Pikantiškos apklausos rezultatai

Teksto dydis:

Pikantiškos apklausos rezultatai

Už akių žmonės, dažniausiai, noriai pasakoja savo intymaus gyvenimo smulkmenas ir dalinasi lytinio gyvenimo patirtimi. O štai sulaukti atvirų atsakymų į pikantiškus klausimus vizualiame kontakte praktiškai neįmanoma. Todėl tenka apklausinėti debiutantus ir lytinių klausimų ekspertus onlain rėžime. Taip galima sužinoti, kas labiausiai patinka, kokie vienų ar kitų pozų privalumai ar trūkumai, turėti galimybę nuoširdžiai stebėtis kai kurių rekordais ir pagailėti tų, kuriems kažkas nesusiklostė. Taigi klausimai.
 
1. Atsakinėti ar ne į telefono skambučius sekso metu?
 
Pusė apklaustų vyrų ir moterų kategoriškai pareiškė, kad nė už jokią „dangišką maną“ neatsitrauktų nuo mėgstamo užsiėmimo. Kita pusė respondentų mano, kad viskas priklauso nuo... Ne, ne nuo skambučio svarbos, o nuo to, kokioje proceso stadijoje yra porelė. Preliudijos metu, žinoma visko būna, ir telefoninių skambučių taip pat. O štai kai reikalas pačiame įkarštyje, adekvačiai reaguoti į skambinančiojo replikas ir dar suvokiamai atsakinėti į klausimus praktiškai neįmanoma.
 
2. Ar kada nors darėte savo partneriui intymią „šukuoseną“?
 
Kai kuriems atrodo, kad tai visai patrauklus ir labai jaudinantis užsiėmimas. Tačiau 41 proc. apklaustų moterų prisipažino, kad joms net nekilo tokia mintis, jau nekalbant apie norą. 21 proc. respondenčių surizikuotų paimti į rankas skustuvą ir gelį skutimuisi, kad paeksperimentuotų su mylimojo paslėpsniais, o 6 proc. pasiruošusios tapti „barzdaskutėmis“ ir nupoliruoti partnerio veidą.
Kalbant apie vyrus, tai gera pusė apklaustųjų jau seniai su dideliu noru daro intymias šukuosenas savo draugužėms, o 21 proc. kategoriškai prieš bet kokį kėsinimąsi į širdies damos nuosavybę, net jei ši dama visai neprieštarauja tokiai preliudijai. Apie 3 proc. vyrų su malonumu skuta kojas savo antroms pusėms.
 
3. Ar filmavote savo partnerį ir seksą su juo ?
 
Laimingais tokių įrašų savininkais tapo 20 proc. apklaustų vyrų ir 13 proc. moterų. Šios kasetės neperduodamos iš rankų į rankas, o saugomos tamsioje ir vėsioje vietoje. Tiesa, kartais pasitaiko, kad įrašai dingsta: juos „nukniaukia“ arba namiškiai, arba buvusios draugužės ar pavyduoliai draugai, kurie sužinojo kur yra pikantiško turinio vaizdeliai iš paties savininko lūpų. Taip, pavyzdžiui, nutiko su 7 proc. vyrų ir moterų namų video.
 
4. Ar turėjote per parą daugiau kaip vieną sekso partnerį
 
6 proc. vyrų ir moterų atsakė teigiamai, pridūrę, kad tai vyksta pastoviai, ir jie nesiruošia artimiausiu metu keisti savo „darbo“ rėžimo ir grafiko. Moterys, reikia pastebėti, pasirodė esančios baisios puritonės, nes 41 proc. pareiškė, kad niekada gyvenime neleistų sau tokio ištvirkimo, nes 20 proc. vieną kartą jau taip padariusios, arba labai gailėjosi, arba nusprendė daugiau nekartoti tokių klaidų. Kitos 20 proc. moterų laikas nuo laiko praktikuoja seksą „a la trua“ (trise).
35 proc. stipriosios lyties atstovų prisipažino, kad su malonumu dalyvautų lovos maratone, tik kad jiems niekas to nesiūlo. 23 proc. kategoriškai atsisakė nuo tokio pasiūlymo, tai aiškindami nuovargiu, ištikimybe partnerei ir nesugebėjimu patenkinti keleto žmonių iš karto.
 
5. Ar norėtumėt seksualinių santykių su žmogumi, kuris už jus žymiai jaunesnis/vyresnis?
 
5 proc. apklaustų vyrų ir moterų jau kartą tai yra padarę ir labai dėl to gailėjosi. 32 proc. moterų ir 18 proc. vyrų mano, kad toks partnerių amžiaus skirtumas lovoje nieko gero nežada. 28 proc. respondentų teigia, kad plius minus 15 – 20 metų – ne kliūtis tikriems mačo ir fatališkoms moterims. Dauguma apklausos dalyvių prisipažino, kad visai ne prieš paragauti „uždrausto vaisiaus“ su jauna lolita ar žilaplaukiu pleibojumi.
 
6. Kaip jūs pranešate savo parteriui/ei apie tai, kad norite mylėtis?
 
Dauguma vyrų ir moterų apie tai nekalba, bet daro visa kas įmanoma, kad tai įvyktų natūraliai, be jokių gudravimų ir spąstų. 20 proc. vyrų ir 14 proc. moterų apie savo norus kalba atvirai. 20 proc. merginų ir 7 proc. jaunuolių pasiruošę imti iniciatyvą į rankas ir visomis tiesomis ir netiesomis pasiekti to, ko nori.
Likę apklausos dalyviai linkę laukti iš savo partnerio „ypatingo pakvietimo“.
 
Taip į tokius, rodos, visai „neaštrius“ klausimus atsakė jausmingumu garsėjantys rusai. O kaip atsakytumėm mes – konservatyvūs, šalti, neišradingi lietuviai. O gal tai, kad mes tokie esame – mitas?
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:19


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.