Natūrali plaukų priežiūra

Teksto dydis:

Natūrali plaukų priežiūra

2011 gruod. 12 09:33

Jūsų plaukų sveikata ir grožis nebūtinai turi priklausyti nuo genų. Tiesą pasakius, naudodamos vos kelis kiekvienuose namuose randamus ingredientus, jūs galite suteikti savo plaukams visapusę priežiūrą, išvengti pleiskanų, palaikyti plaukų grožį ir sveikatą.

Plaukus reikia reguliariai minkštinti ir drėkinti. Yra daugybė plaukų priežiūros priemonių, kurių galima įsigyti parduotuvėse ar grožio salonuose, tačiau daugelį plaukų kaukių ir kondicionierių galima pasigaminti tiesiog namuose. Tai reiškia, kad sutaupysite pinigų ir palepinsite savo plaukus natūraliomis priemonėmis.

Prieš pradėdamos, pirmiausia turite išsiaiškinti, kokia jūsų plaukų būklė. Labai sausi plaukai sugeria mažiau drėgmės, tačiau jūsų patirtis gali būti įvairi. Prieš išbandydamos kaukę, uždėkite nedidelį kiekį jos masės, kad įsitikintumėte, jog nešvaistote produktų veltui.

Jei norite turėti sveikus plaukus

Nuo pleiskanų

  • Galvos odą įtrinkite migdolų aliejumi ir agrastų sultimis.
  • Galvą ištepkite šiltu alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir kokosų aliejaus mišiniu. Apvyniokite galvą rankšluosčiu ir palaikykite 15 minučių. Galvą išplaukite šampūnu.
  • Išsispauskite hibiskuso vainiklapių sulčių ir plaukite jomis galvą.
  • Pakaitinkite aliejų su šiek tiek kamparo. Masažuokite šiuo mišiniu galvą iki 10 – ies  minučių. Po pusvalandžio išplaukite galvą žolelių šampūnu.

Sveikiems ir spindintiems plaukams

  • Plaukus sveika ištepti bebro taukais. Jie tampa sveikesni ir greičiau auga.
  • Skalaukite plaukus arbata kartą per savaitę.
  • Plaukus tepkite  pieno ir agrastų mišiniu.
  • Sumaišykite šiek tiek acto su šiltu vandeniu ir skalaukite plaukus šiuo tirpalu. Tai suteiks gyvybingumo nebespindintiems plaukams.

Nuo žilimo

  • Paimkite šiek tiek chna miltelių, kiaušinį, pusės citrinos sulčių, vieną arbatinį šaukštą kavos miltelių. Viską išmaišykite ir ištepkite šiuo mišiniu plaukus. Palaikykite 45 minutes.
  • Užvirkite vieną puodelį džiovintų agrastų keturiuose puodeliuose vandens. Įdėkite cukraus. Sumaišykite du puodelius chna miltelių, kiaušinį, citrinos sulčių ir agrastų nuovirą. Mišiniu tepkite plaukus. Po kelių valandų plaukus išplaukite.

Plaukų gaivinimui

Jums reikės vieno mažo stiklainiuko riebaus majonezo ir ½ perpjauto avokado. Avokadą išgremžkite ir sutrinkite, sumaišykite su majonezu. Masę paskirstykite ant plaukų, skirdamos daugiau dėmesio jų galiukams. Apvyniokite plaukus rankšluosčiu. Palaikykite kaukę 20 minučių, perplaukite vėsiu vandeniu.

Jei negalite pakęsti majonezo kvapo, pasigaminkite plaukų kaukę iš ¼  puodelio alyvuogių aliejaus ir 1 kiaušinio. Ingredientus sumaišykite ir tepkite mišiniu plaukus. Palaikykite masę pusvalandį, vėliau išplaukite plaukus šampūnu.

myspatreatment.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Naturali 2014 liep. 8 14:18

Plaukų kaukėms naudoju kokosų aliejų, kartais argano, man jo tikrai pakanka ir veidui ir plaukams. Nepripažįstu parduotuvinių šampūnų, kurie padengia plaukus naftos plėvele, per kurią nei plaukai nekvėpuoja, nei galvos oda.

rasome negalvojame 2012 rugp. 7 12:30

Kas tokių nesąmonių prirašo?

rasome negalvojame 2012 rugp. 7 12:30

Kas tokių nesąmonių prirašo?