Ledynmetis lovoje

Teksto dydis:

Ledynmetis lovoje

2011-04-22 00:00

Kur tie pusantro milijonų odos receptorių, alkanai laukiančių prisilietimo ir glamonių? Kodėl jie netrokšta jo – tokio mylimo ir dar neseniai taip trokštamo? Net tarp prancūzaičių (o juk Prancūzija – labiausiai seksualiai „pažengusi” Europos šalis) kiekviena šešta pergyvena seksualinės traukos sumažėjimą ar net netektį. Kur gi tu, saldusis libido?
 
Karjeros labirintuose

Šiuolaikiniai vyrai, ypač kryptingi karjeristai, laidoja libido po įvairiausių papkių, ataskaitų, dokumentų krūvomis. Kuo daugiau fizinių ir emocinių pastangų skiriama karjeros erekcijai, tuo mažiau resursų lieka lyties įkvėpimui draugės kompanijoje. Neveltui biznierių aplinkoje nuo neatmenamų laikų (pavyzdžiui, tarp Hanzos pirklių) buvo priimtas celibatas. O ir ne tokiais senais laikais, tiriant sportininkų grupes, buvo pastebėta, kad vyrai pasiekia geresnių rezultatų po susilaikymo, tačiau moterims, priešingai, viskas vyksta greičiau, aukščiau, stipriau po sekso.

Tačiau biznio ledi gali turėti problemų, jei ji darboholikė ir negali atsiriboti nuo savo darbinių pareigų. Net lovoje ji kaip poste: tai laukia skambučio, tai vyksta sprendimo priėmimo procesas. Jos erotinės fantazijos susijusios tik su tuo, kaip pritraukti ir sulaikyti verslo partnerius naudingomis veiklai sąlygomis: kiek pageidautina plunksnos frikcijų į popierių, kiek pageidautina dokumentų prasiskverbimų į segtuvą ir, pagaliau, iškrova tuo pačiu metu, patvirtinus naudingą sutartį…

Jei ji viršininkė, beveik to nesuvokdama, paprasčiausiai negali duoti valią savo jausmams. Aštrus artumo notas, pravira bučiniui burna, savaime užsimerkiančios akys, dejonės, apsikabinimai, orgazmo laukimas yra tarsi koks prašymas, o tai stiprus smūgis jos nepriklausomybei, kas kai kurioms ambicingoms moterims beveik prilygsta gėdai. Imti – tai jau taip, atsiduoti – na ką jūs?! Gali būti, kad būtent todėl pastaraisiais metais tarp aktyvių 40 – mečių populiarėja Demi Mur patirtis – partneriu rinktis žymiai (10 – 15 metų) jaunesnį vyrą. Tai ne tik šviežių pojūčių paieška, bet ir būdas pasijausti reikšmingesne.

Problemos atsiranda, jei biznio moters vyras taip pat dirba. O jei jis pagalvos, kad ji darbui skiria mažiau jėgų? Savotiškas virvės tampymas – kas labiau pavargo, kas turi daugiau problemų ir rūpesčių. Bet kaip nepaantrinti mylimajai(jam): aš viską suprantu, pati(pats) tokia(toks), man nieko iš tavęs nereikia, miegok ramiai, darbuokis mano savarankiškumo ir nepriklausomybės labui ir nebandyk paminti mano ego…

Šeimyninės vienatvės labirintuose

Korporacinio gyvenimo standartas, palaipsniui įeinantis į mūsų gyvenimą – tikras pavojus namų šeimininkei. Kas daro nelaiminga užsiėmusio sėkmingo vyro žmoną, kuri „viską turi”? Laisvą laiką, pinigus, aukles vaikams, „šopingus”, spa – procedūras, kosmetikos salonus, fitneso klubus – visas šitas „laimingas” paketas visiškai neturi vertės laimingos sąjungos pagrindui. Kažkuriuo metu „paauksuota” sutuoktinė pradeda pavargti nuo ir taip retai pasirodančio vyro buvimo. Ji pradeda jaustis paprasčiausiu jo gyvenimo atributu (tegu ir gražiausiu papuošalu). Didžiąją dalį savo (ir jos!) laiko jis praleidžia korporacinėje planetoje, gyvena atskirą asmeninį gyvenimą. Jis tarsi ir stengiasi rūpintis žmona, ir esmė ne tik tame kad trūksta artimo bendravimo! Liūdniausia, kas vyksta: formuojasi visiška priklausomybė – ir ne tik finansinė, bet ir emocinė.

