40 klaidų, kurias vyrai daro lovoje

Teksto dydis:

40 klaidų, kurias vyrai daro lovoje

2015-07-31 00:00

Ne, ne, mes jokiu būdu nesiruošiame lysti tau į lovą ir aiškinti, ką turi ten daryti. Priešingai – norėtume patarti, ko tenai daryti nederėtų. 

Akivaizdu, kad moterys – jautrios sielos sutvėrimai. Jos linkę įsižeisti dėl visokių smulkmenų. Žinoma, būtų geriau, jei jos būtų paprastesnės. Deja, kaip sakė vienas klasikas, mūsų damos – „objektyvi pojūčiais suvokiama realybė”. Ir kas nemaloniausia – jų pomėgis žaisti „partizanus”. Tavo draugė tylės iki paskutinės akimirkos, kad vieną gražią dieną sviestų tau į veidą visą tiesą: pasirodo, tu visada kėlei jai vien tik rūpesčius, o bendravimas su tavimi jau seniai virto rafinuotu kankinimo būdu. Tiek moralinio, tiek fizinio. Ir iš viso… (kiekvienas iš mūsų žino, kiek nuoširdaus pasipiktinimo moteris įdeda į šį žodelį – „iš viso”). Mes apklausėme pažįstamas moteris. Pasiūlėme joms pasiskųsti savo vyrais. Ir jos tai padarė, kaip mums atrodo, net labai uoliai. Apklausa atskleidė maždaug keturiasdešimt dalykų, kurių Moterys nemėgsta sekso srityje. Pateikiame apklausos rezultatus. Į visišką objektyvumą nepretenduojame.

1. TU PER GREITAI BAIGI. Daugelis moterų įsitikinę, kad dėl to kaltas vyrų savanaudiškumas. Ji mano, kad tu lengvai gali ištverti dar bent pusvalandį, tačiau nenori. Taip yra todėl, kad tu esi egoistas ir galvoji tik apie save.

2. TU PER ILGAI NEBAIGI. Dabar ji galvoja, kad jos kūnas tavęs nejaudina. Be to, ji jau pavargo.

3. TU VISĄ LAIKĄ TYLI. Niekam ne paslaptis, kad vyras myli akimis, o moteris – ausimis. Ir tos ausys norėtų girdėti tik švelnius žodžius. Arba bent jau stenėjimą, rodantį tavo aistros dydį.

4. TU PER GARSIAI RĖKI. Dėl to pasiskundė tik viena apklausta moteris. Tačiau ji labai aktyviai išreiškė savo nepasitenkinimą. Audringa jausmų išraiška yra gerai, tačiau nepamiršk, kad tu ne stadione.

5. TU MYLIESI NENUSIĖMĘS KOJINIŲ. Niekas nežino, kodėl moterims nepatinka nuogi vyrai su kojinėmis. To suprasti neįmanoma, todėl tiesiog prisimink tai.

6. TU PER GREITAI NUSIRENGI. Moterys labai nemėgsta jaustis kvailai. Ar galima įsivaizduoti kvailesnę situaciją – dama dar su kailiniais ir aulinukais, o vienintelis tavo „drabužėlis” – prezervatyvas?

7. ATĖJUS PAČIAM ATSAKINGIAUSIAM MOMENTUI, TU NUTRAUKI „VEIKSMĄ” IR KLAUSI: „AR JAU BAIGEI?” Be komentarų.

8. TU NEIŠJUNGI ŠVIESOS. Per stipriai apšviestas miegamasis primena operacinę. Užuot iki galo susikoncentravusi į procesą, moteris priversta mąstyti, ar šiuo metu jos išvaizda pakankamai seksuali.

9. PRIEŠ SEKSĄ TU NENUSIPRAUSI PO DUŠU. Ernestas Hemingvėjus pasakė, kad vyras turi kvepėti vyru. Deja, moterys su tuo nesutinka. Žinoma, jos nesitiki, kad kvepėsi ką tik pražydusiomis pakalnutėmis, tačiau rūsti realybė jų taip pat nežavi.

