Erotinis horoskopas

Teksto dydis:

Erotinis horoskopas

Avinas
Nepailstantys eksperimentuotojai. Beveik kiekvieną kartą mėgstantys pamėginti ką nors naujo sekse. Todėl jie gali ryžtis meilei … trise. Vis dėlto avinai širdyje yra egoistai ir pavyduoliai, todėl dauguma iš jų grįžta prie monogamiškų santykių. Beje, moterys avinai gerokai laimingesnės už to paties zodiako ženklo vyrus, nes sekse jos leidžia sau viską, apie ką svajoja.
 
Tauras
Visada laukia susitikimo su savo idealu. Sekse - tradiciški ir konservatyvūs, todėl “trijų ir daugiau širdžių sąjunga” jiems – nepriimtina. Šiuo atveju egoistiški instinktai yra sveikintini, nes tauras niekada nesidalina savo partneriu.
 
Dvyniai
Labai mėgstantys būti laisvi ir nevienareikšmiai, nors dauguma jų įsitikinę, kad sekso svarbumas žmogaus gyvenime – perdėtas. Nežiūrint to, jie pirmi gali pasiūlyti savo partneriui netradicinį sekso būdą, norėdami išvengti nuobodulio ir rutinos. Paprastai bet kokie draugiški santykiai su dvyniais baigiasi seksualiniu suartėjimu.
 
Vėžys
Orientuoti į tvirtą šeimą, bet kadangi seksas jiems – vienas svarbiausių gyvenimo malonumų šaltinis, jie gali leisti sau ryšius ir “į kairę”. Kuo vyresnis Vėžys, tuo labiau paslaptingesni tampa jo instinktai ir seksualinės fantazijos. Tai paaiškinama padidėjusiu jausmingumu ir noru visiškai susilieti su savo partneriu.
 
Liūtas
Labai mėgsta striptizą, o seksas jiems – visada mažas spektaklis. Vis dėlto vyro Liūto išorinis neprieinamumas dažnai persipina su romantiškumu, o moters Liūtės aistra - su praktiškumu.
 
Mergelė
Apskritai gali apsieiti be partnerio, o netradicinių sekso būdų Mergelė gali imtis tik neapykantos ar keršto vedama turimo partnerio atžvilgiu. Be to, Mergelei būdinga abejoti savo seksualumu, todėl, jos nelinkusios rizikuoti, abejoja savo jėgomis, nepasitiki galimais sekso partneriais ir vengia naujovių.
 
Svarstyklės
Sekse – estetai, trokštantys naujovių ir neįprastų eksperimentų, kurie leistų atsiskleisti dar nepatirtam ir užtikrintam dalykui. Beje, jos nepaprastai laikosi saugumo priemonių sekse visomis jo prasmėmis: dėl venerinių ligų, nepageidaujamo nėštumo ir pan. Be to, rūpestingi meilėje ir tarpusavio santykiuose. Svarstyklės vyrus ypač jaudina moterys, intymaus bendravimo metu demonstruojančios apatinį trikotažą.
 
Skorpionas
Sekse leidžia sau viską. Taip pat, kaip ir Avinas, skorpionai linkę eksperimentuoti. Be to, pastarojo ženklo vyrai labiau ramūs ir išlaikyti savo seksualinėse aistrose ir pomėgiuose nei įprasta manyti. Tuo tarpu moterys skorpionės – beveik nežino sekso ribų. Kartais susidaro įspūdis, kad jos visą laiką nori sekso ir pačiais įvairiausiais būdais.
 
Šaulys
Taip pat nori viską išmėginti sekse. Nors po vieną kartą. Neveltui Šaulio simbolis - kentaurai. Šauliai dievina orgijas. Grupinis seksas suteikia jiems įkvėpimo ir papildomos energijos. Jie apskritai gali gyventi grupinį vedybinį gyvenimą arba smagintis „karštoje” kompanijoje kur nors prie jūros ar užmiestyje.
 
Ožiaragis
Paprastai tvirčiau ir saugiau ožiaragiai jaučiasi monogamiškuose santykiuose. Jie ganėtinai pavydūs ir reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Sekse jie – kantrūs ir darbštūs. Moteris Ožiaragė – stipri būtybė, tarsi vyro pradžia, nors ji patiria potraukį ir susižavėjimą… moterimis. Tačiau didelis klaustukas, kad ji galėtų ryžtis įgyvendinti tokį žingsnį. Kitaip tariant, nusižengti visuomenės priimtoms moralės normoms. Tuo tarpu vyrų ožiaragių – mažiausiai išreikštas potraukis tos pačios lyties atstovams nei kitų Zodiako ženklo vyrų. Todėl dauguma ožiaragių – heteroseksualūs vyrai.
 
Vandenis
Vandeniai vyrai ir vandenės moterys labai stipriai skiriasi vieni nuo kitų ne tik požiūriais į seksą, bet apskritai į jo realizavimo būdus. Pavyzdžiui, vyrams norisi sekso kuo daugiau ir įvairaus, o vandenėms – mažiau ir kuo paprastesnio. Todėl, kad šio ženklo moterų išlaikytas ir išmintingas požiūris į gyvenimą prieštarauja eksperimentų siekiams, o vyrai mėgaujasi vis naujomis moterimis ir nuotykių ieškojimu.
 
Žuvys
Joms jausmingumas duotas nuo gimimo. Todėl tikėtina, kad tiek vyrams, tiek moterims būdingas pakankamai didelis skaičius atsitiktinių lytinių partnerių, kuriuos jie sutinka per visą savo gyvenimą. Be to, žuvys linkusios į biseksualumą, todėl gana dažnai jaučiasi komfortiškiau bendraudami su tos pačios lyties atstovais.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:17


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

julius 2012-10-10 11:47

o kad būtų įdomiau - http://www.intymu.com :)

aaa 2011-09-22 17:40

eik tu nx