Dieta be streso ir nerimo

Teksto dydis:

Dieta be streso ir nerimo

2011-04-03 00:00

 Dieta turi net tik padėti lieknėti, bet ir tekti moralinį pasitenkinimą. Negalima numesti svorio ir gauti trokštamą rezultatą, jei tai, ką jūs valgote neteikia jums malonumo, o sukelia tik susierzinimą ir bejėgiškumo jausmą. Tačiau, yra mažyčių paslapčių, kurios padės papildyti dietą geros nuotaikos „prieskoniais“.

1. Neatsisakykite deserto.

Jei organizmui norisi ko nors saldaus, jam reikia to ir duoti, kokio nors mažyčio neriebaus sausainio, gabaliuko kartaus šokolado, neskaldytų grūdų batonėlio pavidalu, arba „pasisaldinti“ gyvenimą datulėmis. Jos labai saldžios ir 100 g teturi apie 16 kcal. Priešingu atveju jūs kovosite su šiuo jausmu, kol galų gale, pasiduosite, suvalgę didžiulį pyragėlį, visą plytelę šokolado ir pan. Šiek tiek saldaus kasdien – tai visai teisingas požiūris į mitybą. Angliavandeniai dietoje reikalingi, kad būtumėte geros nuotaikos, žvalios ir energingos.

2. Prieskoniai dietoje suteikia įvairovės 

Prieskoniai ir pagardai naudingam maistui suteikia spalvinę įvairovę ir malonius skonio pojūčius, nepridėdami papildomų kalorijų.

3. Šilti gėrimai. 

Daugumoje dietų rekomenduojamos salotos, o taip pat paprasčiausiai švieži vaisiai ir daržovės. Tačiau organizmui, kad jis jaustųsi gerai, būtinas šiltas maistas. Puodelis karšto šokolado ar žolelių arbatos – kaip tik tai, ko reikia. Tiks ir lengva daržovių sriuba. Be to, šilti gėrimai turi puikią savybę – jie malšina apetitą.

4. Nepamirškite serviravimo. 

Maisto skonis ir malonumas valgant priklauso nuo to, kaip maistas patiekiamas. Viena – suvalgyti jogurtą iš plastikinio indelio, o visai kas kita – sudėti produktą į stiklinę vazelę ir papuošti iš viršaus uogomis ar vaisiais.

5. Valgydami šypsokitės.

Tyrimai rodo, kad šypsena, kaip veiksmas, jau pati sukelia pasitenkinimo ir patenkinimo jausmą. Šypsokitės, kai valgote sveiką ir naudingą maistą, nes juk taip jūs rūpinatės savo organizmo sveikata ir grožiu, o dietą paverčiate malonumu.

6. Papildykite dietą nedideliu kiekiu angliavandenių.

Angliavandenių trūkumas organizme gali baigtis depresija, nes angliavandeniai atsako už hormono seratonino gamybą, o jis aprūpina organizmą gera emocine savijauta. Laikydamiesi tokio mitybos rėžimo, kuriame daug baltymų ir riebalų, jūs neleidžiate organizmui tinkamai reguliuoti geros nuotaikos hormono išsiskyrimo, todėl tampate vangūs ir irzlūs. Taigi, jei jaučiatės prislėgti, netekę emocinių jėgų ir energijos, būtinai papildykite dietą sudėtiniais angliavandeniais, tokiais kaip kruopos, vaisiai, džiovinti vaisiai ir daržovės.

7. Pasivaikščiojimai pėstute – ramina.

Pavalgius visai neblogai išeiti pasivaikščioti. Tai padeda virškinti maistą ir „per daug suvalgytas“ kalorijas. Grįžę jausitės nusiraminę ir patenkinti.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 19:06


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.