišai po akimis, patinimai veide rodo ir inkstų veiklos sutrikimus.
 
Kitos patinimų po akimis priežastys:
• Miego trūkumas.
• Alergija.
• Hormoniniai pakitimai organizme, susiję su mėnesinių ciklu moterims.
• Skysčių perteklius organizme.
• Stresas.
• Bloga mityba.
• Bloga kraujotaka.
• Dažnas alkoholinių gėrimų vartojimas.
Kovos su patinimais po akimis būdai
Patinimų sumažinimui galima naudoti:
• Ledo kubelius (geriausia iš žolinių nuovirų), juos dėti po akimis 4 – 5 minutėms. Šalti kompresai labai gerai stimuliuoja kraujotaką, sumažina patinimus po akimis.
• Šviežio arbatos nuoviro kompresus (tinka ir juodos, ir žalios arbatos). Sudrėkinkite vatos tamponėlius nuovire ir uždėkite ant akių 10 – 15 minučių.
• Petražolių kaukę. Petražolių lapelius smulkiai supjaustykite ir uždėkite ant paakių, uždengdami iš viršaus drėgnu vatos tamponu. Tokią kaukę laikykite 10 – 15 minučių.
• Virtų bulvių kaukę (bulvės perpjaunamos per pusę ir pridedamos prie akių 20 – 30 minučių. Bulvės neturi būti karštos, kad nepažeistumėt jautrios odos aplink akis).
• Kontrastinius žolinius kompresus. Tokiems kompresams tinka ramunėlės, šalavijas, petražolės. Kompreso paruošimas: užpilti žolelių lapus verdančiu vandeniu, leisti nuovirui nusistovėti 20 – 30 minučių. Po to dalis nuoviro pakaitinama, o kita dalis atvėsinama. Vatos tamponas mirkomas periodiškai tai šiltame nuovire, tai vėsiame, ir dedamas prie akių. Tokį kompresą rokomenduojama daryti prieš miegą.
• Kosmetines priemones (toninį kremą, korektorių).
• Pats puikiausias būdas kovoje su maišeliais po akimis yra sveikas gilus miegas, subalansuotas ir reguliarus maitinimasis, streso nebuvimas (arba mokėjimas su juo susitvarkyti!).
• Jei įprastų liaudiškų kovos būdų jau nepakanka, yra chirurginiai: blefaroplastika, o taip pat lazerio pagalba (angliarūgštės dėka jis išlygina odą aplink akis, daro ją tampresnę).
 
Egzotiškas variantas – kvepiantys kosmetiniai aliejai
Šie aliejai – vieni ar kartu su eteriniais – vartojami kaip kosmetinė priemonė. Senovės Egipto piramidėse buvo rastos amforos su simondsijų aliejumi, išbuvusiu tūkstančius metų ir visai nesugedusiu, tarsi ką tik pagamintu. Šiuos aliejus galima vartoti vietoj kremo, nuo raukšlių.
Švelniausiai odai po akimis galima vartoti tik penkių rūšių aliejus: į 10 g simondsijų ar avokadų kosmetinio aliejaus įlašinti 1 – 2 lašelius rožių, santalo, limeto, neroli ar ladano eterinio aliejaus. Galimas mišinys iš 2 – 3 aliejų, pavyzdžiui, rožių, limeto, ladano; arba ladano ir santalo. Jei veido oda sudribusi, apvytusi, po akimis maišai tiks daugiau aliejų – be minėtųjų, pankolis, mėta, muskato riešutas, mira.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Elizabeth Brooklyn 2022-03-01 09:24

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(darkwebcyberhackers@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

You can also contact them for the service below

* Western Union/MoneyGram Transfer Hack

* Bank Transfer Hack

* PayPal / Skrill Transfer Hack

* Crypto Mining Hack

* CashApp Transfer Hack

Email: darkwebcyberhackers@gmail.com

Text & Call or WhatsApp: +18033921735

Visit: https://darkwebcycberhackers.com/

Ieva 2010-03-08 18:12

neatsimenu kada tokius turejau, nes jau puse metu kaip turiu tencel pluosto patalyne, kurioje kunas atsipalaiduoja visiskai, labai svelni, antibakterine, todel issimiegu tobulai

Robertas 2010-03-04 00:31

O pas ta gydytoja dietologe Gaveliene maiseliai po akimis. Argi ji nemoka laikytis dietos? ir pas Prunskiene, ji tai tikrai gerai pavalgo.