Vitaminas C: gyvybiškai svarbus odos atsinaujinimui

Teksto dydis:

Vitaminas C: gyvybiškai svarbus odos atsinaujinimui

2012-07-09 12:08

Visiems žinoma, kad mūsų odos būklė priklauso nuo to, ką valgome, kaip gyvename ir kokias odos priežiūros priemones naudojame. Jei norite palaikyti odos spindesį ir gyvybingumą, kasdien turėtumėte vartoti daugiau vitamino C turinčių maisto produktų ir jo papildų, rašo „Simply Antiaging".

Kaip bet kuris odos priežiūros ekspertas pasakytų, jog vitaminas C svarbus, jei norite senti lėtai, atrodyti jaunai ir puikiai jaustis.

Vitaminas C gyvybiškai svarbus jungiamąjam odos audiniui. Atminkite, kad šis vitaminas lengvai tirpsta vandenyje ir greitai pasišalina iš organizmo, todėl vitamino C nepagailėkite. Jis gerina širdies veiklą, stiprina imuninę sistemą, pagreitina žaizdų gyjimą ir pažeistų audinių atsinaujinimą – tai su raukšlėmis kovojantis ir senėjimą stabdantis vitaminas.

Vitaminas C (askorbo rūgštis) reikalingas komponentas svarbaus odos baltymo kolageno gamybai. Jei kolagenas negaminamas, oda staiga tampa blausi ir sudribusi. Norėdamos paskatinti kolageno gamybą, vartokite vitaminą C, kuris padeda palaikyti odos stangrumą ir struktūrą, padeda sumažinti raukšlių kiekį, informuoja „Your Plastic Surgery Guide".

Vitamino C svarba buvo pastebėta jau 1960 – aisiais, kai mokslininkas Linus’as Paulig’as patvirtino vitamino C svarbą organizmui. Velesnės studijos parodė, kad vitaminas C yra puikus antioksidantas, padedantis pašalinti iš organizmo laisvuosius radikalus.

Senėjimą stabdantys papildai dažniausiai savo sudėtyje turi vitamino C askorbo rūgšties pavidalu. Vitaminas C geriau absorbuojamas, jei drauge su juo organizmas gauna flavanoidų, todėl rinkitės papildus su jais. 

Kad gautumėte maksimaliai vitamino C valgykite daugiau spalvotų daržovių, tokių kaip raudonosios paprikos, kurios yra tikras vitamino C šaltinis ir žalialapių daržovių: špinatų, kopūstų, salotų. 

Nebūtina vadovautis rekomenduojamos vitamino C dozės parai nurodymais, nes kiekvienam žmogui ji gali būti skirtinga. Todėl nesibaiminkte suvartoti daugiau vitamino C. 

Studijos parodė, kad didesnės vitamino C dozės ne tik nekenksmingos, bet turi teigiamą poveikį sveikatai. Daugelis odos priežiūros ekspertų siūlo suvartoti 500mg vitamino C per dieną, o kartais net po 1000mg. 

Jūs negalite perdozuoti vitamino C, nes pastarasis tirpsta vandenyje ir organizmas jį lengvai pašalina. Jei jaudinatės, kad vitamino C galite perdozuoti, nevartokite jo daugiau nei 2,000 mg per dieną. Jei rūkote, turite odos problemų ar sergate kokiomis nors ligomis, jums reikės suvartoti daugiau vitamino C.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-17 22:24


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.