Sekso patarimai tikrai moteriai III (N-18)

Teksto dydis:

Sekso patarimai tikrai moteriai III (N-18)

2014-02-04 14:30

Kas sena, tas gera

„Kamasutra“ – traktatas apie malonumą. Nors knyga ir parašyta seniai, joje gausu neįkainojamų patarimų. Štai kodėl per amžius šios knygos populiarumas neblėsta!

Riešutai tavojo riešutėliams

Palepink saviškį riešutais. Juose gausu cinko ir įvairių maisto medžiagų, reikalingų seksualinėms ir hormonų funkcijoms palaikyti.

Tebūnie šviesa!

Kitą kartą kai mylėsitės, palikite įjungtas šviesas. Matykite tai, kas jus kaitina.

Nešvarūs skalbiniai

Esi mačiusi kaip vibruoja skalbimo mašina? Kodėl gi nepasimylėjus sėdint ant šio stipriai vibruojančio daikto? Kas žino, gal patirsi iš kojų verčiantį orgazmą. 

Mainai

Padovanokite vienas kitam po savo drabužį. Mylimo žmogaus kūno kvapas ne tik nuteikia romantiškai bet ir užveda.

Sekso patarimai

Nesidrovėk vardan geresnio sekso klausti patarimų. Tą gali padaryti ir sveikas.lt puslapyje. Klausk eksperto visko, kas tave domina ir manai, kad padėtų pagerinti seksualinį gyvenimą. Klausimą siųsk meilės ekspertui ČIA>>

Liežuvio abėcėlė

Tegul tavo vaikinas pamalonina tave. Atlikdamas oralinį jis gali ištarti visas abėcėlės raides, o tu stenkis pajusti, kuri raidė kelia maloniausius pojučius.

Anatomijos pamoka

Odos plotelis tarp vyro sėklidžių ir išeinamosios angos – tai paslėptas malonumo taškas. Švelniai masažuok šią vietą dviem pirštais, tai greitindama, tai lėtindama tempą.

Laimingasis takelis

Pradėdama nuo lauko durų baik miegamojo durimis, palik iš taško A iki taško B sekantį drabužių takelį. Tegu grįžes jis randa tavo apatinuką, kelnaites, liemenėlę, pėdkelnes, o galiausiai ir lovoje gulinčią nuogą tave.

Žvitrios plunksnos

Sekso preliudijos metu pakutenkite vienas kitą plunksnuota šluotele. Juokas atpalaiduoja.

Išdykėliška vakarienė

Vakarieniaujate tavo arba jo tėvų namuose? Abu rimti ir pasipuošę. Vakarienės metu pasiųsk jam raštelį, kur būtų parašyta, kaip trokšti kuo greičiau grįžti namo ir atsegti jo kelnes.

Oda ant odos

Turi namuose niekieno nevilkimą odinę striukę? Apsivilk ją ant nuogo kūno ir suviliok saviškį.

Karšti taškai

Turite namuose „Twister“ žaidimą? Kodėl nepažaidus jo kitaip. Išsirenkite ir žaiskite nuogi. Gal atrasite naujų pozų?

Nepaklusni ar miela

Jei sadomazochistiniai žaidimėliai tau atrodo per aštrūs, liepk savo vaikinui būti švelnesniu. Juk nieko tokio, jei kartais susilauksi pliaukštelėjimo per užpakaliuką.

Šventyklos gundymas

Pamalonink jį atlikdama galvos masažą, gali netgi ištrinti jo plaukus šampūnu. Padėsi numalšinti stresą ir atsipalaiduoti. Tai svarbu gero sekso pradžiai.

Metas voniai

Kai kitą kartą maudysies vonioje, nesidrovėk paišdykauti su dušo srove. Juk vonios kambaryje esi viena ir gali elgtis kaip nori.

Atidaryta parduotuvė

Kai mylėsitės šuniuko poza, plačiau išskėsk kojas. Tegu tuo pačiu jis stimuliuoja ir tavo klitorį.

Nebūk lenta

Kai mylėsitės, nepamiršk, kad turi rankas. Naudok jas intymių vietų glamonėms, kad sulauktumėte dvigubo malonumo.

Naktinis stalelis

Jei negyvenate kartu ir nori jį užvesti net kai tavęs nėra šalia, „netyčia“ palik jo naktinio stalelio stalčiuje prezervatyvų. Prieš miegą radęs gumyčių jis negalvos apie nieką kitą, tik apie tave.

Geriau nei sportas

Seksas puiki priemonė norinčioms atsikratyti kelių kilogramų. Teigiama, kad žmogus per 30 sekso minučių gali sudeginti net 200 kalorijų.

Svajonių moteris

Tavasis komiksų mėgėjas? Pamalonink jį apsivikusi jo mėgstamiausios superherojės kostiumą.

Šilkiniai bučiniai

Su savimi visada turėk vazelino, kuris saugo ne tik lūpų odą, bet kartais gali pasitarnauti ir kaip lubrikantas.

Uola

Pabandyk įvesti varpą, kol ji dar pilnai nesukietėjusi. Galėsi pajausti, kaip jis auga tavyje.

Glamūrinė mergaitė

Deimantai...arba Swarovskio kristalai merginų geriausi draugai. Neaišku, ar tai nauja fetišo rūšis, bet kai kurios damos deimantais ėmė puošti intymiausias savo kūno vieteles.

Malonumas dviems

Tenkindama jį oraliniu būdu tuo pačiu liesk ir save. Tavo vaikiną tai užves dvigubai.

Geriausia aktorė

Išsirinkite jums labiausiai patinkantį porno filmą ir kartokite aktorių veiksmus. Versija tikrame gyvenime bus šimtą kartų geresnė.

Pasalūniškas siurprizas

Paprašyk vaikino, kad padėtų tau atsisegti suknelę. Atliekant veiksmą, lyg netyčia užsimink, kad apsivilkai jam labiausiai patinkančius apatinius. Garantuojame, kad netrukus atsidursite lovoje.

Žaidimų diena

Pyksti, kad tavo ir vaikino bendrą vakarą pasiglemžė futbolas? Pasiūlyk jam susilažinti, kad tas, kurio pasirinkta komanda laimės, galės išsirinkti sekso pozą.

Kalbėk

Ar žinojai, kad 66 procentai vyrų laukia iniciatyvos iš moterų, kai kalbama apie seksą.

Supermenas

Nori, kad tavo vyro erekcija truktų ilgiau ir būtų stipresnė? Pasirūpink juo, nupirk maisto papildą su cinku, kuris gerina testosterono kiekį kraujyje ir spermos produkciją.

Apetitas kyla bevalgant

Nori mylėtis dažniau? Mylėkis! Kuo dažniau mylėsies, tuo didesnė tikimybė, kad padidės tavo seksualinis apetitas.

Spalvos

Apsivilk juodą suknelę. Tyrimai parodė, kad vilkėdama juodą suknelę moteris jaučiasi kur kas patrauklesnė.

Pusnuogė mokytoja

Tavo vaikinas studijuoja? Kai jis ruošis kitai sesijai, padėk jam mokytis. Sudarykite klausimų sąrašą, už teisingą atsakymą apdovanok jį nusivilkdama po drabužį.

Maistas seksui

Valgyk maisto produktus, kuriuose yra feniletilamino, ši substancija atsakinga už intensyvius jausmus ir pasitenkinimą bei džiaugsmą. Valgyk juodąjį šokoladą, avokadus, sojų pupeles.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:04


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Kuzia 2012-12-26 20:39

Na nieko sau!!! Ar toms moterims ne per gerai?