Intymūs patarimai tikrai moteriai (N-18) II

Teksto dydis:

Intymūs patarimai tikrai moteriai (N-18) II

2012-08-28 18:00

! Šis straipsnis skirtas asmenims nuo 18 metų. 

Neklaužada iš prigimties

Ar kada nors bandėte mylėtis lietuje? Kai oras atšils, prasidės vasariniai lietūs, o tau galvoje bus tik atostogos, tempk savo vaikiną/vyrą į lauką! 

Kėdės iššūkis

Pasimylėkite atsisėdę ant kėdės su ratukais. Gal tai ir nebus patogu, bet gali suteikti naujų potyrių. 

Para viešbutyje

Praleiskite romantišką dieną ir naktį viešbučio apartamentuose. Užsisakykite ledų, uogų, grietinėlės, šampano (arba ko nors originalesnio) ir mėgaukitės vienas kitu. 

O zona

Daugelis moterų dar vis tiki, kad vienintelis būdas patirti orgazmą yra tada, kai penis juda makštyje. Bet nereikėtų pamiršti, kad kiekviena moteris turi nepaprastai jautrų organą – klitorį. Kitą kartą nepamirškite šios svarbios kūno dalies ir pažaiskite su ja. Tavęs laukia nepamirštamas orgazmas. 

Tantrinis erzinimas

Bučiuokitės tau gulint ant jo. Prispausk prie lovos jo rankas, kartais neleisk tavęs pabučiuoti. Toks erzinimas išves jį iš proto. 

Besikeičiantis ritmas

Išbandyk „stop ir pirmyn“ techniką, kuri padės tavo vaikinui tapti ištvermingesniu lovoje. Kai jis jaus, kad jau artėja sėklos išsiveržimas, tegu sustoja. Kurį laiką ramiai pagulėkite ir mylėkitės toliau. 

Netikėta staigmena

Nustebink saviškį kelnaitėmis su tarpeliu. Dabar jis tikrai supras žodžių „lengvas priėjimas“ reikšmę. 

Viliojantis gašlumas

Vyrams patinka, kai merginos pasitiki savimi miegamajame. Kitą kartą, kai atliksi jam oralinį, aistringai pažvelk į jo akis. 

Nueikite į pasimatymą

Gyvenant kartu seksas gali pabosti. Todėl kartais leiskite sau pasimėgauti greituku, kuris į jūsų gyvenim1 įbertų šiek tiek prieskonių. 

Gimusi laisva

Išlaisvink save ir nesidrovėk šaukti sekso metu. Tai užves tavo partnerį. 

„Oldskūlas“

Perbėk mintimis per prisiminimus ir paprašyk savo vaikino sužaisti „Septynias minutes danguje“. Abu atsiminkite, kokie dalykai seniau jus labiausiai užvesdavo ir visa tai pakartokite. 

Sekso šokis ant parketo

Pamirškite lovą ir pasimylėkite ant grindų. Galbūt tai suteiks naujų pojučių. 

Slidinėjantys kūnai

Įtrinkite vienas kitą kūdikių aliejumi. Pasijusite švelnūs, slidūs ir karšti. P.S. Aliejus gali būti ir ne kūdikių. Puikiai tiks kvepiantis masažinis. 

Geras seksas – sveika širdis

Ar žinojai, kad seksas tai natūralus streso malšintojas? Be to, kuo daugiau myliesi, tuo geriau veikia tavo kraujotakos sistema. 

Seksualus pokeris

Sužaiskite strippokerį. Tegul šis žaidimas būna vienas tų dalykų, kurie padeda kurstyti lovos aistras. 

Gundyk nuotraukomis

Čia nesiūloma siųsti jam savo pusnuogės nuotraukų. Suvilioti galima ir kur kas subtiliau. Nusiųsk jam nuotrauką tos vietos, kurioje kažkada mylėjotės arba norėtumėte pasimylėti. Ir pridurk, kad netveri savam kailyje, kada ten nuvyksite. 

Sveikatos patikrinimas

Kartas nuo karto būtina patyrinėti savo kūną, kad galėtum nustatyti, ar viskas su tavimi gerai ir ar nereikia medikų pagalbos. Tyrinėkite vienas kito odą, krūtinę, lytinius organus. Gal tai ir neskamba romantiškai, bet gali padėti ateityje išvengti bėdų. 

