Organizmo valymo programa namų sąlygomis

Teksto dydis:

Organizmo valymo programa namų sąlygomis

2014-08-26 10:49

Viena iš geriausių sisteminių valymo programų šiuo metu yra amerikiečių sistema Colo-Vada Plus.

Programą Colo-Vada Plus sudarė Kanados mokslininkas A. Zero, ji sukurta laipsniškam organizmo valymui. Programa apskaičiuota 14-ai dienų, ji apjungia tris etapus, kurie visiškai dera su organizmo funkcijomis, o tai praktiškai nesukuria jokių nepatogumų įprastam gyvenimo būdui. 

Patikrinta programa

Albertas Zeras – gydytojas – nutriciologas, kanadietis, kompanijos RBC Mokslinės Konsultacinės Grupės narys. Jau 15 metų kuria aukštos kokybės maisto programas, kurios Kanadoje labai populiarios. Šiuo metu daugiausiai rūpinasi misionieriaus veikla. Daktaras Zeras dviejų puikių sveikos mitybos knygų autorius: „Sveiki Žingsniai“ ir „Savarankiškos Sveikatos Apsaugos Teorija“.

Albertas Zeras sukūrė natūralią, paprastą, saugią valymo sistemą – programą Colo-Vada Plus. Ilgus metus ją bandė ir įtikinamai įrodė jos efektyvumą ir saugumą. Valymo sistema labai paprasta ir lengvai panaudojama. Ji skirta visiems, kurie nori išsivalyti organizmą įprastomis sąlygomis – nenaudojant aparatų, technikos, stacionarų ir cheminių preparatų pagalbos. 

Veikimo principas

Valymo sistemos veikimo principas – normalus fiziologinis skrandžio-žarnyno trakto darbas. Tam, kad pasinaudotume programa, nebūtina eiti atostogų ar vykti į sanatoriją. Galima sveikatintis, neatsitraukiant nuo kasdienių darbų. Programa atliekama namų sąlygomis be gydytojo priežiūros. 

3 programos etapai

I ETAPAS: PASIRUOŠIMAS, jo tikslas padėti organizmui pasiruošti valymui. Šiame etape vyksta pradinis organizmo valymas nuo toksiškų medžiagų, žarnyno peristaltikos stimuliacija, parazitų ir pirmuonių (kirmėlių ir lamblijų) atsikratymas, mikrofloros atstatymas, vitaminų ir mineralų trūkumo papildymas, antioksidantinė apsauga, užsilikusio maisto konglomeratų, sukauptų per ilgą laiką, suminkštinimas.

II ETAPAS: VALYMAS unikalaus, amžių patikrinto sorbento pagalba. Dabar geriau visai atsisakyti maisto arba apsiriboti trintomis daržovėmis ir vaisiais. Subalansuota palaikymo sistema mažina alkio jausmą, aprūpina organizmą visom būtiniausiom medžiagom. Valomosios sistemos komponentai absorbuoja toksines medžiagas ir atstato žarnyno gleivinę.

III ETAPAS: ATSTATYMAS ir virškinimo funkcijų suderinimas kokybiškai naujame lygyje. Naudingosios bakterijos įsikuria išvalytuose gaureliuose, fermentai atkuria virškinimo procesą, o tai labai svarbu, baigiant valymą. Vitaminai ir mineralai aprūpina organizmą energija. Žolės veikia raminamai, šalina uždegimą, padeda normalizuoti skrandžio- žarnyno trakto funkcionavimą. 

Programos nauda

Jūs galėsite savo organizmui užtikrinti galingą palaikymą, kovojant su bet kokiomis ligomis. Pagerės šalinimo sistemų darbas: limfinės, šlapimo šalinimo, kvėpavimo, odos ir virškinamojo trakto. Jos gaus impulsą visų kitų organų ir sistemų atstatymui.

Kompleksinio valymo dėka:

 • atsistato kepenų, inkstų, kasos veikla;
 • išsivalo oda;
 • pagerėja širdies – kraujagyslių sistemos darbas;
 • numetamas svoris ( nuo3 kg ir daugiau);
 • gaivesnis kvėpavimas;
 • sumažėja alergijos;
 • sustiprėja lytinių liaukų veikla;
 • organizmas išsivalo nuo parazitų ir pirmuonių (lamblijų);
 • atkuriamas imunitetas;
 • žymiai sumažėja galvos skausmai;
 • pagerėja sąnarių funkcijos;
 • padidėja energijos kiekis;
 • palengvėja bet kokių chroniškų susirgimų eiga. 

