Šventinis persivalgymas

Teksto dydis:

Šventinis persivalgymas

2016-01-06 00:00

Šventės baigėsi, po visų linksmybių jaučiamės pavargę ir apsunkę, o kelnių diržus tenka atlaisvinti net per keletą sagtelių. Kaskart pasižadame sau, jog daugiau taip nebus, tačiau visos mūsų linksmybės baigiasi taip vienodai… 

Persivalgymas ne tik sukelia nemalonių pojūčių. Gydytojai dietologai teigia, jog persivalgyti tiesiog žalinga. Visų pirma, persivalgius labai apkraunamas mūsų organizmas. Kuo daugiau suvalgome – tuo daugiau reikia virškinimo fermentų maistui suvirškinti. Kasa, kepenys ir tulžis priverstos dirbti iš peties, kad susidorotų su šiuo krūviu. Be to, persivalgant labai ištampomas skrandis. Jaučiame sunkumą pilve ar po duobute, šleikštulį, kartais net vemiame, būname silpni, pavargę ir mieguisti. 

Vienkartinis persivalgymas ne toks žalingas kaip nuolatinis. Po sotaus pokylio kartais užtenka pagulėti, pailsėti ir viskas praeina. Tačiau net persivalgius tik vieną kartą yra grėsmės susirgti kai kuriomis ligomis, dažniausia jų – pankreatitas – kasos uždegimas. Žinoma, persivalgymo žala priklauso ir nuo maisto rūšies. Pankreatitas gresia tiems, kurie mėgsta riebų maistą užsigerti alkoholiu.

Šventės baigėsi, o sunkumas skrandyje liko…

Ką daryti, jei beragaudami visų patiekalų, pamiršote žodį „saikas”? Gydytojai pataria, ramiai pagulėti. Bent 3-4 valandas, kol maistas iškeliaus iš skrandžio. Persivalgius jokiu būdu nepulkite sportuoti, nes tuo metu daugiau kraujo susitelkia žarnyne, o mažiau kituose organuose. Gali įvykti kraujagyslių ir širdies sistemos komplikacijos, gal net miokardo infarktas, jei turite tam riziką. Kitos dvi dienos tegul tampa iškrovos dienomis.

Šiandien persivalgiau, rytoj pabadausiu

Jei taip galvojate, esate visiškai neteisus. Iškrovos dienomis badauti negalima. Jų metu valgomas vienos rūšies, neriebus, mažai kaloringas maistas ir geriama daug skysčių.

Štai keletas maitinimosi iškrovos dienomis pavyzdžių:

  • Per dieną suvalgykite iki 1 kilogramo daržovių, bet be majonezo, aliejaus ar užpilų. Būtinai išgerkite 2 litrus skysčių. Geriausiai tinka paprastas vanduo.

  • Išgerkite iki 2 litrų kefyro, tada papildomai skysčių nereikia.

  • Suvalgykite iki 600 gramų liesos varškės ir išgerkite 2 litrus skysčių. 

Vaistinėse galima nusipirkti preparatų su virškinimo fermentais. Jie labai tinka, tačiau reikėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku, kokius iš preparatų gausybės pasirinkti.

Prieš akis dar vienas pokylis?

O varge, Jūsų dar laukia firmos balius ar kviestinis draugų vakarėlis!? Kaip išvengti nuolat pasikartojančio košmaro?

Yra keletas gudrybių. Pavyzdžiui, prieš eidami į svečius, išgerkite kelias stiklines vandens, o jau svečiuose valgykite kuo lėčiau, nes tada sotumo jausmą pajusite greičiau.

Jei žinote, kad nepersivalgyti nepavyks, jau keletą dienų prieš didįjį valgymą pradėkite maitintis gausiau. Taip ištreniruosite savo skrandį ir vėliau nemalonių simptomų jausite mažiau.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (6)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 16:50


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:32

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: [email protected] arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.

Roshima Laken 2021-07-10 17:30

DR EMU WHO HELP PEOPLE IN ANY TYPE OF LOTTERY NUMBERS

It is a very hard situation when playing the lottery and never won, or keep winning low fund not up to 100 bucks, i have been a victim of such a tough life, the biggest fund i have ever won was 100 bucks, and i have been playing lottery for almost 12 years now, things suddenly change the moment i came across a secret online, a testimony of a spell caster called dr emu, who help people in any type of lottery numbers, i was not easily convinced, but i decided to give try, now i am a proud lottery winner with the help of dr emu, i won $1,000.0000.00 and i am making this known to every one out there who have been trying all day to win the lottery, believe me this is the only way to win the lottery.

Contact him on email [email protected]
What's app +2347012841542
Https://emutemple.wordpress.com/

Https://www.facebook.com/104891335203341/