Susipažinkite su mineraline kosmetika

Teksto dydis:

Susipažinkite su mineraline kosmetika

2011-12-19 10:10

Mineralinė kosmetika tai geriausias šių dienų kosmetikos pasaulio atradimas ir puikus pasirinkimas toms, kurioms alergiją sukelia daugelis kitų kosmetikos parduotuvėse parduodamų priemonių. Alergija kosmetikai pasireiškia bėrimais, niežėjimu, raudonomis šerpetojančiomis dėmėmis. Taip nutinka dėl cheminių medžiagų poveikio.

Mineralinė kosmetika pasižymi tuo, kad yra be chemikalų, joje nėra dirbtinių kvapų, ji lengva ir nesukelia alergijos. Naudojant mineralinę kosmetiką galima išvengti bėrimų ir viso to, kas nutinka naudojant kitas kosmetikos priemones. Vienintelis mineralinės kosmetikos trūkumas tas, kad jos kaina kiek didesnė, nei įprastos.

Mineralinę kosmetiką pripažįsta net dermatologai, skiriantys šias priemones nuo odos alergijų kenčiančioms pacientėms. Daugelis moterų naudoja odos šveitiklius, kurie gaivina odą, nušveičia negyvas odos ląsteles, tačiau šis malonumas jautrios odos savininkėms dažnai neprieinamas, bet išsigelbėjimą jos nuo šiol randa naudodamos mineralinę kosmetiką. Mineralinė kosmetika ne taip, kaip įprasta, pasižymi gydomosiomis savybėmis. Mineralinės kosmetikos galima įsigyti makiažo pagrindo ir skystos pudros pavidalu. Šios priemonės padeda paslėpti odos trūkumus, todėl ji atrodo nepriekaištinga ir švytinti.

Mineralinė kosmetika geba užmaskuoti pirmąsias raukšleles, spuogus ir po jų likusius randus bei dėmes. Mineralinė pudra labai lengva, todėl ją sunku pastebėti. Dar vienas mineralinės pudros privalumas tas, kad jos yra įvairių atspalvių, todėl nesvarbu, jūsų oda tamsi ar šviesi, mineralinę pudrą išsirinkti nebus sunku. Mineralinę pudrą gali naudoti įvairaus amžiaus moterys, be to, dažnai ja susivilioja ir tos, kurios niekada pudros nenaudodavo.

Šiandien jau galima įsigyti ne tik mineralinės pudros, bet ir dekoratyvinės kosmetikos priemonių, savo sudėtyje neturinčių dirbtinių kvapų ir chemikalų. Verta paminėti, kad daugumos mineralinės kosmetikos priemonių gamyboje naudojami jūros mineralai.

Ar galite patikėti, kad mineralinės kosmetikos jau galima pasigaminti ir namuose? Jums tereikės internetu arba specializuotose parduotuvėse įsigyti būtinų ingredientų. Pavyzdžiui, makiažo pagrindo gamybai jums reikės:

 • 1/3 valgomojo šaukšto titano dioksido.
 • 1/3 valgomojo šaukšto cinko oksido.
 • 1/3 valgomojo šaukšto boro nitride.
 • 1/3 valgomojo šaukšto šilko baltymų.
 • 1/2 valgomojo šaukšto natūralaus mineralo su ramunėlėmis.
 • 1/8 valgomojo šaukšto natūralaus mineralo su kaštonais.
 • 1/16 valgomojo šaukšto raudonojo oksido.
 • 1/32 valgomojo šaukšto rudojo oksido.
 • 3 valgomųjų šaukštų baltojo mineralo.
 • Grūstuvo ir grūstuvės.

Tai greitas ir paprastas receptas, tačiau reikalaujantis geros akies atitaikant spalvas. Subėrusios į grūstuvę ingredientus, juos kruopščiai išmaišykite. Oksidai padeda kontroliuoti kosmetikos priemonės spalvą, todėl berkite juos atsargiai ir tuo pat metu maišykite. Išmaišiusios palaikykite gautą mišinį kelias minutes ir galėsite naudoti.

Mineraliniai akių šešėliai

Jums reikės:

 • 3 valgomųjų šakštų mikronizuoto titano dioksido.
 • 1 ½ valgomojo šaukšto magnio stearato.
 • 1/4 valgomojo šaukšto jojobos aliejaus.
 • 2 valgomųjų šaukštų geležies oksido pigmento (jūsų pasirinktos spalvos).
 • 2 valgomųjų šaukštų natūralaus šilkaplaukių mineralo.
 • Grūstuvo ir grūstuvės.

Pirmiausia išmaišykite titano dioksidą ir magnio stearatą. Tada lėtai įmaišykite geležies oksido pigmento ir šilkaplaukių natūralaus mineralo. Įlašinkite jojobos aliejaus. Jei spalva atrodo per tamsi, įdėkite daugiau titano dioksido ir šilkaplaukių mineralo. Spalvą patamsinti galima įdedant daugiau geležies oksido.

beautytips.ayurvediccure.com

makeup.lovetoknow.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 21:34


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Edita 2018-11-26 15:12

Paekspirementuoti, pažaisti tikrai yra smagu, bet kad tinkmai prisitaikyti sau makiažo pagrindo atspalvį tikrai yra sudėtinga. Tiesiog reikia išsirinkti geros sudėties mineralinę pudrą - tarkim, neseniai mano pradėta naudoti BX Minerals , kurios sudėtis tik vien mineralai - jokių sintetinkų, parabenų ar chemijų, ko pasitaiko, kitose ale mineralinėse pudrose :)

Greta 2013-01-09 16:18

aš suprantu, kad bet ką galima pasigaminti, bet gal paprasčiau yra tiesiog nueiti ir nusipirkti :) juolab kad dar reikia kažkokiu stebuklingu būdų atsitaikyti sau tinkamą atspalvį :S Perkant internetu jau yra ganėtinai sunku atsitaikyti atspalvį, o gaminantis pačiai tai išvis, jaučiu, kad labai daug eksperimentš reiktš paturėti :)