Psichologas: ar įmanoma mylėti du asmenis vienu metu?

Teksto dydis:

Psichologas: ar įmanoma mylėti du asmenis vienu metu?

2012-07-06 16:18

Klausimas

Sveiki, ar įmanoma meilė dviems vyrams vienu metu? Abu turintys skirtingų savybių, abu vienodai svarbūs. Ar tai normalu?

Pataria psichologas Dr. Marius Daugelavičius, www.psichologas.org.

Žmogaus psichika yra labai sudėtinga sistema, todėl vienareikšmiškų atsakymų čia nebūna. Taip, be abejo, būna meilė ir dviems vyrams iš karto. Su tuo tenka susidurti konsultuojant klientus, kurie kreipiasi panašių problemų kamuojami. Tai pakankamai sunki būsena, kada žmogus negali apsispręsti, yra kamuojamas abejonių bei prieštaringų vidinių emocijų. Gilinantis į tokias situacijas, dažniausiai išsiaiškiname, kad tai yra asmenybės, kurioms apskritai yra sunku gyvenime priimti sprendimus, apsispręsti, turėti aiškią viziją ko jie (jos) nori. Tokias asmenybes kamuoja abejonės - jei išsirinksiu vieną kelią, kas bus? O jei suklysiu? O jei priimsiu neteisingą sprendimą? O kas būtų buvę kitu atveju? Ir dažniausiai tai vyksta ne tik šiuo klausimu - kurį vyrą pasirinkti. Paprastai tai apskritai žmogaus bruožas - vengti priiminėti sprendimus ir laukti, kol situacija pati išsispręs. Nes sprendimo priėmimas reiškia atsakomybės prisiėmimą. O tai juk "sunki našta"! Netgi pas psichologą toks žmogus dažniausiai ateina tikėdamasis, kad psichologas pasakys kokį sprendimą priimti... Deja, psichologo etika neleidžia klientui sakyti, ką jis turi daryti. Psichologas tokiais atvejais gali padėti įsigilinti į problemą ir atsakyti į klausimus: kodėl man sunku priimti sprendimus? Iš kur tai ateina? Kokie gyvenimo įvykiai privedė prie baimės priimti sprendimą bei elgtis atsakingai? Dažniausiai tai slypi vaikystėje. Kai surandame atsakymus į šiuos klausimus, atsiveria vartai į laisvę.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-17 22:26


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.