,,Kamasutra“: kas esi – briedis ar gulbė?

Teksto dydis:

,,Kamasutra“: kas esi – briedis ar gulbė?

Legenda pasakoja, kad tik dievams ir išminčiams skirtąjį aistros meną, garsiąją ,,Kamasutrą”, Indijos princui atskleidė jį pamilusi dangiškoji šokėja – apsara. Padangių viešpats Indra ją nubaudęs – pavertęs lakštingala, nes ji sulaužė dvi pagrindines aistros meno taisykles: nebuvo teisėta karalaičio žmona, be to, dieviškosios ekstazės mokslą atskleidė mirtingajam. Visgi ,,Kamasutra” paplito. Tuomet Indra prakeikė žmones: tie, kurie aistros menu dalysis su daugeliu partneriu, susirgs užkrečiamomis ligomis, degraduos ir niekada nepasieks samadhi – nušviesėjimo. Ištikimieji partneriai juo gali drąsiai naudotis. Žinoma, jeigu mokės pasirinkti tinkamą mylimąjį.... Beje, prieš septynis tūkstantmečius ,,Kamasutroje” aprašyti seksualiniai žmonių tipai išliko iki šių dienų nepaisant rasės ar tautybės. Pagrindinių yra penki, o kombinacijų – daugybė. Ar žinote, kas Jūs ir Jūsų partneris? Tai žinoti būtina, kadangi prisitaikydami prie mylimojo seksualinio tipo Jūs pagerinsite savo intymųjį gyvenimą, tapsite dar artimesni ir netgi suvoksite daugelį dvasios paslapčių.  
DRAMBLYS. Vidutinio ūgio, kresnoki žmonės stambiomis šlaunimis, plačia krūtinės ląsta, trumpu kaklu ir rankomis. Vyrų krūtinė apžėlusi, plaukai tankūs ir šiurkštūs, banguoti. Oda tamsi, antakiai suaugę. Balsas duslus, dantys stiprūs ir balti. Drambliai pasižymi didingu lankstumu. Moterys linkusios tukti, nes mėgsta gardžiai užkrimsti. Tai seksualūs ir patrauklūs žmonės, kuriems labai svarbi jutiminė sfera. To nepamirškite! Mylimasis jiems geismo ir draugystės objektas, kurio patrauklumą sustiprina pinigai, prestižas ir talentai.
Moteris. Karšta meilužė ir puiki šeimininkė, lengvai pastoja ir gimdo. Pasiekia lytinį pasitenkinimą su Dramblio, Gulbės, Briedžio tipo vyrais, netinka Gervė ir Tigras. Psichologinė ir intelektualinė dermė su Drambliu, Gulbe. Gaivališku Dramblės seksualumu ir moteriškumu susižavėjęs Briedis vėliau ją gali iškeisti į santūresnę partnerę. Šios moterys meilės akto metu daug kalba ir aikčioja, tačiau nemėgsta, kai tai daro partneris. Erogeninės zonos – pilvas, šlaunys, nugara. Nebūkite pernelyg švelnus – Dramblei patinka seksualinė įtampa ir karštas seksas. Niekuomet blogai neatsiliepkite apie jos šeimą, moteriškas ir kulinarines savybes.
Vyras. Netiks Gulbei ir Briedei, nes net būdamas galingas meilužis nepatenkins jų subtilių emocinių poreikių. Jis rūpestingas, ūkiškas vyras ir tėvas, tiesa, kartkartėmis nevalyvas. Seksualus – pasimylėti kartą per savaitę jam iš tiesų mažoka. Nevengdamas naujų pozų, o geriausia vieta – nuosavas miegamasis arba ežero pakrantė, bet ne romantiškos tarpuvartės. Pavydus. Partnerė turi nuolatos leisti Drambliui suprasti, kad jis galingiausias ir seksualiausias. Erogeninės zonos – nugara ir užpakalis; apsąla, kai glostomos rankos. Žmona tegul nebijo, kad kartkartėmis pasidairo į šalis – savas kampas ir miela šeima jam užvis brangiausia. Lengvabūdiškai neišdykaukite su Drambliu – šių vyrų sėkla itin vaisinga! 
BRIEDIS. Arijų rasės tipas – aukštas, ilgų raumeningų kojų, tvirto liemens, stipriakaklis. Tiesūs plaukai, taisyklingas profilis. Sportiškas – mėgsta judėjimą, keliones, santūrų gyvenimo būdą. Jo seksualumas – meno ir aistros mišinys. Jam svarbu patikti ir žavėti, didžiuojasi savo kūnu ir skambiu balsu, tačiau nesileidžia į laikinus meilės nuotykius. Briedžiai niekada ilgam neprisiriš prie to, kuriam stinga dvasinio polėkio. Mylimasis juos turi užburti tiek savo dvasia, tiek kūnu. Briedžiams seksualinį pasibjaurėjimą kelia nešvara, prievarta ir bjaurus charakteris. Jie geidžia nebūtinai gražaus ir turtingo, tačiau inteligentiško ir malonaus partnerio.
