(II dalis) Odos atjauninimo metodai: kaip išsirinkti veiksmingiausią?

Teksto dydis:

(II dalis) Odos atjauninimo metodai: kaip išsirinkti veiksmingiausią?

2011-04-08 17:17

Metodų, padedančių atitolinti senėjimą užduotis susidoroti su labiausiai nepageidaujamais senėjimo procesais, paveikiančiais mūsų kūnus ir odą – raukšlelėmis, raukšlėmis, senatvinėmis dėmėmis, odos nelygumais, išsišokusiomis kraujagyslėmis ir netgi glembančia oda.

Labiausiai paplitę veido priežiūros metodai, yra nebūtinai chirurginiai, padedantys pakelti ir patempti veido odą, atjauninti jos paviršių ir pašalinti įvairias dėmes.

Nechirurginių odos atjauninimo būdų šiais laikais yra tiek daug, kad galima pasimesti. Su kai kuriais jų jau supažindinome Jus I – oje šio straipsnio dalyje. Temą tęsdami toliau, supažindinsime jus su dar keliais nechirurginiais senėjimą stabdančiais odos priežiūros metodais. Tik vienas įspėjimas – nemanykite, kad “nechirurginis” reiškia neskausmingas. Taikant nechirurginius odos atjauninimo metodus naudojamas lazeris, cheminės medžiagos, nitrogenai, odos šveitimas, t.t., padedantys pašalinti senosios odos paviršių. Be to, pasidarius odos atjauninimo procedūrą, kartais galima susilaukti ir pašalinio efekto.

Tad prieš atliekant bet kokią odos atjauninimo procedūrą, nesvarbu, kad ji nechirurginė, sustokite ir paklauskite savęs, ar jums to tikrai reikia. Kaip ir visur, pirmiausia svarbu pasisemti žinių apie tai, ką ketinate daryti, tad pradėkite nuo pagrindų.

  1. Venkite žaloti odą: liaukitės rūkyti, saikingai vartokite alkoholį ir lepinkitės saulės voniomis.
  2. Gyvenkite sveiką gyvenimo būdą: sureguliuokite mitybą ir reguliariai mankštinkitės.
  3. Naudokite priemones, stabdančias odos senėjimo procesus: tai turi tapti kasdieniu režimu.

Jei nusprendėte toliau kovoti su senėjimu, jums padės ne tik I – oje straipsnio dalyje išvardinti metodai, bet ir begalės kitų procedūrų:

  • Dermabrazija arba mikrodermabrazija: tai mechaninis paviršinio odos sluoksnio šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės ir nešvarumai. Mikrodermabrazija kiek švelnesnė, jos metu oda poliruojama kristalais. Šie metodai neefektyvūs norint atsikratyti gilesnių raukšlių. Procedūra geriausiai veikia po jos naudojant senėjimą stabdantį kremą arba koncentruotą retinolio kremą.
  • Odos užpildai lygina raukšles ir prideda apimties tose vietose, kur oda suplonėjusi. Senesnės kartos kolageno užpildai gali sukelti alergines reakcijas ir neilgai veikia. Laimei, atsirado veiksmingesnių raukšlių užpildų, pavyzdžiui, haliurono rūgštis, naudojama lūpų didinimui, kūno procedūroms ir netgi rankų odos atjauninimui.
  • Raukšles atpalaiduojančios injekcijos (botoksas, disportas) tai vienas geriausiai žinomų raukšlių lyginimo būdų. Daugelis mūsų žino, kaip veikia botokso injekcijos. Jos veiksmingos emocinėms raukšlėms naikinti.
  • Radiobangos, naudojamos nervui, kontroliuojančiam raukšles, kurios atsiranda susiraukus, blokuoti. Poveikis išlieka iki metų.

Pirmą staripsnio dalį skaitykite čia.

Šaltinis: simplyantiaging.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Vilma 2014-01-15 17:25

jei domina natūralios veido kaukės, turinčios botokso efektą (efektyvus rezultatas po pirmo uždėjimo), rašykit emailu vilmute1966@gmail.com