Sėdmenų didinimo operacijos – į Lietuvą atkeliaujanti mada?

Teksto dydis:

Sėdmenų didinimo operacijos – į Lietuvą atkeliaujanti mada?

2018-10-03 13:00

Bėgant metams, kinta vertybės, mados, tačiau kai kurie dalykai turi tvirtą pagrindą bei išlieka svarbūs net ir keliaujant iš kartos į kartą. Vienas jų – moteriai būdingų savybių ir estetinio vaizdo standartai. Dėl šios priežasties, ko gero, sunki užduotis būtų atrasti žmogų, visiškai patenkintą savo išvaizda – dažniausiai visi turi įsivaizdavimų, kartais – itin perdėtų, apie įvairius protinius, psichologinius ir fizinius trūkumus, dėl kurių nesijaučia gerai, nepasitiki savimi ar net turi įgytą nepilnavertiškumo kompleksą. Dažnai moteriai pamilti savęs su visais savo trūkumais nepavyksta net ir lankantis pas psichologą, juo labiau, klausantis aplinkinių įtikinimų, jog „čia tik tavo vaizduotė“ arba „susitaikyk su tuo, vis tiek nepakeisi“. Nepadeda ir socialinėse medijose vyraujantis tobulo kūno kultas, verčiantis lyg pro padidinamąjį stiklą žiūrėti į kiekvieną savo kūno linkį ir ieškoti netobulumų. Tokiais atvejais gyvenimui džiaugsmo ir pilnatvės suteikti gali plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, konsultacijos metu išsiaiškinęs diskomforto priežastį ir ją pašalinęs.

Kokios priežastys atveda pas plastikos chirurgą?

Vis daugiau moterų išdrįsta prabilti apie gyvenimu džiaugtis trukdančius ir diskomfortą keliančius trūkumus ir pasiryžta juos pašalinti chirurginiu būdu. „Nors daugiausiai nusiskundimų ir prašymų sulaukiu dėl krūtų, pilvo ir nosies plastikos, vis dažniau į konsultaciją atvyksta moterys, kompleksuojančios dėl sėdmenų“, – atvirauja klinikos „Grožio chirurgija“ plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Donatas Samsanavičius.  Sėdmenys – vienas iš pagrindinių moteriškumo ir seksualumo simbolių, kuriuo, deja, apdovanotos ne visos. „Sėdmenis padidinti chirurginiu būdu dažniausiai siekia merginos, genetiškai turinčios plokštesnį užpakaliuką ir norinčios apvalesnių formų, taip pat, numetusios daug svorio per trumpą laiką. Staiga atsikračius daug kilogramų, net ir jauname amžiuje, audiniai sukrenta ir sėdmenys pasmunka“, – pasakoja plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Kai sporto salė nuvilia, padės plastikos chirurgas?

Sutvirtinti ir pakelti sėdmens raumenį ne retai bandoma intensyviai liejant prakaitą sporto salėje, tačiau norimą rezultatą pasiekti pavyksta ne visoms. „Vienas iš variantų – sportas, bet gyvename XXI amžiuje, gyvenimo tempas yra itin spartus, žmonių laikas suplanuotas taip, kad dažniausiai nelieka laiko intensyvioms treniruotėms. Toms, kurios atranda laiko sportui, pabosta ilgas, varginantis ir įsipareigojimo reikalaujantis procesas, tačiau tik po truputį pradedąs matytis rezultatas, todėl siekiančioms ilgalaikio tobulų sėdmenų efekto patraukliausiai skamba sėdmenų didinimo operacijos riebalais arba implantais“, – atvirauja plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. D. Samsanavičius.

 

Ko nori moterys?

Gydytojas pabrėžia, kad kiekvienos moters kūnas yra individualus, todėl ir sėdmenų dydis bei forma turėtų būti proporcingi viršutinei kūno daliai. Dėl to, atsižvelgiant į žmogaus kūno proporcijas, yra parenkamas operacijos tipas – vienoms užtenka švelniai pariesti sėdmenis suleidžiant riebalų, kitoms – dedami implantai. „Svarbiausia, jog konsultacijos metu tarp paciento ir gydytojo užsimegztų ryšys. Pacientė turi pasakyti, ko tikisi, o daktaras turi suprasti, ar tai įmanoma įgyvendinti ir ar tas rezultatas atitiks estetikos supratimą bei sutaps su pacientės lūkesčiais“, –  atvirauja med. m. dr. Donatas Samsanavičius.

„Dažniausiai moterys nori subtilaus natūralumo – šiek tiek daugiau, nei turima, kad labai neišsiskirtų, bet būtų matomas riestumas. Žinoma, yra pacienčių, kurias vilioja maksimalus rezultatas – labai ryškus, riestas, pilnas sėdmuo – Kardashian tipo, arba kitaip „braziliškas užpakaliukas“, - pasakoja vienas iš daugiausiai Lietuvoje sėdmenų operacijų atliekantis plastikos chirurgas D. Samsanavičius.

Riebalų persodinimas – vienu šūviu, du zuikiai.

„Populiariausias būdas patobulinti sėdmenų dydį ir formą – persodinti savus riebalus. Tokios operacijos metu yra persodinami riebalai iš pilvo, juosmens, šlaunų sričių į sėdmenų viršutinę dalį. Ši operacija gali pastebimai pakoreguoti visą moters figūrą – pašalinti nepageidaujamų riebalų perteklių juosmens ir šlaunų srityse ir suteikti apvalesnę formą sėdmenims“, – pasakoja gydytojas.

