Visos spalvos gražios, išskyrus vieną – akių raudoną

Teksto dydis:

Visos spalvos gražios, išskyrus vieną – akių raudoną

2013-04-19 09:04

Netikėkite, jeigu jums sako, kad nauja suknelė ar nauji bateliai negali turėti reikšmės Jūsų gyvenimui. Gali! Pelenės istorija – tai įrodymas, kad nauji batai iš esmės gali pakeisti gyvenimą! Todėl neimkite giliai į širdį, jeigu kas nors jums papriekaištauja, jog savo išvaizdai skiriate pernelyg daug dėmesio. Tai natūralus kiekvienos merginos ar moters poreikis visu savo stiprumu prasikalantis kartu su pirmaisiais pavasario pumpurėliais. Ir jokia jėga jos nesustabdys pamiršus viską pasaulyje su nevaldomu veržlumu šturmuoti parduotuvių turint vienintelį tikslą: atrodyti gražiau nei kada nors gyvenime! 

Ar žinote, kokia bus madingiausia spalva šių metų pavasarį? Įžymiausi mados namai skelbia – šiemet karaliaus karališka smaragdinė. Skubame pranešti, kad madingomis išlieka violetinė, oranžinė, tamsiai mėlyna ir visi pasteliniai jų atspalviai. Kokias medžiagas ir siluetus rekomenduoja garsiausi mados namai? Kaip pasipuošti vakarėliui? Kaip išlaikyti reprezentacinį stilių, bet neprarasti žaismingumo? Ar vis dar galima sruogelėmis dažytis plaukus? Ir prie ko derinti lūpdažį?

O kodėl portalas apie sveikatą prabilo apie madų tendencijas, spalvas ir stiliaus ypatumus? O todėl, kad pavasaris – tai metas, kuomet kiekviena mergina ar moteris tiesiog netveria kailyje ir... senose suknelėse. Todėl, kad pavasarį kiekviena mergina ir moteris skuba atnaujinti savo drabužinę kažkuo nauju, ypatingu ir žaviu. Todėl, kad pavasarį kiekviena mergina ar moteris magiškos jėgos paviliota atsiduria prekybos centre, kuriame gali įgyvendinti per žiemą užšalusį norą „nusimesti, užsimesti,  pasipuošti“ ir pasitikti saulės šilumos teikiamus džiaugsmus.

Vis kita panelė, vis kita suknelė, o bėda – ta pati...

Aišku, į visus klausimus kaip puoštis, kuo rengtis, ką išsirinkti, neatsakysime. Palikime tai specialistams. Mes nusprendėme pasižvalgyti po parduotuves ir pakalbinti dailiosios lyties atstoves, kaip joms sekasi, ko jos tikisi ir kas joms kelia didžiausią nerimą.

Lina, 20 metų teisės mokslų studentė: „Šį pavasarį jaučiu, kad „subrendau“ naujoms spalvoms. Man patinka visos! Jeigu galėčiau, prisipirkčiau visų spalvų to paties modelio palaidinių ir sijonų, tuomet galėčiau varijuoti spalvomis priklausomai nuo oro temperatūros. Kai spintoje kabo nauja suknelė, man net mokytis lengviau sekasi ir prie kompiuterio sėdėjimas per naktis neprailgsta. Tik va – bėda: po tokių mokymosi maratonų labai pavargsta akys. Jas peršti, kutena, jos ašaroja, parausta – tai paskandina visą mano grožį...ir sugadina nuotaiką.

Rima, 30 metų biuro tarnautoja: „Geriausias būdas apsipirkti – žinoti ko nori, bet ne tikėtis, kad kažką rasi. Aš visąlaik žinau, ko noriu, kas man tinka, ko man reikia. Su draugėmis dažnai pasidarome savotišką šventę: naršome po skirtingas parduotuves, o paskiau susitikusios aptariame pirkinius. Nuotaiką gadina dulkės ir sausas oras  prekybos centruose – kol matuojamės, kas labiausiai tiktų – akys parausta tiek, kad, atrodo, niekas nebetinka! Man ir po darbo dienos toks pats jausmas: tarsi akys būtų pilnos dulkių. Ir tas raudonumas tikrai nepuošia, išduoda mano nuovargį. Gelbsti gera nuotaika ir artėjančio pavasario nuojauta.

Eglė, 40 metų mokytoja: „Prisimenu savo mokytojas ir lyginu jas su dabartinėmis: jos skiriasi kaip diena nuo nakties. Pirmiausia – savo išvaizda ir apsirengimo stiliumi. Anksčiau tarsi buvo tabu – mokytojos privalėjo laikytis „mokytojiško“ stiliaus, rengėsi labai formaliai. O dabar net smagu, kai vaikštinėdama po drabužių parduotuves sutinku savo mokines. Netgi pasitariame, kas geriau tinka ir ko geriau nepirkti. Beje, mokiniai dabar viską pastebi: iš jų ne vieno komplimento sulaukiu. O tas, išties, pradžiugina. Pavasaris – puikus metas įsigyti keletą naujų drabužių. Be abejo, kol išsirenku, kas man labiausiai tinka ir patinka, tenka aplėkti ne vieną parduotuvę. Tačiau nuovargis kitoks negu sąsiuvinių tikrinimas ištisus vakarus. Vienas dalykas erzina – akių sausumas. Akys pavargsta dirbant, dažnai ir naktimis tenka padirbėti, o po apsilankymo prekybos centruose, akys, tarsi, būtų smėlio pripiltos ir dega raudona spalva. Tai apkartina atsinaujinimo džiaugsmą.

Kaip sekasi, miela pardavėja?

Rima, Elena, Aistė, Justina, Miglė... Sąrašą galėtume tęsti be pabaigos. Tai vardai pardavėjų, kurios tik labai mėgdamos savo darbą jos gali ištverti ilgas valandas prekybos centruose: juk kiekvieną drabužėlį reikia išlyginti, pakabinti ant pakabos, išdėlioti lentynose, išrūšiuoti salėje po pasimatavimų... Ir tuo pat metu šypsotis, išklausyti, patarti, išlikti paslaugiomis, linksmomis, kantriomis, atidžiomis... Moterys, dirbančios drabužių parduotuvėse  taip pat nori gražiai atrodyti! Bėda ta, kad ten kur medžiagos, drabužiai – ten ir dulkės. Todėl jų akys dažniau nei kitų atrodo pavargusios, paraudusios ir praradusios spindesį. Paradoksalu – padėdamos moterims būti gražiomis,  jos netenka savo natūralaus grožio. 


Kas geriausias apsipirkimų draugas?

Akylas skaitytojas ir tūlas stebėtojas nesunkiai supras, kur šuo pakastas. Nauja suknelė pradžiugins kiekvieną, tačiau prigesęs žvilgsnis ir raudonos, ašarotos akys žavesio tikrai nepridės. Tik įsiklausykite, kaip romantiškai skamba:  jūros mėlynos, dūminio agato pilkumo, ryto purpurinės, smaragdo žalumos, pelenų rožinės… Nesugadinkite šių spalvų paletės akių raudona.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 13:45


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.