Egoizmas lovoje

Teksto dydis:

Egoizmas lovoje

2011-04-06 00:00

Seksualinis egoistas – tai tas, kuris lytinio akto metu atlieka veiksmus, norėdamas gauti pasitenkinimą tik sau, visiškai nesusimastydamas ir nekreipdamas dėmesio į partnerio pojūčius. Tai reiškia, iš esmės toks egoistas naudojasi partnerio kūnu atlikdamas lyg gyvulys primityvų savęs patenkinimo aktą.
 
Atpažinkime jį
Seksualinis egoistas niekada nepaklaus, kaip jūs mėgstate tuo „užsiėminėti”, jo nedomins nei jūsų mėgstamiausia poza, nei jūsų erogeninės zonos. Jį būtinai jaudins tai, ką jūs galite daryti dėl jo lovoje (oralinis, analinis seksas). Jei jūs pasakysite, kad to, ko jis nori lovoje, dėl kokių nors priežasčių nemėgstate, jis arba visai nebebendraus su jumis, arba vis tiek pasistengs jus priversti tai padaryti.
 
Dažniausiai vyrai – egoistai mano, kad moterys visada lytinio akto metu patiria orgazmą, bet dauguma iš jų visai nesusimasto moterų orgazmo klausimu, todėl jie ir egoistai. Jie lovoje elgiasi būdingai egoistams: nežiūri į partnerės veidą, nes jos emocijos jų nejaudina, nesistengia sulaikyti besiartinančio orgazmo, gali komanduoti, sakyti, kaip jums reikia gulėti arba stovėti.
 
Geriau jokio sekso, negu blogas
Pats geriausias būdas išvengti egoisto lovoje – pradėti jam pasakoti apie savo seksualinius pageidavimus, vos tik reikalas pradės krypti „lovos” linkme. Reikia vyrui pateikti savo harmoningų santykių teoriją, pasakyti, kad jūs žiūrite į seksą, kaip į meną, kad galite suteikti vyrui malonumą, bet tik tuo atveju, jei vyras taip pat stengsis suteikti malonumą jums. Paprastai tai suveikia – egoistai „įjungia atbulinį bėgį”. Bet jei jūs jau atsidūrėte lovoje, nereikia bijoti proceso eigoje pareikšti, kad jums kažkas nepatinka, arba net nutraukti veiksmus: jau geriau jokio sekso, negu blogas.
 
Seksas be orgazmo – moterims kenksmingas
Tačiau moterys pasiryžusios taikstytis su seksualiniu egoizmu, negalvodamos apie pasekmes. Jos suvaidina orgazmą, dažnai ieško problemos savyje, o tai sąlygoja įvairiausius kompleksus. Taip pat ir fiziologine prasme – seksas be orgazmo – kenksmingas. Lytinis susijaudinimas turi baigtis iškrova, kitaip kenčia kiaušidės.
Tai kodėl tada moterys ir toliau susitikinėja arba net gyvena su vyru, seksas su kuriuo neteikia pasitenkinimo? Daugelis paprasčiausiai bijo likti vienos, kitos mano, kad myli, kitos dėl to, kad nepatiria orgazmo, kaltomis laiko save.
 
Šalin gėdą, sakykite, ką jaučiate, arba nejaučiate
Tačiau ne visada vyras, kuris nesuteikia moteriai lovoje fizinio pasitenkinimo, yra egoistas ir kaltas dėl to, ko negali padaryti. Būna, kad moteriška gėda, drovumas trukdo partneriams atvirai aptarti jų seksualinį gyvenimą, ir tuo pačiu jį pagerinti. Vyras gali tiesiog nežinoti, ko norisi jo partnerei, o tai jam perša mintį, kad jei moteris tyli, tai jai viskas gerai.Vyrai dažniausiai netgi tuo yra įsitikinę: juk jie patys pratę sakyti, jei kas jiems nepatinka, arba paprasčiausiai keisti netenkinančias aplinkybes. Intymiuose santykiuose moterys turi būti padėties šeimininkės, juk vyrai lytinio akto metu patiria orgazmą 80 atvejų iš 100, o moterys – 40. Menamą seksualinį egoizmą galima nugalėti, jei nesigėdinant, atvirai aptarsite su partneriu šią temą. Moterys dažnai bijo prisipažinti, kad nepatiria orgazmo, ir taip skatina vyro egoizmą lovoje, o juk būtent ten ir reikia būti atviromis.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (12)

Vytaras 2014-12-11 16:38

ar vyras pasveiks labiausiai priklauso nuo to kokia priežastis jam sukėlė 'per greitą baigimą".Man buvo prostatitas, kai jį išgydė ir su baigimu viskas dabar normaliai.

Vaida 2014-12-11 11:48

ar per greito baigimo problemą galima išgydyti?

Jolanta 2014-12-06 20:56

tabletę reikia išgerti likus vienai valandai prieš planuojamą lytinį aktą. Vaistai veikia apie keturias valandas.Joms praėjus koncentracija kraujyje išnyksta, dėl to vaistas gana saugus, nes nesikaupia organizme.