Profesionalų nuomonė: kada reikalinga nosies pertvaros korekcija?

Teksto dydis:

Profesionalų nuomonė: kada reikalinga nosies pertvaros korekcija?

2023-08-24 13:40

REKLAMA

Visi pažįstame nemalonų užgulusios nosies jausmą, kuris atsiranda tada, kai sergame sloga ar patiriame sezonines alergijas. Tačiau šis diskomfortas gali kamuoti nuolat ir neleisti pilnavertiškai mėgautis gyvenimu. Taip nutinka, kai žmogaus nosies pertvara yra kreiva. Šiame straipsnyje rasite profesionalų įžvalgas apie tai, kokia šios problemos žala ir kaip ją galima išspręsti.

Kreivos nosies pertvaros simptomai ir padariniai

Nosies pertvaros nelygumus galima pastebėti net pas 80 proc. žmonių. Tačiau tai nereiškia, jog kiekvienas iš jų patirs rimtų nemalonumų, susijusių su nelygia pertvara. Tačiau kai kuriems pacientams gali išsivystyti tokie sutrikimai kaip miego apnėja, dažnas nosies kraujavimas, stiprios sinusų infekcijos ar kserostomija (burnos sausumas). Pajutę bet kokius nemalonius simptomus, susijusius su nosimi ir burna, nedelsdami kreipkitės į specialistus, nes jums gali būti reikalinga nosies pertvaros operacija (septoplastika).

Plačiau apie septoplastiką 

Septoplastika – procedūra, kurios metu ištiesinama nosies pertvara ją apkarpant, perstatant ir keičiant kremzlę arba kaulą (kartais abu). Profesionalų teigimu, chirurginė pagalba dažniausiai reikalinga pacientams, kurie ilgą laiką negali patogiai kvėpuoti ir jiems nustatytas gyvenimo kokybę gadinantis nosies pertvaros iškrypimas. Prieš procedūrą plastikos chirurgas su pacientu aptaria visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, galimas rizikas bei procedūros eigą, ir atlieka nosies apžiūrą.

Operacijos eiga 

Įprasta septoplastikos eiga: pjaunama nosies gleivinė; gleivinė atidalinama nuo kremzlinės ir kaulinės pertvaros dalies; šalinami pertvaros defektai; siuvamas pjūvis. Procedūros metu pacientas nejaučia diskomforto, nes operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Paprastai ši operacija trunka apie 30–60 min. Po operacijos bus jaučiamas patinimas ir sunkumas kvėpuoti, tačiau jaudintis neverta, nes šie simptomai išnyks gyjant pjūviams.

Profesionalai akcentuoja, kad po operacijos svarbiausia ilsėtis ir laikytis chirurgo nurodymų. Stengtis miegoti su dviem pagalvėmis – taip sumažinamas tinimas. Svarbu nepūsti nosies, stengtis vengti kontakto su peršalimo simptomus jaučiančiais žmonėmis ir nevartotu vaistų, kurie gali paskatinti kraujavimą. Taip pat patariama prieš operaciją ir ilgą laiką po jos nerūkyti, nes tai gali sutrikdyti gijimo procesą. Visada drąsiai teiraukitės informacijos, jei nesate tikri, kaip tinkamai elgtis po operacijos.

Nosies pertvaros problemos gali varginti kiekvieną. Gera žinoti, jog šiais laikais nemalonius potyrius gali padėti pašalinti stipriai pažengusi plastinė chirurgija, ir taip palengvinti kvėpavimą visam gyvenimui. Jei jaučiate diskomfortą ir kreivos nosies pertvaros padarinius, verta kreiptis į specialistus ir įvertinti, ar nėra reikalinga nosies pertvaros operacija. Tinkamai pasirūpinę savo sveikata vėl pajusite lengvo kvėpavimo malonumą.

REKLAMA

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

elizabeth david 2023-09-12 20:03

HOW I GOT MY CRYPTO BACK FROM SCAMMERS 2023
Hello everyone I want to use this Medium to say big thank you to www. ethicsrefinance.com for they helped me recover my stolen crypto worth $70,000 through their hacking skills I tried it, I was skeptic but it worked and I got my money back, I’m so glad I came across them early because I thought I was never going to get my money back from those fake online investment websites .. you can also contact them via
ethicsrefinance@gmail.com
www.ethicsrefinance.com

WHATSAPP:+63 985 495 1759
You can also contact them for the service below
Western Union/MoneyGram Transfer
Bank Transfer
PayPal / Skrill Transfer
Crypto Mining
CashApp Transfer
Bitcoin Loans
Recover Stolen/Missing Crypto/Funds/Assets