Nervai „nelaiko“? Sulaikykim! Pratrūko? Suvaldykim!

Teksto dydis:

Nervai „nelaiko“? Sulaikykim! Pratrūko? Suvaldykim!

2011-05-31 09:56

Daugelis vairuotojų žino, ką reiškia bandyti užvesti automobilį, kurio akumuliatorius „nusėdęs“. Kažkurį laiką mes, nors ir pastebime, kad su akumuliatoriumi darosi kažkokie negeri dalykai, vis tiek manome, kad dar ne laikas juo užsiimti, tikėdamiesi, jog jis mūsų nepaves. Bet štai vieną šaltą žiemos rytą suvokiame, – mašinos užvesti nepavyks. Deja, tai įvyksta kaip tik tada, kai mes labai skubame. Šis „sėdęs“ akumuliatorius mums „kainuoja“ daug nervų ir jėgų. Žinoma, keikiame ir save – seniai reikėjo jį sutvarkyti.

Jei gyvename neteisingai kažkas panašaus įvyksta ir su mumis. Nervinis protrūkis gali mus užklupti po to, kai mes savaitėmis, mėnesiais ar net metais išnaudodavome energijos daugiau nei gaudavome.

Ar nervinio protrūkio galima išvengti? Žinoma, galima ir net būtina tai padaryti. Ir čia, kaip ir kovoje su bet kuria kita liga, pati geriausia priemonė yra profilaktika.

Pradžiai reikia žinoti, kokios yra nervinio protrūkio stadijos. Jos išskiriamos trys.

Pirmoji – „žvaigždžių valanda“. Tai laikas, pilnas entuziazmo, karšto troškimo susitvarkyti su numatytu darbu ir pasitenkinimo jį atliekant. Šioje stadijoje žmogus būna visiškai atsidavęs darbui. Žmogų užplūdęs toks didis įkvėpimas, kad jis visai nekreipia dėmesio į savo energijos atsargas. O jos aktyviai eikvojasi, ir procesas pajudėjo – vidiniai resursai ima nykti.

Taip „sulaukiama“ stadijos, kuri vadinama „degalų trūkumu“. Žmogus tik dabar pastebi, jog jėgų liko nedaug. Pradeda reikštis vidinio išsekimo požymiai. Abejingumas, laikymasis nuošaly tampa įprasta būsena. Jaučiami įvairių ligų simptomai, užvaldo irzlumas ir pyktis. Vis sunkiau užmiegama, o naktiniai prabudimai tampa įprastu dalyku. Prasideda depresija, kurios metu nuo realybės dažniausiai bandoma pabėgti, griebiantis alkoholio ir narkotikų, arba panirstama į ilgus beprasmius sėdėjimus prie televizoriaus.

Kaupiasi paskutinė stadija – „krizė“. Tuo metu žmogų apima pesimizmas ir noras keršyti. Jis pradeda dėl visko abejoti, tampa neryžtingas. Apatija trukdo spręsti problemas. Šioje stadijoje nusivylę žmonės dažnai meta darbus. Žmogų persekioja vienintelis klausimas: „Kam viso to reikia?“

Taigi žinant stadijas, kurios turi perspėti apie pavojų, ir nors vieną iš jų pajutus, reikia kuo greičiau kažką gyvenime keisti pačiam, kad jo nepakeistų nervinis protrūkis.

Ką gi reiktų keisti? Kokios kovos su nerviniu protrūkiu paslaptys? Jos, pasirodo, kaip visa, kas genialu, – paprastos.

  • Būtina kuo greičiau pailsėti. Be to ne taip, kaip jūs tai darėte anksčiau. Šiuo atveju poilsis gali būti veiklos pobūdžio pakeitimas. Reikia pakeisti savo dienos rėžimą. Šiuo metu daryti reiktų tai, kas tikrai patinka, gaunant pasitenkinimą ir malonumą.
  • Būtina teisingai maitintis. Laiku ir pakankamais kiekiais. Piktnaudžiauti maistu nereiktų, nes daug valgyti taip pat kenksminga, kaip ir beveik nieko nevalgyti.
  • Būtinai reikia rasti laiko pramogoms. Tegu gyvenime būna ne tik darbas. Gal tai bus koks nors nemonotoniškas ir gerų emocijų suteikiantis hobis.
  • Kovoje su pašlijusiais nervais labai svarbu kiekvienam iš mūsų turėti „palaikymo grupę“. Kiekvienam žmogui reikalingi žmonės, su kuriais jis galėtų pasikalbėti, ypač tada, kaip būna prislėgtos būsenos. Čia, žinoma, kalbama apie draugiškus santykius, kurie klostėsi ne dieną ar dvi, todėl tuo pasirūpinti reiktų iš anksto. Raskite žmogų, kuriuo pasitikėtumėte ir būtumėt tikri, jog jis jus palaikys sunkią minutę.

Ir pabaigai – tiesiog privaloma rasti laiko sau ir pabūti vienam, pamąstyti apie gyvenimo prasmę. Tegu tai būna jūsų asmeninis laikas – laikas meditacijai ar maldai, laikas, kai būsite pats su savimi. Tai laikas vidiniam suvokimui ir vystimuisi.

Mumyse yra viskas, kas būtina, kad išvengtumėme emocinės krizės, kad gyventumėme laisvai ir dirbtume vaisingai. Ir nuo mūsų, tik nuo mūsų priklauso mūsų ateitis. Šviesi ir laiminga.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 17:04


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021-09-26 05:00

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: [email protected] sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446

Ruth Lilian 2021-08-29 19:29

My name is Ruth Lilian I base in Canada I want to share my wonderful testimony on how I got my ex-lover back, who sworn to be with me until when he left me for another woman for no reason and I try to make things work for both of us yet things were getting worse and I love him so much and there is nothing I could do to get my ex back until I met a testimony shared by Jenny Charles from USA on the internet talking about a powerful spell caster who brought his ex lover back within 48 hours and I decide to give it a try and to my greatest surprise he also did it for me just as he did for Jenny Charles and I have a lot of people complaining of fake spell caster but this one I met was a real spell caster who helped me to solve my problem I had no solution too, I introduced many of my best friends that have a similar problems, and their problem were solved with the help of the great Priest Elijah. they got back their ex within 48 hours. I am so happy that my ex is back to me again, and the most surprise, is that our love is very strong, every day is happiness and joy. and There is nothing like being with the man you love. I am so happy my love is back to me with the help of Priest Elijah. If you have a similar problem I will advise you to contact him. He is there to help you and put a smile on your face as he did to me and others. you can contact him via email
[email protected]
WhatsApp him on +2347054380994