Penis su įranga. Erekcijos sutrikimai

Teksto dydis:

Penis su įranga. Erekcijos sutrikimai

Mokslininkai jau seniai pastebėjo, kad labiausiai nepriklausomai lytinis organas elgiasi miego metu. Tuo metu jis nusikrato žmogaus psichikos poveikio, kuris budrumo periodu gali ryškiai sumažinti efektyvias galimybes, ar priešingai, reikšti per didelius „reikalavimus“ peniui. Todėl lytinio organo aktyvumo nakties metu tyrimai, kai aukštesnioji primatų, t. y. mūsų, nervų veikla persijungia į sapnus, tampa standartiniu metodu tiriant pacientus su erekcijos sutrikimais.
 
Dabar apie viską iš eilės.
Impotencija, arba kaip ją įprastai vadina, erekcijos sutrikimai, yra pastovus nesugebėjimas pasiekti lytinio organo erekcijos ar išlaikyti ją, norint adekvačiai atlikti lytinį aktą. Šis reiškinys plačiai paplitęs būtent išsivysčiusiose šalyse. Nes laimingiems papuasams ar kokiems Tolimosios Šiaurės aborigenams nežinomi stresų antplūdžiai taip spaudžiantys „civilizuotą“ žmogų. Jų gyvenimo būdas, mūsų pavydui, daug labiau ekologiškas, nei transporto kamščių piko metu, nei miesto užterštumo, nei „draugiškai“ nusitekusios vadovybės, nei politinių batalijų, nei.. sąrašą „civilizuotų puikumų“ galite tęsti patys. Didžiausias kraujotakos priešas – aterosklerozė –„gamtos vaikus“ puola gerokai mažiau. Todėl jų svarbiausias „instrumentas“ veikia gerai.
 
O hiper išsivysčiusiose JAV erekcijos sutrikimai pastebėti pas 20 milijonų vyrų. Tai yra pas beveik 20-30 procentų suaugusios vyriškosios gyventojų dalies. Pas mus tokių statistinių duomenų nėra, bet galima numanyti, kad klevelių ir berželių krašte šis reiškinys paplitęs ne mažiau.
 
Šiuo metu, atsižvelgdami į priežastis sukėlėjas, mokslininkai išskiria du erekcijos sutrikimų tipus: psichogeninį ir organinį.
Pirmojo tipo sutrikimai atsiranda dėl psichologinių problemų: nuovargio, persitempimo, neurozių ir pan. Tuo metu visos sistemos, aprūpinančios žmogų normalia erekcija, grandys, būna tarsi karinėje parengtyje. Tik šios sistemos „vadovybė“ niekaip negali apsispręsti , ką daryti: eiti į ataką, ar sėdėti slėptuvėje.
 
Antrąjį impotencijos tipą nulemia įvairios „fizinės“ priežastys. Svarbiausios iš jų yra uždegiminiai susirgimai (pavyzdžiui prostatitas), traumos, kraujotakos ir nervų sistemų pažeidimai. Visi šie nepageidautini faktoriai, veikdami kartu arba po vieną, pažeidžia vykdantįjį mechanizmą, nepaliesdami centrų, atsakančių už erekciją. Pavyzdžiui, sutrikus kraujotakai, dėl susidariusių aterosklerotinių plokštelių užanka arterija, teikianti kraują į lytinį organą. Net esant patiems stipriausiems stimulams erekcija neįvyksta. Kitaip sakant,„balionėlis nuturi kuo prisipūsti“, nors ir labai norisi.
 
 
Atskirti psichogeninę impotenciją nuo organinės dažnai būna nelengva. Psichinės paciento būsenos ištyrimas – nepaprasta procedūra, tiek gydytojui, tiek ir ligoniui. Be to, ne visada pavyksta gauti visą reikiamą informaciją. Atlikti kompleksą klinikinių ir laboratorinių testų – brangu ... žinoma, pacientui. Bet mokslinė medicina „nestovi vietoje“. Žinodami, kad nevalinga tumescencija – lytinio organo padidėjimas miego metu – vyksta, medikai sukūrė specialų įrenginuką, kurio dėka gali detaliai stebėti šį procesą.
 
Amerikiečių firma American Medical Systems pristatė įrenginį, pavadintą NEVA (Nocturnal Electrobioimpedence Volumetric Assessment), matuojantį naktinio elektro bioimpedanso lygį. Kitaip sakant, metodo esmė, išmatuoti ir registruoti naktinę tumescenciją – lytinio organo prisipildymą krauju, kas ir nulemia erekciją.
 
Visa procedūra nesudėtinga. Prieš miegą prie lytinio organo tvirtinami trys elektrodai, jie prijungiami prie nedidelio įrenginio, pritvirtinto vidinės klubo dalies paviršiuje. Miegant įrenginukas registruoja periodiškai kylančias kraujo bangas, užpildančias lytinį organą. Ryte įrenginys nuimamas ir atiduodamas gydytojui. Pagal tyrimų rezultatus pakankamai tiksliai galima nustatyti impotencijos priežastį.
Jei naktį lytinio organo aktyvumas buvo normalus – užregistruotos tumescencijos bangos – tai pacientas siunčiamas pas seksologą ar psichoterapeutą „smegenų praplovimui”. Jei aktyvumo nebuvo, gydytojas ieškos kitos, organinės, erekcijos sutrikimo priežasties.
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (18)

Elijus 2015-01-03 18:14

pas gydytoją nueikit nors pirmą kartą, kad parinktų tinkamą dozę {juk svyruot gali nuo 50 iki 200 mg}. Bent man užtenka rekomenduojamos 100 mg dozės ir geriu 2-3 kartus per savaitę, nors galima ir dažniau.

man 2015-01-03 18:04

labai svarbu, kad vartodamas spedra galiu laisvai pasirinkti lytinio akto laiką ir nereikia nepatogiai jaustis prieš partnerę dėl vaistų vartojimo, o be to per tas 6 val vienos tabletės poveikį išnaudoju kelis kartus.

Arminas 2014-11-27 09:59

be to išgėręs tabletę dar spėju pasirūpinti romantiška atmosfera.Tik perspėju per daug ir riebiai prisivalgius tabletės poveikis gali pasijausti šiek tiek vėliau.