Troškinukas iš šio bei to...

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(1)

Ingredientai

300g kalakutienos faršo
2-3 vidutinio didumo morkos
1-2 svogūno galvutės
1 pakuotė šaldytų brokolių
2-3 pomidorai (vidutinio dydžio)

Paruošimas

Nuskustas morkas sutarkuoti stambia tarka, dar liaudyje vadinama "burokine". Taupydami laiką, užkaiskite puodą ir keptuvę. Į įkaitusią keptuvę suberkite morkas ir truputi aliejaus. Kai morkos jau bus pakeitusios spalvą, įpilkite vandens 1/4 stiklinės ir gerai išmaišykite. O į puodą su verdanciu vandeniu sudėkite brokolius ir pasūdykite truputi. Brokolius virkite trumpai, jiems užvirus - ne ilgiau 2-3 minucių, ir ištraukite is puodo. Kai keleta minucių pasitroškins morkos suberti faršą ir pjaustytus pomidorus. Gerai išmaišykite , kad faršas nebūtų sulipes i gumuliukus. Jei dar trūksta į keptuvę įpilkite truputi aliejaus ir dar šiek tiek vandens.Dažnai maišydami stebėkite kada farsas jau bus išsitroskinęs ir suberkite svogūnus. Kai svogūnai pasidarys auksinės spalvos į keptuvę berti pasmulkintus brokolius ir viską gerai išmaišyti, uždengti ir dar 2-3 minutes patroškinti. Skanaus!!! P.S. patiekti galite su"kus kus" ryžiais arba su makaronais.
PATARIMAI:
- jei nemėgstate brokolių, galite naudoti kalafiora,
- vandens pilti tiek, kad baigus ruošti patiekalą nebūtų daug skystimo,
- skaninti patiekalą galite savo mėgiamais prieskoniais.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Maryte

Nelabai, nera skyles laisvos :D

Marius

norėtum pasipist? :D