Nuostabūs plaukai! Tai mano šampūno dėka

Teksto dydis:

Nuostabūs plaukai! Tai mano šampūno dėka

2012-10-22 12:28

Šampūnas tai ne tik priemonė, kuria jūs plaunate nešvarumus, tai ir priemonė, dėl kurios jūsų plaukai tampa sveikesni, stipresni ir, be abejo, gražesni.
 
Kaip teisingai pasirinkti šampūną? Iš pradžių reikia nustatyti, koks jūsų plaukų tipas.
 
1. Jei jūsų plaukai normalaus tipo, rinkitės šampūną, skirtą tik normaliems plaukams, be to tinkantį vartoti kiekvieną arba kas antrą dieną.
 
2. Šampūnas, pritaikytas riebiems plaukams taip pat turi būti skirtas kasdieniam (ar kas antrą dieną) naudojimui, ir turėti tokių sudėtinių dalių, kaip arbatmedžio, šalavijo, ramunėlių aliejai.
 
3. Banguotiems plaukams rinkitės drėkinantį šampūną, labai garbanotiems – šampūną su proteininiu pagrindu. Jei kalbėti apie šampūną su proteininiu pagrindu, tai proteinas sudėtinių dalių sąraše turėtų būti paminėtas vienu iš pirmųjų, be to, neblogai jei tame šampūne dar būtų tokių medžiagų, kaip karotinas, glicerinas, Ši medžio aliejus.(Apie jį skaitykite toliau).
 
Ši aliejus – afrikietiškas stebuklas
 
Ši aliejų (karite aliejų) išgauna iš Afrikoje augančio medžio ši (Butyrospermum parkii Kotsch) vaisių kauliukų minkštimo. Žinoma, kas pati karalienė Kleopatra siųsdavo šio aliejaus ištisus karavanus, pakrautus moliniais ąsočiais. Etnografai seniai pastebėjo, kad Afrikos tautos, kurios naudoja Ši aliejų, praktiškai nežino, kas yra odos ligos. Šitas stebuklingas aliejus padeda vietiniams gyventojams išsaugoti stebėtinai lygią odą ir sveikus plaukus.
Liaudies praktikoje ši aliejus naudojamas, kaip priešuždegiminė ir tinimus mažinanti priemonė pasitempus sąnarius ar esant jų skausmams. Naujagimius kūdikius iš karto gimus ištrina šiuo aliejumi, kad apsaugotų jautrią odelę nuo staigių temperatūrų kaitos. Ši aliejus taip pat naudojamas, kaip gamtos antiseptikas – kad užgytų bamba ir po apipjaustymo.
Ši aliejus – puikus riebalus tirpdančių vitaminų šaltinis, stiprus antioksidantas. Jo sudėtyje karaliauja trigliceridai (iki 80 proc.) ir laisvųjų riebiųjų rūgščių (iki 17 proc.). Trigliceridai, į kurių sudėtį įeina nepakeičiamos riebiosios rūgštys, puikiai minkština odą, įtakoja mikro įplyšimų gijimą ir padidina odos apsaugines savybes. Laisvosios riebiosios rūgštys turi regeneracinių (atnaujinančių) savybių, aktyvinančių kolageno sintezę odoje. Be to, jos turi gamtinių UV filtrų savybių, apsaugančių odą nuo saulės nudegimų, alerginių reakcijų ir dermatito. Dėl to ši aliejus yra nepakeičiamas komponentas regeneruojančių ir priemonių prieš raukšles sudėtyje.
 
4. Tęsiam apie šampūno pasirinkimą. Dažytiems plaukams renkamės atitinkamą šampūną, be to dar reikia reguliariai naudotis plaukams skirtu kondicionieriumi.
 
5. Sausus plaukus rekomenduojama trinkti drėkinamuoju šampūnu, turinčiu augalinių aliejų, tikrojo alavijo (Aloe Vera), medžio ši aliejaus.
 
6. Jei plaukai riebūs ir ploni drėkinančiomis priemonėmis geriau tepti tik jų galiukus.
 
Kaip išsirinkti kosmetinę priemonę plaukams?
 
Apimtį didinantys purškalai, lakai, priemonės, suteikiančios plaukams purumą nuo šaknų. Jie naudojami, norint, kad ploni, tiesūs plaukai būtų puresni, bet tokios priemonės netinka, jei jūsų plaukai kieti, banguoti.
 
Įprasti kondicionieriai (Regular Conditioners). Lengvi kondicionieriai pašalina plaukų statinį įsielektrinimą, suteikia minkštumo ir lygumo normaliems ir riebiems plaukams. Prisotinti kondicionieriai tinka sausiems ir pažeistiems plaukams. Žmonėms, kurių plaukai ploni, tiesūs ir riebūs, tokių priemonių nereiktų tepti per visą plauko ilgį. Darant keleto kartų pertraukas jais tepkite tik plaukų galiukus, nes plaukai persisotins veikliosiomis medžiagomis ir gali prarasti apimtį.
 
Atstatantys ir stiprinantys plaukus kondicionieriai (Leave-in Conditioners). Jie turi lengvą struktūrą, suteikia plaukams žvilgesio, daro juos paklusnesnius, pašalina jų įsielektrinimą.
 
Kaukės ir aliejai plaukams. Jie prasiskverbia į plauko struktūrą ir atstato proteino stoką, suteikia plaukams blizgesio, minkštumo, juos drėkina. Taip, būtent, drėkina, nes, net jei galvos oda riebi, plaukai po jų trinkimo gali sunkiai šukuotis, lipti, lūžinėti.
 
Balzamai plaukams. Jie nedrėkina plauko struktūros, bet suteikia jiems sveikesnę išvaizdą, daro juos paklusnesnius
 
Ir dar. Geros kokybės priemonės — tai dar ne viskas, ko reikia plaukams. Kad jie būtų sveiki, juos reikia kasdien stropiai prižiūrėti.
  • Trinkti plaukus vėsiu vandeniu — karštas pažeidžia jų natūralų apsauginį sluoksnį.
  • Plaunant plaukus nebūtina naudoti daug šampūno, stengiantis išplauti plaukus iki girgždesio. Girgždesys rodo, kad yra pašalintas riebalinis apsauginis plauko sluoksnis ir drėgmė.
  • Jei plaukai pažeisti, reikia rinktis jiems tinkamas priemones.
  • Galiukus palepinti dvigubai didesniu kiekiu balzamo.
  • Neišskalauti viso balzamo — ant galiukų šiek tiek palikti.
  • Nešukuoti šlapių plaukų. Itin susivėlusius perbraukti pirštais arba retomis šukomis.
  • Džiovinant padalyti plaukus į sruogas ir pradėti džiovinti nuo apatinių — jos džiūsta ilgiausiai.
  • Įkaitintus prietaisus naudoti kuo rečiau. Jei būtinai reikia, plaukus išdžiovinti ir papurkšti silpnos fiksacijos laku.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-17 21:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.