Ką daryti, jei suvalgėte per daug?

Teksto dydis:

Ką daryti, jei suvalgėte per daug?

2012 liep. 26 11:52

Būna tokių dienų, o ypač savaitgaliais, kai lyg tyčia persivalgome. Juk kelyje pasitaikė skanus aliejuje gruzdinto sūrio rutuliukas, močiutės gaminta silkė patalėliuose, o štai dar vienas nekaltas kąsnelis morenginio torto. Po tokio skrandžio lepinimo seanso širdį ima graužti riebus kirminas, o žiūrint į pilvą kauptis ašaros. Jei peržengėte ribas, liaukitės gailėtis savęs ir imkitės priemonių. 

Po valgio pasivaikščiokite

Gydytojai teigia, kad persivalgius reikia šiek tiek palaukti, o tada skirti laiko lengvam pasivaikščiojimui. Maistas bus geriau virškinamas, jei lengvai pajudėsite, o ne toliau drybsosite priešais televizorių. 

Gerkite žaliąją arbatą

Tai padės kūnui įsisavinti mažiau riebalų ir sumažins cholesterolio lygį kraujyje. Tyrimai parodė, kad žaliojoje arbatoje esantys polifenoliai, arba kitaip tariant augaliniai antioksidantai, padeda skaidyti riebalų ląsteles. Štai kodėl kviečiant svečius pietų neprošal būtų pasirūpinti būtent šios rūšies arbatos gėrimu.

Susilaikykite nuo gulinėjimo

Daugelis mano, kad  po valgio yra naudinga pailsėti, bet jie klysta. Tai susiję ne kiek su kūno svoriu, kiek su skrandžio sveikata. Atsigulus stemplę gali imti graužti skrandžio sultys, todėl ima ėsti rėmuo. Štai kodėl po valgio nerekomenduojama prigulti mažiausiai tris valandas.

VALGYK IR LIEKNĖK!

Nori tapti dailesnė ir valgyti skaniai? Išbandyk www.manodieta.lt siūlomus valgiaraščius.

Kodėl verta užsisakyti Manodieta.lt valgiaraščius?
1. VISUS valgiaraščius paruošė profesionali dietologė Aušra Jauniškytė.

2. Valgiaraščiai bus parinkti konkrečiai tau, atsižvelgiant į tavo duomenis – lytį, kūno svorį, ūgį, amžių, fizinį aktyvumą. Asmeniškai tau sudarytas mitybos planas didina tikimybę, kad trokštamą rezultatą pasieksi maksimaliai greitai, patikimai, sveikai.

3. Tai nebus kankinanti dieta. Svorį koreguosi maloniai, valgydama (-as) įprastą, lengvai paruošiamą maistą. Visi valgiaraščiai sudaryti atsižvelgiant į žmogaus organizmo poreikius – įtrauktos visos reikalingos medžiagos, todėl organizmas nebus nualintas.

BANDYK DABAR ČIA

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

sss 2012 gruod. 13 21:13

zinau geresni buda- du pirstus i gerkle :)