Koralinis vanduo – efekto sustiprinimui

Valymo efektyvumas žymiai padidėja, viso periodo metu naudojant Koralinį vandenį, kuris jau pats yra unikalus gamtinis sveikatinantis faktorius. Jis gaunamas, užpylus Koralinius miltelius 1,5 litro švaraus vandens. Koraliniame vandenyje yra apie 70 gyvybiškai svarbių mineralų, makro ir mikro elementų lengvai įsisavinamoje formoje ir optimaliais santykiais. Koralinis kalcis mažina vandens paviršiaus įtempimą, užtikrina jo nekenksmingumą (išvalo chlorą ir toksines medžiagas), šarmina ir valo vandenį. Vanduo tampa biologiškai prieinamas ir lengvai įsisavinamas. 

Programos pranašumai prieš kitas

Įtraukta parazitus šalinanti programa. Tai labai svarbu, nes jei žmogus turi parazitų, didelių ar mažų, pavyzdžiui, spalinukių, jam neleistinas gydantis badavimas. Netekę maisto, parazitai sukels stiprią intoksikaciją, dauguma žmonių net neįtaria, kad turi parazitų. Kiekvienam žmogui du kartus per metus būtina profilaktinė parazitus šalinanti programa. Tai leis atsikratyti daugelio problemų. Kadangi cheminiai anti helmintiniai preparatai labai toksiški, jų negalima rekomenduoti naudoti reguliariai. Į programos Colo-Vada Plus sudėtį įtraukti tik natūralūs preparatai, tokie kaip juodojo riešuto lapai, česnakas, liucerna ir kt.
Toks unikalus gydantis, sveikatinantis faktorius – trumpalaikis badavimas – buvo žinomas daugelyje šalių jau senovėje. Badavimo naudą sunku pervertinti. Badavimo metu vyksta virškinamojo trakto, kraujo, limfos valymas, atsikuria visų organizmo sistemų darbas, pranyksta sutinimai ir mirę audiniai, vyksta imuniteto stiprinimas ir daug kitų teigiamų procesų. Bet visa esmė – badauti reikia teisingai, laikantis gamtos dėsnių ir fiziologinių organizmo poreikių. Antrąją, trečiąją badavimo dieną paprastai įvyksta nedidelis toksinų išmetimas, pašalinami susikaupę organizme skilimo ir puvimo produktai. Jei procedūras atliksime neteisingai, galimas pablogėjimas. Albertas Zeras pasirūpino tuo ir įtraukė į programą sorbentą kaoliną (baltąjį molį). Gydančios šio molio savybės žinomos nuo Kinijos imperatorių laikų, kurie, pasak legendų, žinojo jaunystės ir ilgaamžiškumo paslaptį. Kaolinas pasižymi unikaliomis savybėmis. Brinkdamas, prisijungia (absorbuoja) toksines medžiagas, suriša, tvirtai sulaiko ir išveda jas iš organizmo. Colo-Vada Plus – pirmoji pasaulyje valymo programa į kurios sudėtį įeina sorbentas. Jis žymiai sumažina toksinės krizės tikimybę.

Labai svarbi sistemos savybė yra ta, kad į jos sudėtį įtraukti fermentai ir naudingosios bakterijos. Mokslininkų duomenimis, iki 80% žmonių turi žarnyno disbakteriozės ir fermentinio aktyvumo sutrikimo požymius. Enzimatikas – natūralus augalinis fermentinis preparatas, kuris visiškai atstato fermentų veiklą po 4 badavimo dienų. Draugiškų bakterijų kompleksas – Megaacidofilus per 14 dienų leidžia atkurti palankių bakterijų kokybę ir kiekį žarnyne.

Pasitikite rudenį sveikai - sveikatinimosi prekių su mūsų partneriu Sving galite įsigyti čia.

Parengta pagal www.biofarma.lt informaciją

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (13)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 14:21


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Gintaras 2019-06-22 08:23

Gal kas žinote kompetetingą colo vada konsultantą, ne šiaip platintoją?
Kaip susisiekti su colo vada pardavėjais?

Egle 2019-03-14 17:18

coral-club.lt yra svetaine, galima uzsisakyti, yra zmones kurie uzsiema ir platina . galiu duoti kontaktus toms kurios noretu. rasykit i [email protected]