10. KĄ TIK BAIGĘS, TU TUOJ PAT BĖGI Į DUŠĄ. Moterys primena kates. Katės įpratę trintis į mylimą žmogų, kad paženklintų jį savo kvapu. Ir jos labai nusivilia pamatę, kad tu demonstratyviai skubi nuplauti šį kvapą. 

11. BAIGĘS TU IŠ KARTO NUSISUKI Į SIENĄ IR UŽMIEGI. Tai yra didžiausias įžeidimas. Atrodo, tai yra blogiausia, ką tu gali padaryti. Ir nebandyk teisintis, kad šiandien parašei daktarinę disertaciją, pagerinai 100 metrų bėgimo pasaulio rekordą ir dalyvavai tuzino karvių veršiavimesi, – pasigailėjimo nesulauksi. Ji įsitikinusi, kad po lytinio akto tu privalai ją švelniai paglamonėti. Priešingu atveju – kam tu iš viso guleisi su ja į lovą?

12. DARYDAMAS KUNILINGĄ, TU VISĄ LAIKĄ ŽIŪRI JAI Į AKIS. Tikriausiai nepagalvojai, kad tuo metu tu atrodai tarsi fašistas, pasislėpęs už apkaso. Bet kuriuo atveju turi atrodyti, kad tu ypač susidomėjęs tuo, ką darai. Arba bent jau apsimesk, kad esi susidomėjęs.

13. TU NESISKUTI. Kadangi moterims barzda neauga (su retomis išimtimis), tu niekada nesuprasi, kokią kančią gali sukelti net nekalta dviejų dienų barzdelė. Jei netiki – pabandyk pasitrinti į neskustą draugo skruostą. Abejoju, ar tau tai patiks.

14. MYLĖDAMASIS TU JUOKAUJI. Juokas – didžiausias sekso priešas. Linksmintis ir juokauti lovoje griežtai nerekomenduojama. Juk, kaip sakė vienas rusų literatūros klasikų: „Iš ko jūs juokiatės? Iš savęs juokiatės!”.

15. TU GRIEŽTAI ATSISAKAI MYLĖTIS IŠ RYTO. Paaiškėjo, kad daugeliui moterų ypač patinka mylėtis ryte. Gerai, kad daugelis vyrų su tuo sutinka.

16. TAVO NAGAI PER ILGI. Sakoma, kad vyras, turintis bent vieną pirštą, dar nėra impotentas. Bet jeigu ant šio piršto auga didžiulis ir nelygiai apgraužtas nagas, tai ant lytinio gyvenimo iš tiesų galima „statyti kryžių”.

17. TU VISĄ LAIKĄ PATARINĖJI, KĄ JAI DARYTI. Tu ne seržantas, o ji – ne išsigandusių šauktinių kuopa. Lovoje geriau nekomanduoti. Todėl komandos „tūpt”, „stot”, „aplink” ir „laisvai”, tegul aidi kareivinių kieme, o ne miegamajame.

18. TU NESIRŪPINI JOS SAUGUMU. Naudotis prezervatyvais – mūsų pareiga. Deja, tenka su tuo susitaikyti. Mes sutinkame jais naudotis, tačiau moterims to neužtenka. Jos tikisi, kad „gumytes” mes įsigysime iš anksto, visada nešiosimės kišenėse, o atėjus laikui – užsimausime (pageidautina nepastebimai).

19. TU PER PRIEVARTĄ LENKI JOS GALVĄ ŽEMYN. Minetas – geros valios išraiška. Net ir švelniai, lenkdamas jos galvą žemyn, tu verti partnerę atlikti tai, ko ji šiuo metu tikriausiai nenorėtų. Jeigu tu iš tiesų to nori, geriau paskatink ją savo pavyzdžiu.

20. DARYDAMAS KUNILINGĄ, TU SPJAUDAISI. O ką gi daryti, jei plaukeliai nuolat lenda į burną? Ignoruoti? Nepastebimai išiminėti iš burnos pirštais? Į šiuos protingai suformuluotus klausimus visos damos atsakė vienodai: „Nežinau, tegul ką nors sugalvoja. Pagaliau, jis juk vyras”. 