Moteris iššokėjų, aktorių, dainininkių, sportininkių pogrupio. Lengviau nei Dramblė gali apsieiti be sekso. Nors Briedės krūtys paprastai nedidelės, tačiau ši kūno dalis erogeniškiausia. Ir ilgas tvirtas kaklas bei ausytės – svaigte svaigsta, kai mylimasis jas glosto. Nemėgsta šiurkščių glamonių, ,,juodojo” sekso, todėl ilgam nesusižavės tokiais sekso galiūnais kaip Dramblys arba Tigras. Valgio gaminimas mylimajam, jo marškinių plovimas, buvimas kartu, nuoširdūs pokalbiai – jai savotiška meilės akto dalis. Devizas: ,,Verčiau mažiau, bet kokybiškiau.” Sueičiai Briedę ruoškite glamonėdami pamažu ir švelniai, atsargiai diekite sekso naujoves. Gali atšalti tam, kuris pažemins jos asmenybę, bus netašytas ir grubus.
Vyras. Atsargiai renkasi partnerę. Išsirinkęs būna ištikimas, tačiau gali įkliūti į saldžiabalsės, paslaptingos viliokės pinkles, o jei dar ji talentinga... Verčiau pakentės be sekso, nei mylėsis su bet kuo. Išrinktajai būna aistringas ir švelnus. Nepasakokite jam apie ankstesnius romanus – jis nepakenčia vulgarumo ir palaidumo. Erogeninės zonos – pečiai, kaklas, galva, kryžkaulis. Ištikimos ir paslaptingai žavios moters geis visą gyvenimą. Tada nesvarbu, kur – traukinyje, lifte, parke, kad tik viskas dvelktų romantika... Briedis – puikus vyras ir tėvas, nes palaiko sveiką intelektualinį šeimos klimatą. Lytinių santykių dažnumą bei pobūdį nustato pats, todėl jam netiks nei karšta Dramblė, nei nuolat fizinio švelnumo geidžianti Gulbė. 
GULBĖ. Lankstūs, grakštūs, ilgakakliai ir plačiastrėniai žmonės. Ne eina, o tiesiog plaukte plaukia, žavėdami glotnia oda, dailiomis rankomis ir kojomis. Ploni antakiai, smulkūs dantukai. Senovės Indijoje kurtizanes aristokratams parinkdavo tik iš Gulbių, nuostabių meilužių, išmanančių fizinės meilės subtilybes. Jos kaprizingos, nes nelabai stipri sveikata. Jei partneris mokės palaikyti fizinę ir dvasinę Gulbės sveikatą, užtikrinti finansinę šeimos būklę – turės prieraišų mylimąjį.
Moteris kalbomis ir žvilgsniais susuka galvą bet kam. Tėvai iki brandos turi jas saugoti , nes seni ištvirkėliai siekia gulbių nuo paauglystės. Rimtai pamilusi Gulbė ištikima, saugo šeimos židinio garbę ir uoliai augina vaikus. Žavinga ir švelni sekso partnerė. Erogeninės zonos – kaklas, pečiai, pilvas. Mėgsta dažną ir nešiurkštų seksą. Sueities metu Gulbė patiria ekstazę, jei parneris kalba apie jos grožį, žavesį ir pan. Ją atstumia tiesmuka Dramblio fizinė meilė, Briedžio aristokratiškumas.
Vyras nepakenčia sekso vardan sekso. Jiems reikia nuolat žavėtis geidžiamos partnerės gerumu, draugiškumu. Tai globotinio tipas. Beje, anot ,,Kamasutros”, gražučiams paaugliams Gulbėms gresia pavojus patekti į homoseksualų nagus. Gulbės – aistringi, švelnūs vyrai ir supratingi tėvai. Jei jaučia, kad moteris atsidavusi širdimi ir kūnu, patenkins visus jos įgeidžius ir slaptas svajones. Gulbę atstumia nešvara, prastas kvapas, šiurkštumas, netaktas. Glostykite jį, kalbėkite gražius žodžius, kvepėkite, guoskite... 
GERVĖ. Ilgakojai, siaurų pečių bei šlaunų žmonės. Poetiškas, nutolęs žvilgsnis, plaukianti eisena, negarsi, lėta šneka. Nors atrodo esą šventiko ir poeto mišinys, neapsigaukite – aistrai jie suteikia jėgos ir romantikos. Juos visada reikia atspėti – netgi lovoje. Atviras tiesmukas seksualumas Gervę glumina, todėl stenkitės jų siekti romantiškai ir ilgai – turėsite nuostabų, jautrų sekso partnerį. Nesveikai gyvenanti Gervė dažnai sirguliuoja, moterims pirmasis gimdymas būna sunkus, negreitai pastojama, vyrams nereikėtų piktnaudžiauti seksu. Tinkamiausias partneris – Gulbė, prisirišama ir prie antagonisto Tigro.
