Persiškas omletas

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(3.5)

Ingredientai

8 porcijos:

2 šaukštai alyvuogių arba saulėgrąžų aliejaus;

2 smulkiai pjaustyti porai;

350 g nuplautų ir pjaustytų šviežių špinatų arba 150 g nusausintų atšildytų smulkintų špinatų;

12 kiaušinių;

8 smulkiai pjaustyti svogūnų laiškai;

2 saujos smulkiai pjaustytų šviežių petražolių;

1–2 saujos smulkintų šviežių kalendrų;

2 smulkintos šviežių peletrūnų šakelės;

sauja smulkintų šviežių česnakų laiškų;

1 smulkinta maža krapų šakelė;

2–4 smulkintos šviežių mėtų šakelės;

40 g smulkintų graikinių arba karijų riešutų;

40 g pinijų;

druskos ir maltų juodųjų pipirų;

salotų lapų (patiekti).

Paruošimas

1. Įkaitinkite aliejų didelėje negilioje keptuvėje, kad galima būtų naudoti ant kepimo grotelių. Sudėkite porus ir lengvai juos kepkite apie 5 minutes, kol pradės minkštėti.

2. Jeigu naudojate šviežius špinatus, dėkite juos į keptuvę su porais ir kepkite 2–3 minutes ant vidutinės ugnies, kol špinatai pradės glebti.

3. Šakute įmuškite kiaušinius į dubenį. Sudėkite porų ir špinatų mišinį (arba porus su atšildytais špinatais), tada įmaišykite svogūnus su visomis žolelėmis ir riešutais. Pagardinkite druska ir pipirais. Supilkite mišinį į keptuvę ir uždenkite.

4. Kepkite ant labai mažos ugnelės 25 minutes. Nuimkite dangtį ir apskrudinkite paviršių ant karštų kepimo grotelių. Patiekite su salotomis.

 

Patiekite šį prisotintą prieskonių omletą karštą arba šaltą, kaip užkandį arba supjaustykite jį vieno kąsnio gabalėliais ir patiekite su gėrimais. Žolelės ir riešutai pagerins jo skonį.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.