9 maisto produktai, kurie valo toksinus

Teksto dydis:

9 maisto produktai, kurie valo toksinus

2014 saus. 8 16:48

Galvojate, kad vienintelis būdas išsivalyti organizmą yra gerti daug sulčių? Siūlome keletą kitų sprendimų.
Mūsų organizmas yra natūraliai sukurtas išsivalyti pats. Kiekvieną dieną mes šaliname toksinus iš savo storosios žarnos, kepenų, inkstų, plaučių, limfmazgių ir odos. Kasdiena mūsų organizmas yra nuodijamas dėl  oro taršos, gyvūninės kilmės ir perdirbtų maisto produktų. Laimei, motina gamta turi puikius priešnuodžius. 
 
Pateikiame 9 organizmą valančius produktus, kurie palaiko natūralią jūsų organizmo pusiausvyrą. Ir jums nereikia spausti iš jų sulčių. Svarbu juos įtraukti į savo maisto racioną.
 
1. Kalafioras

Šis antioksidantas padeda atkurti naturalią organizmo valymo sistemą ir mažina uždegimą. 
 
2. Lęšiai

Jie turtingi lasteliena, be to mažina cholesterolio kiekį kraujyje, subalansuoja cukraus kiekį ir net suteikia energijos.
 
 
3. Brokoliai
Stiprus detoksikatorius, kuris neutralizuoja ir šalina toksinus bei užtikrina vitaminų dozę. Brokoliuose gausu kalcio, karotino, geležies, vitamino C. Visai nedaug natrio, todėl ši daržovė labai tinka sutrikus inkstų veiklai. 
 
 
4. Ropės
Padeda išvengti daugelio vėžio lygų ir puikiai mažina uždegimus.
 
 
5. Greipfrutas
Šis saldus ir aštrokas vaisius padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, užkerta kelią akmenų susidarymui  ir naudingas virškinimo sistemai.
 
6. Avižos
Turi daug lastelienos, todėl jausitės sotus bei darbingas. 
 
7. Agurkai
Daug maistinių medžiagų ir 95% vandens turintys agurkai padeda išvalyti iš kūno toksinus.
 
 
8. Saulėgrąžų sėklos
Didelis seleno ir vitamino E šaltinis, kuris padeda kepenų darbui. Be to, jos padeda išvengti cholesterolio kaupimosi kraujyje ir arterijose.
 
 
9. Kanapių sėklos
Šios mažytės sėklos yra puikus Omega 3 ir 6 riebalų rūgščių šaltinis. Lengvai virškinamos.  Jose esantys baltymai, turi stiprų priešuždegiminį poveikį.
 
 
Paruošta pagal mindbodygreen.com.

Komentuoti