Stebėkite savo seksą

Mylėkitės atsistoję priešais veidrodį. Nustebsite, kaip gerai sekso metu atrodote! 

Kūdikiškas drovumas

Kalbantis apie seksą visai nebūtina nutaisyti aistringo tono. Kalbėkitės apie tai kuo paprastesniais žodžiais ir intonacijomis. Maždaug taip pat paprastai, kai klausiate, ar jis valgys sumuštinį su dešra, ar su sūriu. 

Vienu šūviu du zuikiai

Mylėdamasi su vaikinu naudok vibratorių. Kad jis nesijaustų už borto, kartais perbrauk vibratoriumi per jo nugarą ar krūtinę. 

Pasinaudok situacija

Kažkas nukrito ant grindų? Kodėl tau seksualiai nepakėlus nukritusio daikto? Tai primins jam, ką ketinate veikti šią naktį.

Vonios kambario deivė

Nuprausk jį, tegu jis nuprausia tave. Pamaloninkite vienas kitą drėgnu masažu. 

Būkite sportiški

Išbandykite tokias pozas, kurios reikalauja fizinio pasiruošimo. Garantuojame, kad panašių pozų nėra išbandžiusi tavo draugė, todėl turėsi kuo pasigirti. 

Supančiota

Norėtum, kad tave pririštų prie lovos arba nori pririšti saviškį ir aistringai išprievartauti? Tam tiks bet kokie šilkiniai kaspinai ar paprastas kaklaraištis. 

Švaros karalienė

Su savimi visuomet turėk drėgnų servetėlių. Tokiu atveju neteks atsisakyti greituko vien todėl, kad po sekso neturėsi kur apsiprausti.

Metas patrumpinti karčius

Jei tavasis nesiskuta intymių vietelių, patrumpink šių vietų plaukelius žirklutėmis. Kuo mažiau plaukų, tuo jautriau. 

Karšta harmonija

Ar žinojai, kad muzika tai natūralus afrodiziakas? Garsai gali sukelti daugybę emocijų. Kita kartą kai mylėsitės, įsijunkite jus užvedančios muzikos. 

Seksualios kojytės

Kad pasijustum seksuali, kartais reikia tiek nedaug. Išsimaudyk vonioje ir nusidepiliuok kojas, ištepk jas drėkinančiu kūno losjonu ir vaikišku aliejumi. Būsi švari, glotni ir slidi. 

Išdykusi pagalvėlė

Mylėdamasi misionieriaus poza, laikyk dubenį pakeltą. Tam tikslui po sėdmenimis pasidėk pagalvėlę. Tai leis giliau įstumti varpą ir patirti daugiau malonumo. 

Mankšta prieš seksą

Po sporto klubo pasimylėk. Sportas suteikia energijos, gerina kraujotaką ir pakelia nuotaiką. Tai reiškia, kad po sporto pats metas mylėtis, nes abu jaučiatės energingi, o dėka geresnės kraujotakos greičiau susijaudinsite. 

Karnavalas

Seksualūs kostiumai skirti ne tik Valentino dienai. Leisk savo vyrukui paganyti akis ir pamalonink jį savo seksualia išvaizda ne tik švenčių metu. 

Prieš pirkdami atlikite tyrimą

Nesate tikri, kuris sekso žaisliukas jums labiausiai tiktų? Apsilankykite keliose sekso prekių parduotuvėse ir išklausinėkite darbuotojų visos rūpimos informacijos apie jus dominančias prekes. 

Kitokie judesiai

Vietoje to, kad būdama viršuje judėtum aukštyn ir žemyn, pasukinėk klubus. Nauji kampai padės atrasti naujų pojučių. 

Žaisliukai dviems

Sekso žaisliukai skirti ne tik tau vienai arba individualiai jam. Išbandykite penio žiedą su vibruojančiu priedu klitoriui. Komandinis darbas visada padeda pasiekti daugiau. 

Patobulinta poza

Kai mylėsitės misionieriaus poza ir jis judės tavyje, apglėbk jo varpos pagrindą pirštais. Tai suteiks naujų pojūčių. 

Dvigubas malonumas

Kai vaikinas yra tavo viršuje, švelniai suimk jo sėklides ir masažuok. Jis jaus malonumą, tiek judėdamas tavyje, tiek masažo dėka išorėje.

STRAIPSNIO TĘSINYS ČIA

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-17 22:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.