Kaip žiemos metu apgauti alkį?

Teksto dydis:

Kaip žiemos metu apgauti alkį?

Daugelio dietų trūkumas – maisto produktų balanso stoka. Mums būtini baltymai ir riebalai, angliavandeniai ir grūdai, daržovės ir vaisiai, mėsa ir jūros gėrybės. Taip turėtų būti. O kaip yra?
 
Žiemą valgyti norisi daugiau, ir kažkodėl, kaloringiau: tinka ir (užmerkus akis) bandelės vakarais (vis tiek po ilgu paltu nesimato), ir prisimename tiek iškeiktą mūsų tradicinę lietuvišką virtuvę, pvz. cepelinus su spirgais (ateis pavasaris, iki vasaros „numesiu”). O juk puikiausiai žinome, kad tie žodeliai skliausteliuose – akių dūmimas. O ką apgaudinėjame? Tai gi…
Na, ir ką daryti? Visiškai ištuštinti šaldytuvą, o po keikti save už ėdrumą? O jei dar tuo metu bandoma laikytis dietos, sąžinės kančios dėl suvalgytų per vakarienę trijų patiekalų, vis tiek taps nepakenčiamos. Bet valgyti tai norisi!
 
Atsikratyti įkyraus alkio jausmo galima šitaip:           
  •  Prieš sėdant už stalo ir „metantis ant maisto produktų”, išgerkite stiklinę mineralinio vandens – noras pavalgyti gali ir visai pradingti. Na, bet jei taip neįvyks, suvalgysite tikrai mažiau.
 
  • Neskubėkite, kramtykite lėtai. Nes juk sotumo jausmas ateina ne iš karto Ir kol jūsų organizmas dar nesusivokė, kad jis jau pasisotino, rizikuojate persivalgyti. Šiek tiek užkandusios, padarykite trumpą pertraukėlę, pvz., paskambinkite draugei, sugrįžusios po valandos, valgyti nebenorėsite. Patikrinta!
 
  • Maistą serviruokite mažytėje lėkštelėje – porcija atrodys didesnė. O mėlynos spalvos indai gali ir visai sumažinti alkio jausmą. 
 
  • Nevalgykite žiūrėdamos televizorių ir neskaitykite valgydamos (kaip tai bebūtų malonu) – įsijautusios nepastebėsite, kad valgote jau porą valandų iš eilės. Patikrinta!
 
  • Į maistą dėkite mažiau druskos – sūroki patiekalai sustiprina apetitą. 
 
  • Noras, troškimas, poreikis (vadinkite kaip norite) suvalgyti ką nors kaloringesnį, riebesnį atsiranda (kažkodėl), kada? Aišku, vakare. Prisiverskite sočiai papietauti – tikėkitės, kad vakare nebeturėsite arba jėgų valgyti (jei pietūs tik ką baigėsi), arba tokio vilkiško apetito.
 
  • Padidėjusį apetitą galima slopinti ir pasitelkus į pagalbą aromatų  terapiją. Greipfruto eterinio aliejaus (arba žievelės) kvapas atbaido ne tik kandis, bet ir alkį.
 
 
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:19


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Rita 2011-11-28 11:26

Laukiuosi vaikelio, 26 sav., o jau priaugau 12kg. Pastoviai jauciu alki, nors geriu nemazai valdens. Jau nezinau ka daryti, nes valgyti noriu visada...

Lida 2010-02-25 11:50

Jezus, nuotraukos tikrai atbaido uzkast bandeles..dingo apetitas...