Apsirenk taip, kad jis netektų galvos

Teksto dydis:

Apsirenk taip, kad jis netektų galvos

2013-02-08 00:00

Prieš pasimatymą ar šventes su mylimuoju rūpinamės ne tik dovanomis, gražia figūra, kurią įvilkusios į šventinį rūbą, būsime pribloškiančios. Labai svarbu, ką apsirengti, kad Jis netektų žado, mus pamatęs?
 
Yra tokių nekintančių dalykų, kurie veikia vyrus, kaip seksualinis stimuliatorius.

Ažūrinės kojinės su juosta. Jos kartu su aukštakulniais veikia stulbinančiai, ypač tuo atveju, jei ant moters daugiau nieko nėra. Kai kurios sušuks – kaip vulgaru. Bet tai visai nereiškia, kad tokį „kostiumą” reiktų dėvėti einant į biblioteką. O lovoje tarp mylinčių žmonių nevyksta nieko vulgaraus ir netinkamo (nebent tik mūsų galvose).
 
Kuo mažiau vyro žvilgsniui pasiekiama ta ar kita moters kūno dalis, tuo stipriau įsižaidžia jo fantazija. Todėl kojos daug seksualiau atrodo pridengtos ne mini sijonu, o maksi su skeltuku iki klubų. Ypač vyrus jaudina džinsai ir suknelės, kurių, deja, praktiškai nebeliko šiuolaikinės moters garderobe. 
 
Vyro akims atrodo atstumiantys agresyvūs žvėrių ornamentai, dryžuoti ar žirneliais marginti piešinėliai, kurie taip pat greitai nuvargina žvilgsnį, kaip ir jį užkariauja. Pastebimą, jaudulį keliantį efektą turi augaliniai motyvai ir žiedo pavidalo piešinėliai. Jei kalbėsime apie spalvą, tai vyrus, kaip ir vaikus, pritraukia ryškios spalvos, išskiriančios moterį iš minios.
 
Nors juoda spalva viena pati nėra seksuali, bet derinyje su kitomis spalvomis (pavyzdžiui, raudona) tikrai sugeba sužadinti seksualinį susijaudinimą. Be to, juoda spalva suteikia moteriai paslaptingo žavesio. Ploni ir tampriai apgulantys kūną audiniai uždega seksualumu bet kokį drabužį. Net ir vyrų niekinamas kelnes.
 
Nors iš tikrųjų yra pastebėta, kad moterys linkusios pervertinti drabužių seksualinį poveikį. Pagrindinei stipriosios lyties atstovų daliai moters apranga turi mažesnę reikšmę, nei jos šypsena, judesiai, eisena ir tikėjimas savo patrauklumu.
 
Apie 80 proc. vyrų su sijaudina pamatę mylimą moterį su apatiniais rūbeliais. Be to, jie puikiai susigaudo intymiojo garderobo detalėse ir su malonumu dalyvauja juos renkantis ir perkant. Įdomu, kad tuo metu vyrai juos siūlo rinktis daug nei atvirus, versdami moterį jaustis nejaukiai.
Bet net jei jums atrodo, kad pasiūlytas apdaras greičiausiai tinka laisvo elgesio moteriai, nevertėtų nuliūdinti mylimojo, nes juk būtent jis ir turės patirti malonumą matydamas jus su naujuoju negližė.  

Didelę reikšmę turi ir apatinių baltinių spalva. Labiausiai seksualinį geismą žadina raudona – „seksualinės agresijos spalva”, kuri, beja, gali ir atbaidyti konservatyvų ir nepasitikintį savimi vyrą. Rimtas konkurentas raudonai yra juodos spalvos apatiniai.
 
Pastebėta, kad seksualiai nejaudina rausvi, mėlyni, pilki ir rudi apatiniai rūbeliai. Balti baltiniai – neutralūs, bet kai kuriems vyrams gali asocijuotis su nekaltybe ir tuo pačiu sužadinti stiprius erotinius pergyvenimus. Moterims reiktų susimąstyti prieš velkantis tokius baltinius: balta spalva gali pabrėžti odos trūkumus.
 
Ir nepamirškite, kad seksualus apdaras – ta dar nėra jūsų seksualumo garantas, o tik jo detalė. Stilius gimsta iš provokacijos, o ne demonstracijos. Galų gale, yra daug kelių ir galimybių, kaip išreikšti savo jausmingumą. Ir visai nebūtina tai daryti pačiu akivaizdžiausiu būdu.  

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-16 14:35


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.