Tarp mūsų, mergaičių

Teksto dydis:

Tarp mūsų, mergaičių

2013-11-29 00:00

Kur kreiptumėtės, jei reikėtų pasitarti dėl padidėjusio kraujospūdžio? Žinoma, kad – į gydytoją! O jei jums nepatinka papilkėjusi veido oda ar erzina pirmosios raukšlės? Turbūt pasiguosite draugei. Užvis geriausia, kai draugė yra gydytoja. 

Vargu ar dažna iš mūsų, surezinta pernelyg ryškių laiko žymių veide, iškart puola registruotis gydytojo dermatologo konsultacijai (dažniausiai – mokamai). Gydytojo kabinetas neatrodo pati tinkamiausia vieta tiesiog pasikalbėti ar aptarti grožio puoselėjimo naujienas, todėl dažniausiai kalbamės apie tai su draugėmis. Šauniausia, aišku, būtų, jei tarp tų draugių pasitaikytų kokia nors grožio profesionalė, bet tokia tikimybė atrodo tolima kaip laimėjimas loterijoje.

Tiesiog paplepėkim

Kartais laimėti loterijoje galima net neįsigijus bilieto – užtenka noro. Įvertinusi moterų poreikius, Valakupių plastinės chirurgijos klinika „VitkusClinic“ pasiūlė sprendimą, leidžiantį suderinti mergaitiškus pasisėdėjimus su profesionaliomis konsultacijomis.

Skubame nuraminti tas, kurios dar nesijaučia pasirengusios skalpeliui – „VitkusClinic“ plečia savo paslaugų asortimentą, be plastinių operacijų siūlydama neinvazines ar mažai invazines grožio procedūras, leidžiančias pristabdyti laiką. Šiais metais klinikos specialistų gretas papildžiusi gydytoja dermatovenerologė Julija Mozūraitienė yra pasiruošusi tapti ta drauge, su kuria galite pasikalbėti jums aktualiomis grožio temomis. Suprasdama, kad pokalbis akis į akį kai kurioms moteris atrodo pernelyg įpareigojantis, ji kviečia visas norinčias registruotis bendrai nemokamai diskusijai „Kaip greitai ir efektyviai susigrąžinti jaunystę“. Nedidelė moterų, turinčių panašių problemų ir patirties, kompanija, tarp jų – profesionali geranoriškai nusiteikusi specialistė, patogūs minkštasuoliai, knygų lentynos pasieniuose, kambarinės gėlės, užuolaidos ant langų ir už jų ošiantys medžiai, kava ir saldumynai – visa tai tikrai leidžia pasijusti taip, tarsi svečiuotumeisi pas draugę. Negana to, vienos iš dalyvių laukia nemokama grožio injekcijų procedūra... Tiesiog tobulas vakarėlis!

Nuo žodžių – prie sprendimų

Produktyvios diskusijos paprastai gimdo išmintingus sprendimus. Kas jus jaudina labiausiai – papilkėjusi, stangrumą praradusi oda, „žąsų kojelės“ prie akių, raukšlytės aplink burną, erzinančios mimikos raukšlės kaktoje, pasmukęs veido ovalas ar kažkas, ką žinote tik jūs?  Kiekviena turime savų problemų ir kiekvienai jų yra savas sprendimo būdas. Svarbiausia – pernelyg neatidėlioti. „Jaunystės paslaptis – greitas sprendimas“, – įsitikinusi Julija Mozūraitienė. Pasak jos, neverta laukti, kol raukšlės taps gilios ar veidas neatpažįstamai susens – kuo anksčiau pradėsime rūpintis savimi, tuo geresnis bus rezultatas ir mažiau reikės pastangų jam pasiekti.

Klinikoje gydytoja J.Mozūraitienė atlieka daug procedūrų – įvairių raukšlių ir lūpų apimties  bei kontūro korekciją hialurono rūgšties užpildais, mimikos raukšlių korekciją botulino toksino injekcijomis, mezoterapiją, cheminius pilingus (rūgščių procedūras) ir kt.

Itin entuziastingai ji kalba apie biorevitalizaciją – šios procedūros metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mikroinjekcijomis suleidžiama hialurono rūgšties. Tai užtikrina puikų odos drėkinimą, o drėgmė, kaip žinome, yra viena svarbiausių odos jaunystės, stangrumo ir švytėjimo sąlygų. Efektas matosi jau po pirmosios procedūros ir išlieka apie 6 mėnesius, mat oda ne tik papildoma hialurono rūgštimi, bet pati pradeda ją gaminti.

„Ar oda prie tokių procedūrų pernelyg neįpras? O kada jau reikėtų užpildų? Ar botulinas toksinas yra saugus? Ir kaip išvengti kaukės efekto?“ – nė vienas šių klausimų nesutrikdo gydytojos Julijos Mozūraitienės. Ji šypsosi ir sako, kad konsultacijos diskusijos metu yra pasiruošusi atsakyti į visus juos ir daugybę kitų – net pačių keisčiausių ir nepatogiausių. Atviriau, nei tikra draugė. 

Medžiagą paruošė žurnalas „Moteris“ƒ.

Norite užsiregistruoti diskusijai konsultacijai? Skambinkite telefonu +370 698 11992 arba rašykite   [email protected]. Vietų skaičius ribotas.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:27


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

58tRFX adS 2018-12-13 12:19

8fhKrzN ReFjqrpNtuQNSiKRxgQ

asd 2017-10-01 18:57

aciu <a href="http://google.com">a</a>