Tuno karpačio

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(4.2)

Ingredientai

4 porcijos:

2 žalios žuvies gabalai, kurių bendra masė yra apie 450 g;

4 šaukštai aliejaus;

1 šaukštas balzamiko acto;

1 arbat. šaukštelis cukraus pudros;

1 šaukštas nusausintų konservuotų žaliųjų pipirų grūdelių arba kaparėlių, druskos ir maltų juodųjų pipirų, citrinos skiltelių ir žaliųjų salotų lapų.

Paruošimas

1. Nulupkite tuno odelę ir sudėkite kiekvieną gabalą tarp atskirų skaidrios plėvelės ar nelimpamojo kepimo popieriaus sluoksnių. šiek tiek suplokite pamušdami kočėlu.

2. Susukite tuną kiek įmanoma standžiau, tuomet standžiai suvyniokite į permatomą plėvelę ir įdėkite į šaldiklį 4 valandoms (ar kol sukietės).

3. Išvyniokite tuną ir skersai supjaustykite kuo plonesniais griežinėliais. Patiekite atskirose lėkštėse.

4. Sumaišykite likusius produktus, pagardinkite prieskoniais ir užpilkite ant tuno. 30 minučių prieš patiekdami uždenkite ir leiskite atšilti iki kambario temperatūros.

 

Dažniausiai karpačio yra gaminamas iš jautienos filė, o tokia mėsinga žuvis kaip tunas ar kardžuvė yra šiek tiek neįprastas pakaitalas. Visa paslaptis yra ta, kad pirmiausia žalią žuvį reikia sušaldyti ir tik tada ją pjaustyti plonyčiais griežinėliais – tai yra japonų technika.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.