Pažangus kojų kraujagyslių gydymas sugrąžins puikią savijautą

Teksto dydis:

Pažangus kojų kraujagyslių gydymas sugrąžins puikią savijautą

2022-04-06 15:21

 

Ant kojų išryškėjęs kraujagyslių raštas moterims sukelia nepatogumų, nes tenka juos slėpti po kelnėmis, ilgais sijonais ar tamsesnėmis pėdkelnėmis. O gal verčiau sutelkti dėmesį ne į estetinių trūkumų maskavimą, o į efektyvų sveikatos problemos sprendimą?Ant kojų išryškėjęs kraujagyslių raštas moterims sukelia nepatogumų, nes tenka juos slėpti po kelnėmis, ilgais sijonais ar tamsesnėmis pėdkelnėmis. O gal verčiau sutelkti dėmesį ne į estetinių trūkumų maskavimą, o į efektyvų sveikatos problemos sprendimą?

Kraujagyslių chirurgė Ingrida Ašakienė patvirtina, kad išsiplėtusių kraujagyslių problema yra išties aktuali, mat dėl šios būklės kenčia kas antra moteris bei kas ketvirtas vyras. Kojų kraujagyslių ligos – dažniausiai sutinkama kojų skausmo priežastis. Kaip tik todėl pastebėjus iškilusias venas ar kraujagyslių rezginius, derėtų nedelsti ir bent jau pasikonsultuoti su kraujagyslių chirurgu, o tada priimti sprendimą dėl jų gydymo. Pažangus kraujagyslių gydymas lazeriu atveria galimybes susigrąžini puikią savijautą bei dailią kojų išvaizdą.

Kojų kraujotakos ligos mažina gyvenimo kokybę

Anot, gydytojos I. Ašakienės, išsiplėtusios kojų venos bei kitos kraujagyslių ligos kelia ne tik estetinių problemų, nes laiku nesiėmus priemonių jos gali progresuoti ir sukelti rimtesnių negalavimų. Apsilankyti pas kraujagyslių specialistą rekomenduojama pastebėjus išsiplėtusius venų mazgus, kojų nuovargį ar tinimą vakarais, sunkumo jausmą kojose, dažnai traukiantį mėšlungį ir kitus nerimą keliančius simptomus. Verta žinoti, kad dar atidesni turėtų būti rizikos grupei priklausantys asmenys, kurių amžius virš 50 metų. Didesnę tikimybę susirgti varikoze ir kitomis kojų kraujagyslių ligomis pasižymi rūkantys, kenčiantys dėl viršsvorio, dirbantys stovimą darbą žmonės. Laiku atlikti kojų kraujagyslių tyrimai bei paskirtas gydymas leis susigrąžinti puikią savijautą ir išvengti ligos komplikacijų. Apsilankius pas kraujagyslių chirurgą daugiau sužinosite apie kojų kraujotakos sistemos būklę, bei tinkamiausius gydymo metodus.

Lazerinių technologijų užtikrinamos galimybės

Vienintelis efektyvus būdas gydyti išsiplėtusias kraujagysles yra jų pašalinimas. Sportas, masažai, subalansuota dieta ir panašios priemonės gali turėti teigiamą prevencinį poveikį, tačiau nepagelbės, kai kojų venos ir kitos kraujagyslės jau yra išsiplėtusios. Anksčiau varikozės pažeistos kojų venos būdavo šalinamos chirurginiu būdu, tačiau šiais laikais sparčiai populiarėja kojų kraujagyslių gydimas lazeriu.

Lazerinės technologijos suteikia galimybes efektyviai ir saugiai neinvaziniu būdu sunaikinti išsiplėtusias kraujagysles bei kapiliarus. Paprastas šio metodo veikimo principo paaiškinimas būtų toks, kad lazerio spindulys paveikia kraujagyslėse esantį hemaglobino baltymą, kuris surenka tiek šilumos, kad išgaruoja vanduo ir kraujagyslių sienelės sulimpa. Per tam tikrą laiką organizmas natūraliai pašalina sunykusias kraujagysles ir nelieka jokių ženklų apie kojas išsiraizgiusius kraujagyslių „žemėlapius“.

Efektyvi ir saugi procedūra

Kojų kraujagyslių šalinimo procedūra yra saugi, nes jos metu nepažeidžiami aplinkiniai audiniai. Naujos kartos lazeriai turi pažangias vėsinimo technologijas, kurios maksimaliai sumažina diskomforto jausmą, todėl dauguma pacientų procedūros metu jaučia tik švelnų dilgčiojimą.

Maksimalus procedūros efektyvumas užtikrinamas parenkant konkrečiu atveju tinkamiausius lazerio spindulio parametrus. Prieš procedūrą kraujagyslių chirurgas atlieka reikiamus tyrimus ir dėmesingai įvertina kraujagyslių būklę, tik tuomet yra parenkami individualiu atveju tinkamiausi lazerio bangos ilgiai.

Kraujagyslių šalinimą lazeriu galima nesunkiai įterpti į įprastą dienotvarkę, nes pati procedūra užtrunka neilgai, o poprocedūrinis laikotarpis nesukelia didesnių nepatogumų. Tiesa, gijimo procesas bus sklandesnis, jei bus paisoma gydytojų rekomendacijų vengti intensyvaus fizinio krūvio bei atsisakyti karštos vonios ar pirties. Taip pat kurį laiką derėtų saugoti kojas nuo tiesioginių saulės spindulių arba naudoti aukšto faktoriaus apsaugos priemones nuo UV spindulių. Jei pašalintos stambesnės kraujagyslės, gydytojas gali rekomenduoti kurį laiką nešioti kompresines kojines.

REKLAMA

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 15:13


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.