21. PO TO, KAI JI ATLIEKA MINETĄ, TU NEBUČIUOJI JOS Į LŪPAS. Tu niekada jai nepaaiškinsi, kodėl vengi sužinoti, koks iš tiesų tavo spermos skonis. Tokį elgesį moterys laiko įžeidžiančiu. Joms atrodo, kad taip tu išreiški pasišlykštėjimą. Įveik savo neigiamas emocijas ir pabučiuok, jei ji to nori.

22. KAI JI TAU DARO MINETĄ, TU NEPERSPĖJI, KAD GREITAI BAIGSI. Spermos skonis kažkuo primena kiaušinio baltymo ir jūros vandens derinį. O toks subtilus derinys patinka ne kiekvienam.

23. KAI JI TAU DARO MINETĄ, TU PATS BANDAI ATLIKTI JUDESIUS. Visų pirma, ji bijo tave sužeisti dantimis. Antra, ji nenori paspringti. Gulėk ramiai – viską atliks ji pati.

24. TU JAI GIRIESI SAVO LYTIES ORGANO DYDŽIU. Radai prieš ką girtis? O jeigu senelis Froidas buvo teisus teigdamas, kad moterys irgi norėtų turėti varpą? Tiek to, tiesiog prisimink, kad joms nepatinka, kai mes per daug juo giriamės.

25. TU JAI SKAUDŽIAI KANDŽIOJI KRŪTŲ SPENELIUS. Anksčiau už tokius darbelius kūdikiams ištraukdavo per anksti išdygusius dantukus.

26. TU SUKIOJI KRŪTŲ SPENELIUS PIRŠTAIS. Speneliai – ne radijo imtuvo rankenėlės. Juos galima tik švelniai bučiuoti ir retkarčiais neskaudžiai krimstelėti.

27. TU NUOLAT TAMPAI, GLAMŽAI IR TRINI JOS KRŪTIS. Krūtys, vėlgi, ne kompiuterinio žaidimo vairalazdė. Ir ne arbūzas, kurį prieš perkant reikia pačiupinėti, norint patikrinti, ar išnokęs. Ir ne šlapi skalbiniai, kuriuos prieš džiaunant reikia tobulai išgręžti. Su jais reikia elgtis švelniai.

28. LOVOJE TU UŽSIIMI AKROBATIKA. Pasitelkus fantaziją, galima iš tiesų paįvairinti lytinį gyvenimą, tačiau atsimink, kad tavo partnerė – ne balerina ir ne cirko akrobatė, ir jos visai nežavi perspektyva lytinių žaidimų metu patirti traumą.

29. TU JĄ SPAUDI VISU SAVO SVORIU. Dažniausiai vyras būna sunkesnis už moterį. Kai santykiaujate misionieriaus poza, aklai nepasikliauk moters ištverme. Gali būti, kad ji sunkiai kvėpuoja visai ne aistros apimta.

30. TU JUDI PER GREITAI (ARBA PER LĖTAI). Dažniausiai girdimas kaltinimas. Galbūt taip yra dėl temperamentų arba bioritmų skirtumo. Uždėk jos delnus sau ant sėdmenų. Tokioje situacijoje net pati droviausia mergina instinktyviai užduos sau patinkantį ritmą.

31. TU PER DAUG AGRESYVIAI BUČIUOJIESI. Merginai nepatinka, kai tu per daug aktyviai grūdi liežuvį burną ir bandai suskaičiuoti jos dantis.

32. SU TAVIMI JI JAUČIASI LYG PATEKUSI PAS GYDYTOJĄ PROKTOLOGĄ. Atsimink, kad analinė stimuliacija labiausiai patinka vyrams, o ne moterims. Todėl, kad vyrai turi prostatą, o moterys – ne.

33. TU NUTRAUKI LYTINĮ AKTĄ, KAD ATSAKYTUM Į TELEFONO SKAMBUTĮ ARBA KAD PERJUNGTUM TELEVIZORIAUS PROGRAMĄ. Yra toks anekdotas: „Porelė mylisi ant bėgių. Atvažiuoja traukinys. Mašinistas vos spėja sustabdyti. Jis, visas perpykęs, iššoka iš traukinio ir griebia vyrą – gerai iškarš kailį. „Atleisk drauguži, – sako vyras, – vienas iš mūsų turėjo sustoti. Aš, deja, nesugebėjau”.

