Vanduo - alergenų ir toksinų priešas

Teksto dydis:

Vanduo - alergenų ir toksinų priešas

2012-04-18 12:37

Vandens galia yra stebuklinga. Vien tai, kad be vandens neišgyventume nė dienos, patvirtina šios paprasčiausios, bet kartu ir brangiausios žemėje substancijos vertę. Vanduo yra pagrindinis kūno energijos šaltinis. Jeigu jo trūksta, organizmo funkcijos ima silpnėti, o galiausiai jos sunaikinamos. Yra įrodyta, kad normalias žmogaus organizmo funkcijas garantuoja pakankamas išgeriamo vandens kiekis – maždaug du litrai. Būtina vandens – sąlyga – jo kokybė. Vanduo yra pagrindinis elementas stiprinantis imuninę sistemą, jis skystina kraują ir apsaugo nuo krešulių susidarymo kraujo apytakoje. Vanduo suteikia jėgų visoms smegenų funkcijoms, ypatingai mūsų mąstymui. Ir tai tik kelios gyvybiškai svarbios vandens savybės. Dar viena priežastis, kodėl turime jo gauti pakankamai, vanduo išvalo toksines medžiagas iš įvairių kūno dalių ir perneša jas į kepenis ar inkstus, kad šie jas pašalintų.

Toksinai keičia ląstelių atmintį

Kodėl prakalbome apie toksinus? Toksinai pakliuvę į organizmą virsta laisvaisiais radikalais, kurie it kokie agresoriai atakuoja ląsteles. Pavojus iškyla tada, kai šie radikalai prasiveržia pro ląstelės membraną iki jos branduolio – DNR grandinės, kurioje patalpinta visa mūsų organizmo informacija. Jeigu laisvasis radikalas įsibrauna į DNR grandinę, jis ją sugadina. Užtenka pakeisti vos vieną vienintelį atomą iš 30 milijardų ir prasideda ląstelės mutacija. Tokia ląstelė gauna ir ima skleisti klaidingą informaciją, ima sparčiai daugintis. Kalbant medicinos terminais, pradeda formuotis įvairūs dariniai (vėžys), kurie labai dažnai sukelia pavojų žmogaus sveikatai ir net gyvybei.

Alergenai ir toksinai – pavojingas derinys

Pavasarį visas oras tiesiog kirba nuo galybės žiedadulkių. Sumišusios kartu su dulkėmis, išmetamosiomis degalų skilimo dalelėmis, žiedadulkės transformuojasi į pikčiausius alergenus, kurie pakliuvę į žmogaus organizmą sukelia daugybę varginančių negalavimų. Tai nuolatinė sloga, ašarojančios bei perštinčios akys, galvos skausmai, čiaudulys ir kosulys. Visa tai vargina ir fiziškai, ir morališkai. Sunku išsimiegoti naktį, darbo diena tampa nepakeliamu išbandymu, neviltis dėl sunkiai kontroliuojamos situacijos išbalansuoja nervų sistemą.

Patarimai sergantiems žiedadulkių alergija

Sergantiems alergine sloga patariama imtis įvairių priemonių, palengvinančių būklę, pagerinančių savijautą. Parėjus namo būtina kuo skubiau nusivilkti visus drabužius ir kruopščiai nusiprausti po dušu, praplauti akis, išsiskalauti burną, nosį. Išvalyti nosį galima su įprastu vandeniu ar specialiais jūros druskos tirpalais, galima įsilašinti priešalerginių vaistų skirtų akims. Visa tai akivaizdžiai palengvina alerginės slogos simptomus. Gydytojui paskyrus galima vartoti ir specialius cheminius priešalerginius vaistus. Tačiau svarbiausia ir paprasčiausia nemalonius alergijos reiškinius mažinanti priemonė - vanduo.

Jei sergate alergija...

Vanduo yra pagrindinė organizmo sudėtinė dalis – mūsų kūno masę sudaro 70-80 proc. vandens. Vanduo skatina medžiagų apykaitą bei limfos tekėjimą. Vandens molekulės yra laisvos, su nieko nesusijungusios. Todėl vanduo yra labai yra labai svarbus norint išplauti iš organizmo tarpinius medžiagų skilimo produktus. Jeigu jūs sergate alergija, vandenį reikia pradėti gerti kasdien ir reguliariai. Be to, pasistenkite atsisakyti gėrimų, turinčių kofeino ir alkoholio. Bent jau kol pranyks arba sumažės alergijos sukelti negalavimai. Atminkite, kad nei arbata, nei sultys, nei gaivieji gėrimai negali pakeisti paprasto vandens, ypač vaikams. Tiems, kurių širdis ir inkstai veikia gerai, reiktų pradėti nuo 2 stiklinių vandens likus pusei valandos iki valgymo ir vienos stiklinės vandens kas pusantros valandos po valgio. Gerkite vandenį kiekvieną kartą, kai jums norisi gerti, net valgant. Vaikams vanduo būtinas ląstelių augimui. Atsiminkite – 75 proc. kiekvienos augančio organizmo ląstelės turi būti užpildyta vandeniu.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-17 23:48


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.