Patarimai, kaip nudažyti žilus plaukus

Teksto dydis:

Patarimai, kaip nudažyti žilus plaukus

2011-04-08 17:25

Daugelis moterų žino, kad ne visada lengva nudažyti žilus plaukus. Tačiau plaukų spalva tai vienas lengviausių ir greičiausių būdų atrodyti jauniau, o jei dar išsirenkate tinkančią plaukų spalvą, rezultatas gali būti stulbinantis.

Kita vertus, netinkamai nusidažius plaukus galima susilaukti atvirkštinio rezultato, t.y. atrodyti seniau – nieko nėra blogiau, kaip plaukų spalva nesiderinanti su odos atspalviu.

Jei nusprendėte dažytis plaukus namuose, plaukų dažų spalvą be specialisto patarimo pasirinkti gali būti kur kas sunkiau. Taigi, jei pamatote plaukų dažų spalvą, kuri jums visai patinka, sustokite ir gerai pagalvokite, kas jums iš tiesų tiktų.

Štai keletas patarimų, kaip dažyti žilus plaukus, kad nesugadintumėte įvaizdžio:

  • Rinkitės plaukų dažų spalvą, artimą jūsų natūraliai. Tai reiškia, kad be didesnių pastangų galėsite atrodyti jauniau, nes dažysite plaukus tokia spalva, kokia buvo, kai buvote aštuoniolikos ar dvidešimties.
  • Nedažykite plaukų pernelyg šviesia spalva. Jei pasielgsite priešingai, galite atrodyti pernelyg išblyškusi. Jūsų plaukai turi įrėminti veidą ir sukurti subtilų kontrastą su veido spalvos tonu. Galite plaukus padažyti šviesiomis sruogelėmis, kad suteiktumėte plaukams gelmės ir ryškesnio tono. Jei visgi norite šviesių plaukų arba šviesi spalva artima jūsų natūraliai, dažykite plaukus pilkesniais, o ne geltonais plaukų dažų spalvų tonais, nes pilki atspalviai padeda sulyginti žilų plaukų spalvos toną ir natūraliai atrodo.
  • Venkite šviesios splaukų spalvos, jei jūsų oda labai šviesi. Jūsų natūrali plaukų spalva kadaise buvo ruda? Tuomet dažykite plaukus rudos spalvos atspalviais ir pridėkite šviesių sruogelių, kad suteiktumėte kontrasto ir gilumo. Karamelės ir medaus spalva puikiai tinka šatenėms.
  • Pašviesinkite tamsesnius ar tamsiai rudus/juodus plaukus. Dažykite plaukus trimis tonais šviesesne spalva, jei originali jūsų plaukų spalva yra ruda arba juoda. Galite padažyti plaukus sruogelėmis. Nedažykite plaukų tamsiau, nei gilios šokoladinės ar tamsios kaštonų spalvos atspalviais. Per tamsi plaukų spalva nenatūraliai atrodo ir ryškiai kontrastuoja su brandžiais veido bruožais. Tad venkite juodos plaukų spalvos, jei nenorite atrodyti dar vyresnė, nei esate.
  • Atsargiai rinkitės raudoną. Nudažyti žilus plaukus raudona spalva labai sunku, be to, ji gali išryškinti bet kokį veido raudonį. Jei esate natūraliai išblyškusi, jūsų oda plona – raudona spalva gali būti artima jūsų natūraliai ir puikiai tikti. Natūralios raudonplaukės gali pagilinti savo plaukų spalvą nuo sodrios raudonai rudos ar šviesios kaštonų, vietoje grynos raudonos. Šviesiai raudona taip pat gali neblogai atrodyti. Ko turėtumėte vengti tai ryškiai raudonos ar rusvai raudonos spalvų, kurios nedera prie senesnės odos.

Kas svarbiausia, tai taikyti kuo natūralesnę artimą jūsiškei plaukų spalvą, pagal poreikį galima paryškinti plaukus sruogelėmis, kad pagyvintumėte plaukų dažų spalvą. Galutinis rezultatas tokiu atveju bus toks, kokio troškote: jaunai atrodysite ir jausitės puikiai.

Šaltinis: simplyantiaging.com

Komentuoti