Psichologai perspėja, kad tokia būklė ir savotiškas savęs atsisakymas (tai, kaip taisyklė, būna kai vyras turtingas ir mylintis), gali baigtis kontakto ne tik su savo senais draugais, bet ir su savuoju „aš” praradimu, taip gimsta vidinė vienatvė. O sutuoktinių seksas palaipsniui tampa ne daugiau kaip ritualas. Iš kur gi gali atsirasti trauka, jei žmogaus beveik neliko… Norint sustiprinti sąjungą jokiu būdu negalima atsisakyti savęs, savo pomėgių, savo atskiro asmeninio gyvenimo.

Psichologai tvirtina: nesiklosto seksualiniai santykiai, vadinasi santykiuose bendrai susikaupė kažkokių problemų. Pradinėje stadijoje juos nesunku atitirpdyti, o niekas taip nesuartina, kaip seksas, kai nors kokį nors laiką partneriai nesivaržo vienas kito.
 
Kasdienybės labirintuose

Atšalimo laikotarpis „praryja” šeimyninius santykius dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių išnyko ir dinozaurai. Šie užsispyrę monstrai nenorėjo prisitaikyti prie permainų. Nekartokite jų klaidų! Aistrą reikia „kurstyti”, o tam būtinas išradingumas. Kad santykiai tarp sutuoktinių vystytųsi, be to ne tik seksualiniai, būtini kažkokie pasikeitimai, patobulinimai. Sąstingis santykiuose lygus jų mirčiai. Pasisakymai „Aš skirsiu sekančius tris metus šeimos sutvirtinimui, o po to užsiimsiu karjera” negalimi. Šeimyninės partnerystės puoselėjimas – tai, kaip ir vaikų auklėjimas, turi vykti visada. Jei poros seksualinis gyvenimas vienpusis, vadinasi, santykiai trapūs. Tie, kurie myli vienas kitą ir pasitiki viens kitu, nebijo naujovių ir fantazijos žaidimo.

Neatleistų nuoskaudų labirintuose

Ko gero, pačia labiausiai paplitusia moteriško libido atšalimo priežastimi tampa per metus bendro šeimyninio gyvenimo susikaupusios nuoskaudos. Kaip taisyklė, mes jų netgi reikiamai neįvertiname ir esame įsitikinę, kad seniausiai viskas atleista. Bet mūsų pasąmonė ne tokia sukalbama ir kilni. Slaptose atminties kertelėse išsisaugo viskas. Keršydamas, kaip tai juokingai beskambėtų, įskaudintas libido gali ir pranykti.

Jei, pavyzdžiui, vyras nusivylęs nėštumo pakeistu žmonos kūnu arba jį trikdo varvantis po gimdymo pienas. Po keleto mėnesių, kai jis vėl pamils savo atsinaujinusią motinos statusu žmoną, ji, išsrėbusi visą nepelnytos nuoskaudos kartėlį, staiga gali pajusti vyrui atšalimą ir pasibaisėti: nejaugi aš jo nebemyliu?
Tai gali grėsti ir tai sutuoktinei, kuri kilniaširdiškai atleidžia palaidūnui vyrui jo išdavystę (arba išdavystes). Libido gali dingti ir iš baimės, jei, pavyzdžiui, jis arba ji nusivylė kokiu nors „ryšio seansu” arba nepavyko koks nors seksualinis eksperimentas. Taip jau mes sutverti, kad labiau stengiamės išvengti to, kas blogai, nei siekiame kažko geresnio. Ir nemalonių pojūčių baimė nusveria norą suartėti. Bet net jei partnerių nuomonė apie akrobatines Kamasutros pozas, oralinį arba analinį seksą skiriasi, dar ne viskas prarasta.
Rasti kompromisą galima visada, reikia tik noro! Nereikia pernelyg jaudintis dėl to, kad jūs ne visada esate „aukštumoje”, apie tai, kad ar nepaves erekcija ir orgazmas įvyks laiku. Pakilimai ir kritimai šioje srityje – visiškai normalu. Daug svarbesnis yra tarpusavinis „kūnų pasikeitimas” – būtent jis ir leidžia nugalėti visas įmanomas šeimyninio gyvenimo nesėkmes.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (10)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 17:15


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 17:15


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Darius 2015-01-11 11:31

man gydytojas patarė mesti rūkyti, nes nikotinas siaurina kraujagysles ir kenkia kraujotakai, kad ją suaktyvinti vartoju spedra. Jis veikia gan ilgai [daugiau nei 6 val], todėl tabletės poveikį išnaudojam keletą kartų.