„Svarbiausias akcentas, kalbant apie riebalų persodinimą, yra liemens, šlaunų ir pilvo formos korekcija, kurios metu naudojame paties paciento riebalines ląsteles. Riebalų perteklius paimamas iš kitų zonų – daromas riebalų nusiurbimas, kuriose yra riebalinio audinio perteklius ir persodinamas į sėdmenis, taip suteikiant tūrio ir pakeičiant sėdmenų formą ir riestumą. Vienu šūviu nušaunami du zuikiai – ir pagražėja formos, ir pariestėja sėdmenys“, – atvirauja gydytojas, kuriam sėdmenų didinimas riebalais – kasdienybė.

Sėdmenų didinimas implantais – garantuotas ilgalaikis rezultatas.

„Kita grupė pacienčių – lieknos moterys ir merginos, kurios nori labai riesto sėdmens, bet neturi medžiagos – riebalų, kuriuos galėtume pasiurbti ir persodinti. Tokiu atveju, dedame implantus“, – atviravo med. m. dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas D.Samsanavičius. Visgi kuomet sėdmenys yra labai plokšti iš prigimties, mergina yra itin liekna ir beveik neturi riebalinio audinio, ar siekia turėti didesnius, vadinamuosius „braziliškus“ sėdmenis, norimam rezultatui pasiekti nepakanka vien tik kūno riebalų. Tokiu atveju rekomenduojama atlikti sėdmenų formos ir dydžio korekciją silikoniniais implantais, kuriais padidinama virštutinė sėdmenų dalis, išryškėja sėdmenų linija, padidėja riestumas. „Operaciją atliekame visame pasaulyje pripažintu šiuolaikiniu metodu, kuomet implantas yra dedamas į patį raumenį – raumuo saugiai apgaubia implantą, taip neleisdamas jam išsprūsti, be to, neatrodo nenatūraliai. Šis metodas yra saugus ir užtikrina estetiškai patrauklų vaizdą“, – profesine patirtimi dalijasi plastikos chirurgas.

„Braziliškas užpakaliukas“ – ne tik estrados žvaigždėms.

„Braziliškas sėdmenų didinimas“ atliekamas pacientėms, kurios siekia maksimalaus rezultato –kombinuotos operacijos metu įdedami implantai ir persodinami riebalai. „Taip visų trokštamo riesto ir pilno sėdmens kultas atkeliavo būtent iš Brazilijos – brazilų chirurgai turi didžiausią patirtį sėdmenų didinime“, – atvirauja plastinės chirurgijos ekspertas, kuriam pačiam teko mokytis iš geriausių Brazilijos plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų. „Sudėdami implantus išgauname formą – riestumą, o toms moterims, kurios nori to tikro „braziliško užpakaliuko“, turime jį apvalinti ir iš šonų – būtent riebaliniu audiniu“, – pasakoja  D. Samsanavičius.

Nepaisant to, ši technika taikoma ne tik „Kardashian tipo“ sėdmenų trokštančioms merginoms, bet ir esant būtinybei – kuomet nepadeda nei sportas, nei dietos. „Toms pacientėms, kurios neteko daug svorio, kurios turi daug laisvos odos nugaros apačioje ir sėdmenyse, riebalų persodinimas ne visada gali padėti, nes su riebalais tik padailinama forma. Kuomet yra daug kabančios odos, ją reikia šalinti ir taikyti kombinuotą metodą – viršutinį sėdmenų polių suformuoti nugaros plastikos operacijos metu. Taip sėdmenys pakeliami aukštyn ir užpildomi“, – metodikos subtilybėmis dalijasi plastikos chirurgas.

Kas laukia po operacijos?

„Įdėjus implantus, moterys gali gyventi įprastą gyvenimą. Žinoma, po sėdmenų didinimo operacijos kurį laiką reiktų pasisaugoti – maždaug du mėnesius reikėtų vengti intensyvios fizinės veklos, negulėti ant nugaros ir nespausti sėdmenų“, – perspėja plastikos chirurgas. „Nepaisant to, pati operacija nesukelia labai didelio diskomforto – praėjus 2-3 valandoms po operacijos moterys jau vaikšto ir sako, kaip gerai jaučiasi“, – šypsosi   plastikos chirurgas.

„Mes, lietuviai, jau po truputį keliaujam į vakarus – plastinė chirurgija jau nebėra TABU. Žmonės vis atviriau kalba apie savo trūkumus ir diskomfortą keliančias priežastis, vis dažniau išdrįsta kreiptis į plastikos chirurgus konsultacijai ir pasiryžta pašalinti gyvenimu džiaugtis trukdančius kompleksus. Pacientai ir nuo artimųjų bei draugų nebeslepia, jog lankėsi pas plastikos chirurgą ir atliko tam tikrą korekciją“, – atvirauja klinikos  „Grožio chirurgija“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Donatas Samsanavičius.


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 16:11


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:28

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: [email protected] arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.

Roshima Laken 2021-07-10 17:26

DR EMU WHO HELP PEOPLE IN ANY TYPE OF LOTTERY NUMBERS

It is a very hard situation when playing the lottery and never won, or keep winning low fund not up to 100 bucks, i have been a victim of such a tough life, the biggest fund i have ever won was 100 bucks, and i have been playing lottery for almost 12 years now, things suddenly change the moment i came across a secret online, a testimony of a spell caster called dr emu, who help people in any type of lottery numbers, i was not easily convinced, but i decided to give try, now i am a proud lottery winner with the help of dr emu, i won $1,000.0000.00 and i am making this known to every one out there who have been trying all day to win the lottery, believe me this is the only way to win the lottery.

Contact him on email [email protected]
What's app +2347012841542
Https://emutemple.wordpress.com/

Https://www.facebook.com/104891335203341/