Odos atjauninimo metodai: kaip išsirinkti veiksmingiausią? (I dalis)

Teksto dydis:

Odos atjauninimo metodai: kaip išsirinkti veiksmingiausią? (I dalis)

2013-09-04 00:14

Metodų, padedančių atitolinti senėjimą užduotis susidoroti su labiausiai nepageidaujamais senėjimo procesais, paveikiančiais mūsų kūnus ir odą – raukšlelėmis, raukšlėmis, senatvinėmis dėmėmis, odos nelygumais, išsišokusiomis kraujagyslėmis ir netgi glembančia oda.

Labiausiai paplitę veido priežiūros metodai, yra nebūtinai chirurginiai, padedantys pakelti ir patempti veido odą, atjauninti jos paviršių ir pašalinti įvairias dėmes.

Nechirurginių odos atjauninimo būdų šiais laikais yra tiek daug, kad galima pasimesti. Šiame straipsnyje supažindinsime Jus su nechirurginiais senėjimą stabdančiais kūno priežiūros metodais. Tik vienas įspėjimas – nemanykite, kad “nechirurginis” reiškia neskausmingas. Taikant nechirurginius odos atjauninimo metodus naudojamas lazeris, cheminės medžiagos, nitrogenai, odos šveitimas, t.t., padedantys pašalinti senosios odos paviršių. Be to, pasidarius odos atjauninimo procedūrą, kartais galima susilaukti ir nepageidaujamo pašalinio efekto.

Tad prieš atliekant bet kokią odos atjauninimo procedūrą, nesvarbu, kad ji nechirurginė, sustokite ir paklauskite savęs, ar jums to tikrai reikia. Kaip ir visur, pirmiausia svarbu pasisemti žinių apie tai, ką ketinate daryti, tad pradėkite nuo pagrindų.

  1. Venkite žaloti odą: liaukitės rūkyti, saikingai vartokite alkoholį ir rečiau lepinkitės saulės voniomis.
  2. Gyvenkite sveiką gyvenimo būdą: sureguliuokite mitybą ir reguliariai mankštinkitės.
  3. Naudokite priemones, stabdančias odos senėjimo procesus: tai turi tapti kasdieniu režimu.

Jei nusprendėte toliau kovoti su senėjimu, jums padės ne tik ankščiau išvardinti metodai, bet ir begalės kitų procedūrų:

  • Lazerinė odos atjauninimo procedūra: jos metu pažeidžiamas viršutinis odos sluoksnis ir oda atsilupa natūralaus gyjimo proceso metu. Ši procedūra efektyvi vidutiniškai ir labai susiraukšlėjusiai, randuotai, saulės pažeistai veido ir rankų odai. Procedūra nemaloni tuo, kad po jos jaučiamas diskomfortas.
  • Lazerinis odos patempimas ir odos atjauninimo procedūra: šios procedūros metu oda nepažeidžiama. Infraraudonųjų spindulių sistema leidžia padidinti kolageno kiekį, patempti odą ir panaikinti senatvines dėmes. Ši procedūra tinka pažeistiems kapiliarams, veido raudoniui, susijusiam su rozacėja, senatvinėms dėmėms naikinti.
  • LED šviesos terapija: šios procedūros metu naudojami šviesą išskiriantys diodai, švelniam nežalojančiam odos atjauninimui ir kolageno stimuliavimui sukelti. Šis metodas geriausiai veikia smulkias raukšleles ir pagerina odos toną bei skaidrumą.
  • Odos patempimas ir audinių atstatymas: jo metu naudojama mikrobangų technologija tiek veido odos, tiek kūno odos atstatymui. Tikinama, kad ši procedūra puikiai patempia odą be jokių plastinių operacijų.
  • Cheminis šveitimas: atliekant cheminį šveitimą naudojamos įvairaus stiprumo rūgštys, skatinamas naujo paviršinio odos sluoksnio susidarymas. Ši procedūra lygina mažas raukšleles ir gerina odos toną. Gilus odos valymas rūgštimis tinka ir gilioms raukšlėms lyginti. Dėl po procedūros kelias dienas besilupančios odos gali kilti diskomfortas.

Tai tik keletas odos atjauninimo procedūrų, kurių yra begalės. Su jomis kviečiame susipažinti antroje straipsnio dalyje. Skaitykite čia.

Šaltinis: simplyantiaging.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (7)

base dase 2024-02-29 03:22


Government Database System..Email ( [email protected] ) We Produce Passports,Drivers Licenses,ID Cards,Birth Certificates,Diplomas,Visas,SSN,Marriage Certificates,Divorce Papers,US Green Cards,University Degrees,Counterfeit Money,SSD Chemical Solution And Activation Banknotes dollar / euro Pounds Powder Used For Cleaning Coated Black Money, And Other Documents Cloned cards, Resident fullz and dumps For A Number Of Countries
Email ( [email protected] )
TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452
https://clean-documents.com

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-15 16:05


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Rima 2017-09-23 20:50

Kadangi yra nemažai odos jauninančių procedūrų ir aš tikrai noriu išsirinkti veiksmingiausią, noriu paklaust.Ar žinot kas yra [url=http://www.mesoderma.eu/straipsnis/biorevitalizacija/ ] Biorevitalizacijos procedūros [/url] Ar jos brangios ir kokie įspūdžiai?