Patarimai visiems, norintiems išvengti šventinio streso

Teksto dydis:

Patarimai visiems, norintiems išvengti šventinio streso

2015-12-21 06:00

Daugelis mūsų prieš Kalėdas kenčiame nuo streso, tačiau to nepastebime, rašo portalas „The Guardian“.

Nesibaigiantys įspūdžiai, fizinės veiklos stoka, ofiso vakarėliai ir susitikimai su giminėmis gali sukelti šventinį stresą, taip teigia mokslininkai.

Robas Wilde (angl. Rob Wilde), universiteto psichologas, teigia, kad Kalėdos tai papildomos atsakomybės ir pokyčių kasdienėje rutinoje metas. Žmonių minios parduotuvėse ir mieste, alkoholis, nesveikas maistas ir persivalgymas, dūkstantys namus aukštyn kojom verčiantys vaikai gali padidinti streso lygį, kuris pasireiškia nuovargiu ir galvos skausmais.

Dar vienas aspektas: „Per Kalėdas esame suaugusieji, bet tuo pačiu tampame ir vaikais. Daugelis grįžta šventes sutikti pas tėvus, kur vėl yra kontroliuojami ir negali daryti, ką užsigeidę. Nelaimei, tai kelia įtampą, o su ja patiriamas ir stresas,“ teigia Wilde.

Jis pridūrė, kad Kalėdos ne vienam gali būti liūdnas metas. „Tai toks metas, kai visi jausmai, laikyti žmogaus širdyje, galiausiai susilaukia apmąstymų, tokie apmąstymai besibaigiant metams nieko keisto, tačiau apimti nostalgija ir kartėlis.“

Dr. Orla Dunn, Koventrio universiteto sveikatos psichologijos vyriausioji lektorė pridėjo, kad per Kalėdas iškyla sveikatos problemų.

„Žmonės, kurie praleidžia kelias savaites jausdami šventinį stresą, gali susilpninti savo imuninę sistemą, o tai padidina peršalimo tikimybę. Be to, per Kalėdas susitinkame su daug žmonių, todėl tikimybė susirgti virusinėmis ligomis tik padidėja. Juo labiau, mažiau skiriama dėmesio mitybai, mažiau sportuojama ir rezultato laukti ilgai nebereikia.“

Koventrio universiteto mokslininkų komanda visiems, norintiems išvengti šventinio streso pataria:

  • Planuokite savo laiką švenčių metu.
  • Nepriimkite visų nesėkmių rimtai ir išmokite keleto relaksacijos pratimų, kad ir giliai kvėpuoti.
  • Pasilikite šiek tiek laiko sau.
  • Nesitikėkite, kad šventės pačios savaime atneš gerą nuotaiką. Ją reikia sukurti.

Jei kas nors nesiseka, šypsokitės, kad ir per sukąstus dantis. Dirbtinė šypsena kartais virsta tikra.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-14 16:55


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:32

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: [email protected] arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.

Roshima Laken 2021-07-10 17:30

DR EMU WHO HELP PEOPLE IN ANY TYPE OF LOTTERY NUMBERS

It is a very hard situation when playing the lottery and never won, or keep winning low fund not up to 100 bucks, i have been a victim of such a tough life, the biggest fund i have ever won was 100 bucks, and i have been playing lottery for almost 12 years now, things suddenly change the moment i came across a secret online, a testimony of a spell caster called dr emu, who help people in any type of lottery numbers, i was not easily convinced, but i decided to give try, now i am a proud lottery winner with the help of dr emu, i won $1,000.0000.00 and i am making this known to every one out there who have been trying all day to win the lottery, believe me this is the only way to win the lottery.

Contact him on email [email protected]
What's app +2347012841542
Https://emutemple.wordpress.com/

Https://www.facebook.com/104891335203341/