Moteris. Ji lepi ir subtili. Gali degte degti geismu, tačiau partneriui niekad to nesakys, lauks jo iniciatyvos. Įkaitinta Gervė nebijo sekso naujovių, bet nusivylusi moralinėmis partnerio savybėmis gali tapti neprieinama. Jei norite nuostabiai pasimylėti su Gerve, švelnumu ir taktu ruoškite ją visą dieną – ji suteiks sueičiai mistikos ir romantikos. Erogeninės zonos – pečiai, rankos, vidinė šlaunų pusė. Tai dvasingos, taktiškos žmonos, tvarkingos ir mylinčios motinos, tik mieliau dailinančios interjerą nei ruošiančios pietus.
Vyras. Retai kada palieka partnerę, jei toji tikrai žiauriai nenuvylė. Jaučia ypatingą prieraišumą savo pirmajai sekso partnerei, kadangi pirmąkart pasiryžti seksui jam nebuvo lengva...Vyriškumas labai pažeidžiamas, todėl niekada jo nežeminkite. Norite pririšti Gervę buityje ir lovoje? Girkite jo vyriškąsias fizines ir būdo savybes. Erogeninės zonos – galva, kaklas, antakių lankai, speneliai. Būkite paslaptingai žavi, nes jam seksas – mistinis susiliejimas... Gervė ilgam neprisiriš prie atvirai seksualios Dramblės ar Gulbės. Nepaisant kosminių savybių jis – rūpestingas tėvelis ir namų tvarkytojas. Niekas taip puikiai neišsiurbs kilimo ir nesutvarkys buto nuomos sąskaitų kaip vyras Gervė, ypač jei ką tik praleido nuostabią naktį su Jumis. 
TIGRAS. Stiprus ir išmintingas sekso partneris, jei sugebės kontroliuoti savo stiprias emocijas, kandų liežuvį ir blogą nuotaiką. Tigrai – raumeningo, kresnoko kūno, tvirtų sąnarių, paprastai turi taisyklingą veidą ir žėrinčias akis. Mėgsta užkąsti, tačiau retai nutunka, kadangi daug juda. Tokie pat vaisingi ir gyvybingi kaip Drambliai, todėl moteris be žalos sveikatai gali turėti daug vaikų. Tigrai atsargiai renkasi ilgalaikį meilės partnerį, nors flirtuoja su daugeliu. Mėgsta neįpareigojantį seksą. Verčiau gyvens keisdami partnerius, nei paskubomis susituoks su aistros objektu. Tačiau susituokę būna šeimos apsauga ir garantas.
Moteris. Niekada netapkite primityvus, jei norite suvilioti Tigrę! Ji pripažįsta intelektualumą, šmaikštumą, fizinį žavesį, emocinę įtampą. Ir, be abejo, prašmatnią išvaizdą. Jos atsispirs jusliam Drambliui ar Gulbei, tačiau žavėsis pasitempusiu Briedžiu ir romantiškąja Gerve. Savo seksualumą atskleis tik patikimam vyrui ir tik egzotiškoje aplinkoje. Jautriausios vietos – krūtys, pilvas, nugara. Mėgsta dažną sueitį, tačiau gali ilgai apsieiti be sekso. Sugeba tvirtai valdyti ir meilės, ir šeimos, ir darbo laivą, todėl mylimam partneriui gyvenimo netikėtumai negresia.
Vyras. Paslaptingas ir stiprus. Jis rinksis visapusišką sutuoktinę – gražuolę ir išmintingą šeimininkę. Jeigu ir lovoje ji atskleis vis naujų meilės vingrybių ir bus intelektuali – liks jam vienintelė, nes Tigras mėgsta didžiuotis. Meilės akto metu stengiasi įtikti partnerei. Jo susimąstymas kitą dieną nereiškia, kad jis nepatenkintas, jis tik planuoja tolesnį bendrą gyvenimą. Erogeninės sritys – pakaušis, pečiai, nugaros apačia. Akto metu mėgsta būti stipriai glamonėjamas. Idealiausia partnerė – Gulbė, Dramblei greit atšąla. Jo pasitikėjimą pelniusi partnerė globojama visą gyvenimą, net jei jie ir išsiskiria. Vaikams – švelnus ir patikimas tėvas, absoliuti apsauga.  
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:44


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

saunu 2010-12-10 14:11

saunuolai