Kaip sulėtinti senėjimo procesą?

Teksto dydis:

Kaip sulėtinti senėjimo procesą?

2012-11-24 17:09

Norint sulėtinti senėjimo procesą nebūtina griebtis plastinių chirurgijos operacijų ar grubių odos atjauninimo procedūrų. Noras ilgai išlikti jauniems auga, tačiau paklauskite bet kokio jūsų dievinamo pagyvenusio ir jaunai atrodančio žmogaus, kokias priemones jis naudoja prieš senėjimą ir tikriausiai išgirsite, jog didžioji dalis paslapties tai sveikas gyvenimo būdas, o ne stebuklingos priemonės nuo senėjimo.

Taigi, jei tikrai norite atrodyti jauniau štai keletas neįkainojamų ir tikrai padėsiančių patarimų:

Nerūkykite

Tai pats svarbiausias patarimas. Jei rūkote, privalote liautis. Tai paprasta. Galbūt jūsų oda nebetaps tokia, kokia ji buvo prieš imant rūkyti, tačiau nesiliovus rūkyti, odai galima padaryti dar daugiau žalos. Jei nusprendėte toliau rūkyti, būkite pasiruošę pasekmėms. Rūkymas pagreitina odos senėjimą ir kolageno destrukciją. Sumažėjęs kolageno sluoksnis pirminė priežastis, kodėl oda sensta. Rūkančiųjų oda dažnai turi pilką atspalvį, labiau susiraukšlėja aplink akis ir burnos sritį. Ar tai yra ko jūs norite?

Saugokite odą nuo saulės

Saulė – odos priešas. Dažnai kaitinantis saulėje gali atsirasti gilių raukšlių bei senatvinių dėmių. Todėl degindamiesi būtinai naudokite kremą nuo saulės. Jei negalite gyventi be įdegio, verčiau tepkitės įdegio kremu arba lankykitės purškiamo įdegio soliariumuose.

Pagerinkite mitybą

Valgykite šviežių daržovių, vaisių ir pilno grūdo produktų – juose gausu atioksidantų. Papildomai vartokite vitamino C ir E. Šie nuostabūs vitaminai atstato kolageno sluoksnį. Taip pat jums pravers omega 3 riebiosios rūgštys. Jos padeda palaikyti ląstelių struktūrą ir drėkina jas iš vidaus – tai svarbi jūsų dietos nuos senėjimo dalis.

Kasdien gertkite žaliosios arbatos

Žalioji arbata tai natūrali priemonė prieš senėjimą. Naujausi tyrimai parodė, kad žalioji arbata gali apsaugoti nuo vėžio, padeda apsisaugoti nuo širdies ligų ir pagerina organizmo galimybę deginti riebalus – ypač pilvo srities.

Drėkinkite ir šveiskite

Išsirinkite geros kokybės kremą nuo senėjimo. Įsitikinkite, kad jame yra tokių ingredientų kaip retinolis ir peptidai, kurie padeda sumažinti raukšlių kiekį. Reguliariai šveiskite odą.

Daugiau sportuokite

Sportas suteiks jums daugiau energijos, padės sutvirtinti raumenis, pagerins kraujotaką ir kraujo pritekėjimą į odą, apsaugos nuo aukšto kraujospūdžio, sumažins nerimą, sustiprins kaulus ir pagerins medžiagų apykaitą. Visa tai padės ne tik numesti svorio, bet ir sulėtinti senėjimo procesą. Sportas pagerina deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą į odos ląsteles.

Grožio miegas

Visiems, kam daugiau nei 40, būtina pakankamai miegoti. Miegas padeda atsinaujinti ląstelėms, nes miego metu išsiskiriama daugiau augimo hormono.

Gerkite daugiau vandens

Kaip ir kiekvienai kūno daliai, mūsų kūno ląstelėms reikia vandens. Jei išgersite nepakankamą kiekį vandens, senėjimą stabdančios medžiagos nepasieks jūsų odos ląstelių. Todėl nepatingėkite išgerti bent kelių stiklinių vandens per dieną.

Šaltinis: simplyantiaging.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 15:04


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.