Laimingieji nečiaudi?!

Teksto dydis:

Laimingieji nečiaudi?!

2011-04-05 00:00

Amerikos mokslininkai patvirtino: patenkinti ir nesinervinantys dėl menkniekių žmonės gripu ir ŪRVI serga rečiau nei pesimistai ir amžinai dėl visko pergyvenantys.
 
Kad neperšaltumėm, galime gerti įvairiausias imunitetą skatinančias tabletes, skiepytis nuo gripo, stengtis rengtis pagal orą ir nesėdėti, ten kur traukia skersvėjis…Bet, pasirodo, yra ir dar vienas būdas – reikia pasistengti tapti laimingu žmogumi. Tie, kurie yra patenkinti gyvenimu, būna visada pakilios nuotaikos ir nesierzina dėl niekų, peršala rečiau nei niurzgos ir pesimistai, sako Amerikos Karnegi Mellon universiteto profesorius Šeldonas Kojenas. 
 
Galimu ryšiu tarp optimizmo, spinduliuojančios nuotaikos ir viršutinių kvėpavimo takų sveikatos būklės profesorius Kojenas susidomėjo prieš pora metų. Tada jam pavyko išsiaiškinti, kad patenkinti žmonės, susidūrę su virusais ir infekcijomis mažiau skundžiasi nemaloniais peršalimo simptomais. Bet vien šiuo pastebėjimu mokslininko tyrimai nesibaigė, nes galėjo pasirodyti, kad optimistiškai į gyvenimą žiūrintys žmonės paprasčiausiai nelaiko didele problema kažkokį nereikšmingą kosulį ir truputi užgultą nosį. Šeldonas Kojenas nusprendė atlikti tikslesnį eksperimentą.
 
Naujame tyrime dalyvaujantys žmonės buvo stebimi keletą savaičių. Ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į psichologines bandomųjų charakteristikas: nuotaikų kaitą, bendrą optimizmo lygį ir pan. Po to, kai tokiu būdu buvo nustatytas visų eksperimento dalyvių „laimės lygis”, visus juos pabandė apkrėsti gripo virusu.
 
Pasirodė, kad ankstesni pastebėjimai teisingi: gera dvasinė būsena iš tikrųjų veikia kaip papildoma imuninė organizmo apsauga. Bet, deja, ar galės gydytojai šią amerikiečių tyrėjo išvadą pritaikyti praktikoje. Juk jei pacientui rekomenduosi „tapti truputi laimingesniu”, pasinaudoti tokiu patarimu galės toli gražu ne kiekvienas. Gaila, bet laimė ne tabletės, jų nenusipirksi paprastoje vaistinėje.
 
Nors yra įrodyta, kad net niūriausias žmogus gali išmokti tapti laimingesnis. Pabandykite nuo šiandien:
1. Nepykti
2. Nesijaudinti
3. Sugebėti būti dėkingu
4. Sąžiningai dirbti (visų pirma – darbą su pačiu savimi)
5. Būti geru žmonėms.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 18:43


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.