Stebėk su šypsena, kaip miršta celiulitas

Teksto dydis:

Stebėk su šypsena, kaip miršta celiulitas

Celiulitas. Jau turbūt atsibodo tiek pats šis žodis, tiek visa, kas su juo susiję. Bet jis nekreipia dėmesio į mūsų irzlumą, bei nusivylimą, kai norime pasidabinti nauju maudymosi kostiumėliu. Celiulitas paprasčiausiai bado mums akis ir šaiposi iš mūsų.
O kaip norėtųsi mums iš jo pasijuokti – tokio nekenčiamo, nesugyvenamo sugyventinio.
 
Aš pasijuokiau. Ne tik patyriau palaimą, turėdama galimybę ramiai pagulėti, nes buvau įkišta į tokias stebuklingas kelnes, su kuriomis niekur nebėgsi griebtis naujų darbų, bet ir po to net nepajutau, kaip kojos mane per visą Vilnių parnešė namo. Nei tau benzino, nei mašinų kamščių, o kur dar širdies pamaloninimas – kiek sudeginau kalorijų. Bet apie viską iš eilės.
 
Skaitom ir girdim apie šią išskirtinai tik moterų bėdą (kokia neteisybė!) beveik visur. Žinom, kodėl ir kaip tas apelsinas užauga ant mūsų nuostabiosios odos, ne viena patyrėm kaip sunku jam su mumis išsiskirti, girdėjom, o gal ir bandėm visokių „vienintelių” išsigelbėjimo metodų. O tokios kelnės iš tikrųjų Lietuvoje yra, be to tinka bet kokiai figūrai, – nuo S (taip, celiulitą „nešioja” net 14 – metės) iki XXXL. Patikėkit, po procedūros vieno X tikrai nebereiks.
 
Ką Jums darys?  Jūsų pavargusias, patinusias nebemylimas kojas pateps cinamonu ir jūros dumbliais dvelkiančiu anticeliulitiniu kremu, paguldys ant patogios lovos, kojas įkišite į tokias paaukštintu liemeniu, kad ir pilvas pajustų poveikį, kelnes ir paleis elektros srovę – juokauju, įjungs specialų patentuotą sertifikatuotą prietaisą. O jums beliks gulėti ir laukti lėtos (o gaila, bet kas ilgai auga – greitai nemiršta) savo priešo baigties. Laukimas malonus ir visai neskausmingas. Kelnes sudaro 12 kamerų, kurios pagal būtent Jums pritaikytą vieną iš 4 programų, palaipsniui pučiasi ir atsileidžia, taip paspausdamos ir masažuodamos mūsų kojas ir pilvą, – tai pirštų galiukus, tai blauzdas, kelius, šlaunis, sėdmenis, tai pilvą, tai visai netikėtoje vietoje. Bet čia tik mums atrodo, kad sistemos gal ir nėra. Tačiau viskas gerai apgalvota ir patikrinta. Spaudo mums šitaip ne šiaip sau, o varinėja mūsų limfą (tokį gyvybiškai svarbų, savo sudėtimi panašų į kraujo plazmą, skystį), priverčia ją teisingai tekėti, neužsistovėti ten, kur nereikia, o praplauti ir taip tirpdyti kietas celiulitines granules.
 
Tai gi mes gulime, po truputi jaučiame malonią šilumą, per kūną eina atpalaiduojančios masažo bangos, skaitome žurnaliuką, klausome muzikos, žodžiu, ilsimės, o celiulitas miršta. Visas smagumas tame, kad žudome jį mes pačios. Ne medikamentai, vis tiek savaip kenkiantys mums, ne skausmingos chirurginės procedūros, o mūsų pačių protingas kūnas, kuriam tik padeda šis puikus išradimas – kompresinės kelnės.
 
Man pasakojo, kad moterys ateina taip pagulėti, vien tam, kad 45 minutes pailsėtų ir atsigautų po dienos pavargusios, patinusios kojos. Nes joks žmogus, deja, negali suteikti tokių pojūčių. Tam ir gyvename išradimų amžiuje, kad jais pasinaudotumėm. Tereiks dar 9 kartus taip smagiai pagulėti, kas kart jums pritaikys reikiamą programą, atsižvelgiant į celiulito agonijos laipsnį, o ateidamos paskutinį kartą būtinai pasiimkite trumpą sijonėlį, patikėkite – prireiks.
 
Bet tai tik mano istorija. Patirkite savąją. Juk kas gali būti iškalbingiau už puikią jūsų savijautą, aprasojusį iš nuostabos veidrodį, pavydžius draugių šūksnius ir sustingusį iš susižavėjimo vyro žvilgsnį, kai jūs atsuksite savo tik mini sijonuku pridengtą, atsiprašau, užpakalį... be jo, pamiršau, kaip jis ten...ai neverta. Ir tada juoksitės jūs, nes juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-27 23:48


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

ausra 2014-06-06 14:35

o kur klaipedoje atliekamos tos proceduros?

mergina 2013-03-19 13:57

prasau, kas nors, kas zinot, parasykit, kurioje vietoje butu galima pasinaudoti sia procedura. ypac Kaune. na bet jei zinote ir kur kitur- prasau praneskite!