Šaltos įdarytos cukinijos

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(5)

Ingredientai

6 porcijos:

6 cukinijos;

1 smulkiai pjaustytas ispaniškas svogūnas;

1 smulkinta česnako skiltelė;

4-6 šaukštai prancūziško užpilo (Provanso aliejaus su actu);

1 žalias pipiras;

3 pomidorai (nulupta odele ir be sėklų);

1 šaukštas perplautų kaparėlių;

1 arbat. šaukštelis smulkintų bazilikų;

druskos ir maltų juodųjų pipirų.

Paruošimas

1. Nupjaukite cukinijos viršūnėlę ir galą, bet nenulupkite jų. Paimkite didelę negilią keptuvę su lengvai pasūdytu vandeniu, užvirinkite, įdėkite cukinijas ir lėtai virkite 2-3 minutes, kol jos apvirs. Gerai nusausinkite.

2. Išilgai perpjaukite cukinijas pusiau. Atsargiai išgremžkite minkštimą. Jį supjaustykite mažais kubeliais, įdėkite į indą ir ant viršaus uždėkite per pusę perpjautą svogūną. Apibarstykite smulkintais česnakais. Pašlakstykite 2 šaukštais padažo, uždenkite ir marinuokite 2-3 valandas. Įvyniokite cukinijas į skaidrią plėvelę ir atšaldykite.

3. Perpjaukite pipirą pusiau ir pašalinkite šerdį ir sėklas. Supjaustykite kubeliais minkštimą. Smulkiai supjaustykite pomidorus ir kaparėlius. Sumaišykite pipirus, pomidorus, kaparėlius ir cukinijų mišinį su likusiais svogūnais ir smulkintomis žolelėmis. Užpilkite pakankamai padažo, kad suvilgytumėte mišinį ir gerai išmaišykite. Sudėkite įdarą į cukinijų kiautus, padėkite į lėkštę ir patiekite papuošę petražolėmis.

Kupina skonio, bet mažai kalorijų - šis puikus užkandis taip pat yra lengvas priešpiečių patiekalas.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.