Mokslininkai akcentuoja organizmo valymo būtinybę

Teksto dydis:

Mokslininkai akcentuoja organizmo valymo būtinybę

2013 kov. 6 17:07

Pasaulyje užterštam organizmui išvalyti sukurta jonų terapija įvertinta Nobelio premija. Apie šią procedūrą palankiai atsiliepė Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto habilituota biomedicinos mokslų daktarė, profesorė Marijona Kušleikaite

Populiariausias būdas

Išbandžiusi organizmo valymo procedūrą mokslininkė įsitikino, kad jonų terapija – patikima, stiprinanti sveikatą ir suteikianti energijos. M. Kušleikaitės nestebina, jog tai vienas populiariausių organizmo valymo būdų, padedantis jaustis sveikam, žvaliam ir darbingam. Jonų terapija atliekama aparatu Detox system, kurio elektrofiziologinis pagrindas yra jonizatoriaus vandens kameroje indikuoti pulsiniai jonų procesai. Jie per  kūno ląstelių membranose esančius kanalus sukelia reguliacinius - korekcinius reiškinius – pašalina teršalus. Mokslininkai nustatė, kad žmogaus audinių ir organų ląstelių membranose yra kanalai. Šiuo principu remiantis buvo sukurtas organizmo valymo aparatas. M. Kušleikaitė paaiškino, kad organizmo ląstelių membranose yra kanalai, kurie pasiskirstę visame kūne ir sudaro jų tinklą. Organizmo užterštumas toksinais sutrikdo šių kanalų veiklą. Būtent dėl šios priežasties sutrinka daugelis organizmo funkcijų: nervinio impulso perdavimas ir kūrimas, molekulių atpažinimas, medžiagų pernešimas ir kitos. Pasak profesorės, dėl sutrikdytų organizmo funkcijų mus puola ligos, virusai, kamuoja negalavimai, greičiau senstame. 

Ligas sukelia teršalai

Kaip teigė M. Kušleikaitė, būtina iš organizmo šalinti toksinus. Jie organizme kaupiasi per maistą, vartojamus įvairius papildus, pesticidus, aplinkos užterštumą, elektromagnetines bangas. Greitas gyvenimo tempas, žalingi įpročiai, fizinio aktyvumo stoka alina organizmą, kuris nepajėgus pats atsikratyti toksinų. 

Sveikatos priežiūros specialistai ir mokslininkai pabrėžia, kad nesilaikantis sveikos gyvensenos, reguliariai organizmo nevalantis žmogus gali būti prikaupęs iki 5 kg ir daugiau teršalų. Tačiau toksinų turi kiekvienas žmogus, tik skirtingais kiekiais. Moksliniai tyrimai patvirtina, jog užterštumas daro didelę įtaką endokrininiams susirgimams, alergijai. Dėl užterštų kraujagyslių gali išsivystyti širdies ir kraujagyslių ligos, suprastėti smegenų veikla. Toksinai silpnina imuninę sistemą, tad be aiškios priežasties galimas nuolatinis nuovargis. Kad organizmas užterštas toksinais, įspėja puolančios virusines ligos, kamuojanti nemiga, prasta atmintis, šąlančios galūnes, nuotaikų kaita ar apetito stoka. 

Papildai neduoda rezultatų

M. Kušleikaitė patarė ypač susirūpinti organizmo valymu, jei vargina aukštas, šokinėjantis kraujo spaudimas, per didelis riebalų ar cukraus kiekis kraujyje. Užterštas organizmas greičiau sensta dėl toksinų naikinamo kolageno. Oda praranda elastingumą, formuojasi raukšlės. Organizmo valymas Detox system aparatu suaktyvina medžiagų apykaita, valo kraują, atkuria rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, normalizuoja visą organizmo veiklą. Šis metodas padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Besilaikantiems dietos pagražina bei atjaunina odą. 

Receptas. Organizmo valymas padeda išsaugoti grožį ir jaunystę

M. Kušleikaitė iš pažįstamų ar draugų ne karta girdėjo skundų, kad vartojami maisto papildai neduoda trokštamo rezultato. Mokslininkė pastebi, kad taip nutinka dėl užteršto organizmo nesugebėjimo pasisavinti naudingų medžiagų. Procedūras būtina kartoti. Pasak profesorės, jau po pirmųjų procedūrų jaučiamas ryškus palengvėjimas. Po antrosios pagerėja miegas, padidėja darbingumas, sąnarių lankstumas. Pirmam organizmo valymui siūlomas 15 procedūrų kursas. Po pertraukos jas rekomenduojama pakartoti, nes dėl toksinų savybes nuolat kauptis organizmas vėl užsiteršia. Po procedūrų patariama gerti kuo daugiau negazuoto mineralinio vandens.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (6)

Agne 2017 spal. 27 09:50

Tikrai naudingi patarimai. Aš asmeniškai geriu vandenį su citrina, tikrai pagerėjo virškinimas ir svoris ne taip auga. <a href="http://www.psvcentras.lt/patarimai/481-organizmo-valymas-nuo-ko-pradet" alt="organizmo valymas">organizmo valymas</a> turi būti daromas apdairiai, nes galima prisidaryti sau ir bėdos, o geriausia pasikonsultuoti su specialistais.

angele 2014 rugp. 4 02:04

noreciau isigyti aparata detox system kaip tai imanoma

j 2014 saus. 3 03:04

Nobelio premija,ką čia škiedžiat. O tai kušleikatei negėda savo vardą teršti. O ir straipsnis parašytas pektoko lygio. Gėda