Tortas "Braškinė pagunda"

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(4.7)

Ingredientai

Pagrindui:
300 gr. avižinių sausainių
100 gr. sviesto

Įdarui:

200 gr. jogurto
300 gr. rikotos sūrio (galima pasigaminti namuose)*
100 ml. kondensuoto pieno
180 gr. varškės
30 gr. želatinos
100 ml. vandens

Papuošimui:

500 gr. braškių
pakelis želė (gali būti įvairaus skonio)

Paruošimas

Sausainius susmulkinti (sutrinti su "blenderiu") ir sumaišyti su lydytu sviestu. Kepimo formą iškloti (formavau dugną su bulvių grūstuve, o kraštus su šaukštu) sausainių mase ir dėti kepti į 180 C orkaitę 10-15 min.
Jogurtą, rikota , varškę (sutrintą), kondensuotą pieną viską išplakti iki vientisos masės. Ištirpinti želatiną vandenyje ir plona srovele įmaišyti į paruoštą masę.Užpilti ant paruošto sausainių pado (atvėsinto) ir dėti į šaldytuvą 2-3 val. Išėmus papuošti braškėmis ir apšlakstyti želė (iš anksto paruošti kaip parašyta ant pakelio), kad priliptų braškės ir vėl statyti į šaldytuvą 2-3 val.

* - Rikotos sūrio gaminimas:
Paimate 1 litrą kefyro pakelyje (riebumo 2,5%), įdedate jį į šaldiklį kelioms valandoms, kol visai sušals. Aš tai laikiau per naktį. Sušalusį kefyro pakelį perpjauti ir išimti sušalusį produktą, jį įdėti į dvigubą marlę, užrišti ir pakabinti virš kriauklės, kad išvarvėtų skystis. Ir viskas - sūris pagamintas.

Skanaus!!!

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Blank atm Card +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Danutė

Visiems sveiko maisto gerbėjams siūlau išbandyti namie gaminamus pieno produktus. Jums tereikia pieno ir pieno bakterijų, kurias galite įsigyti www.raugai.lt
Jogurtas, kefyras, varškė, sūris ir kt.
Tai pradžiugins ne vieno stalą. Svarbiausia naudoti sveikus maisto produktus.

Lukas

oho koks nuostabus tortas, kaip mat suryciau visa!!! Aciu bandysiu pasigamint!!!