34. TU PER DAUG TEATRALIŠKAS. Moterys mėgsta nuoširdumą. Arba apsimeta, kad mėgsta. Stenkis, kad partnerė jaustų, jog tau patinka ji pati, o ne situacijos pikantiškumas.

35. TU PUTI IR SEILĖJI JAI Į AUSIS. Ausys – stipri erogeninė zona. Kandžioti, sukinėti ir intensyviai čiulpti partnerės ausų tikrai nedera. Negraužk moters ausies lyg išbadėjęs Reksas, geriau švelniai pabučiuok.

36. TAVĘS VISAI NEDOMINA, AR JI PATIRIA ORGAZMĄ. Kaip minėta, moterys didelę reikšmę teikia žodžiams. Stengdamasis jai suteikti malonumą, gali prakaituoti lyg angliakasys šachtoje ir nesuprasti, kad visas tavo pastangas ji laiko tiesiog egoizmo ir temperamento išraiška. Geriau nedemonstruok aukštojo sekso pilotažo, o švelniai pasakyk: „Norėčiau, kad tau būtų gera su manimi”.

37. TU NUOŠIRDUS, BET NERODAI INICIATYVOS. Feminizmo pergalė akivaizdi, tačiau visos moterys kažkodėl trokšta būti dėmesio centre. Tiesa, Ji kartais imasi seksualinio agresoriaus vaidmens. Tačiau juk neįdomu nuolat viską daryti pačiai.

38. TU PLĖŠAI JOS APATINIUS BALTINIUS. Apatiniams baltiniams moterys teikia ypač didelę reikšmę. Moteriški apatiniai gausiai plėšomi tik meilės romanuose ir erotiniuose filmuose. Jei rodysi nepagarbą jos drabužėliams, savo artumą ji demonstruos apsivilkusi neskoningais kiniškais apatiniais, įsigytais artimiausioje turgavietėje.

39. TU PALIEKI „NUOČIULPAS”. Net jeigu tavo draugė neslepia jūsų santykių, ji tikrai nenori nešioti šitų negražių raudonų žymių ant kūno.

40. JAI NEPATINKA, KAD MYLĖDAMASIS TU KALBI. Nepaversk savo miegamojo vaikų darželiu ar kareivinėmis. Seniai diskutuojama, kaip vadinti visus tuos organus ir intymius dalykėlius. Moterys nemėgsta grubumo. Perdėto manieringumo taip pat. Geriau TO nevadinti jokiais žodžiais, o esant reikalui numykti ką nors sunkiai suprantamo, tačiau švelnaus. 

Kaip ir tikėtasi, daugelis moterų atsakymų ne visai logiški. Dažnai patiekiami vienas kitam prieštaraujantys argumentai. Bandydamos paaiškinti, ko tikisi iš vyrų, moterys dažnai susipainiodavo. Mes pateikėme ir apibendrinime informaciją, o jūs darykite išvadas.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (28)

Melody 2023-03-09 10:52

DĖMESIO, MANO VARDAS MELODY WALKER:
Ar ieškote būdo, kaip susigrąžinti santykius arba susigrąžinti buvusį meilužį? Jei taip, jums pasisekė. Internete mačiau liudijimą apie daktarą Ogundele, kaip jis padėjo kažkam susigrąžinti žmoną, ir susisiekiau su juo dėl pagalbos. Esu tokia laiminga, kad mano vyras grįžo su manimi. Daktaras Ogundele per 24 valandas sugrąžino mano vyrą su savo burtais, o jo galios yra nekenksmingos. Jei jums reikia pagalbos susigrąžinant buvusįjį ar santykius, galite susisiekti su juo WhatsApp, Viber arba telegrama: +27638836445. Jis tau padės, jis sugrąžino mano vyrą po 9 metų išsiskyrimo, susisiekite su juo šiandien ir vėl būkite laimingi savo santuoka ar santykiais.

FYI: Šis įrašas yra mano įvertinimas, padėk man padėkoti dr. Ogundele už pagalbą.

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-15 13:15


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:34

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: [email protected] arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.